Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Велоспортсменки з Мошориного здобули п’ять золотих нагород

1.11.2017

28-29 жовтня у Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з велокросу. Успішно на цих змаганнях виступили вихованки відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, перший тренер Вадим Кива). Софія Шевченко та Алла Марущук стали чемпіонками України у груповій гонці відповідно серед дівчат (2001/2002 років народження) та молодших дівчат (2003/2004 років народження).

У другий день змагань Віра Борисюк у складі Кіровоградської області у змаганнях серед жінок посіла перше місце у естафетній гонці. Софія Шевченко (виступала у збірній команді представників кількох областей України) та Алла Марущук (складі збірної Кіровоградської області-1) теж здобули золоті нагороди у своїх вікових категоріях. Наталія Нечитайло у збірній Кіровоградської області-2 у змаганнях серед молодших дівчат здобула бронзову нагороду.

Тож загалом на Чемпіонату України з велокросу у Кропивницьку велоспортсменки з Мошориного здобули 6 нагород, з 5 золотих.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges