komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Новини країни

Розпочались зміни у системі професійної підготовки працівників екстреної медицини

17.02.2018

Перший етап змін - підготовка інструкторів, які згодом вчитимуть своїх колег по усій країні. Розповідаємо, що означає принцип “рівний-рівному”, для чого і як він реалізовуватиметься, у яких областях нові стандарти надання допомоги розпочнуться уже в цьому році і які мотиваційні складові.

11 лютого стартував цикл підготовки українських інструкторів на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського. Навчання проводять професійні працівники екстреної допомоги з Америки, Польщі та Литви. Крім працівників екстреної допомоги, до команди українських інструкторів увійшли викладачі ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського та Українського науково-практичного центру екстреної медицини та медицини катастроф.

Після навчання вже українські інструктори продовжать навчати своїх колег, як надавати екстрену допомогу за сучасними міжнародними стандартам.

Одна з головних ідей сучасного навчання полягає в тому, щоб рівний вчив рівного. Тобто парамедик вчив парамедика, а лікар - лікаря. Важливо, щоби в кожній команді використовували єдині сучасні принципи надання екстреної допомоги, а інструктор був поруч і до нього можна було звернутись за допомогою. Найважливіше - доведені наукою сучасні підходи і відпрацювання практичних навичок, тому саме на цих моментах зосереджена програма”, - говорить директор курсу Джон Крістенсен.

Цього року нова система розвитку розпочнеться в Одеській, Вінницькій  Донецькій, Полтавський, Тернопільській областях та м. Києві. Працівники, які пройдуть тренінги, зможуть обійняти посади парамедиків та отримати нові умови праці в тому числі збільшену заробітну плату.

Єдині високі стандарти і комфортне професійне середовище працівників екстреної допомоги для пацієнтів сприятимуть суттєвому підвищенню якості екстреної медичної допомоги.

Старт програми - це початок нової системи розвитку професійних компетенцій працівників екстреної медицини, ініційованої МОЗ України. Інтенсивна транзиторна програма для працівників системи екстреної медицини проводиться за сприяння Міжнародного комітету червоного хреста та Швейцарського бюро співробітництва.

Курс з підготовки інструкторів буде і надалі відбуватись на базі Тернопільського державного медичного університету протягом року.

Подати заявку на участь в курсі можна буде через сайт Агенції екстреної медициниwww.aem.gov.ua

http://moz.gov.ua/

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges