komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Новини країни

ВИБОРИ НА СТАРТІ

16.01.2018

Верховна Рада України Постановою від 26 листопада 2018 року № 2631-VIII "Про призначення чергових виборів Президента України" призначила чергові вибори Президента України на неділю, 31 березня 2019 року. Відповідно до частини третьої статті 17 Закону України "Про вибори Президента України" виборчий процес чергових виборів Президента України розпочинається за дев’яносто днів до дня голосування. Центральна виборча комісія оголошує про початок виборчого процесу шляхом прийняття рішення не пізніше,  як за дев’яносто один день до дня голосування. Тож, постановою №253 від 27.12.2018 цей процес у нашій країні розпочато.

Які зараз останні новини про кандидатів у президенти та скільки їх?  Про події передвиборчого процесу ми знайомитимемо наших читачів у спеціальній рубриці від видання «Вибори на старті». Доки точаться у соціальних межах  дебати про того чи іншого кандидата на головування Україною на наступні 5 років, кожен з нас має обрати за кого віддати свій голос і зробити це виважено, адже Україна у процесі реформ,  і як вона змінюватиметься залежить від керівника держави, яким має стати політик нового зразка та стандарту з чітким планом розвитку.

На сьогоднішні  Центральною виборчою комісією офіційно зареєстровано 5 кандидатів у президенти України: Каплін Сергій Миколайович, Наливайченко Валентин Олександрович, Садовий Андрій Іванович, Скоцик Віталій Євстафійович, Шевченко Ігор Анатолійович. Детальніше про кожного з них можна прочитати  за посиланням - http://www.cvk.gov.ua/pls/vp2019/WP001.

За інформацією ЦВК  наше місто отримало № 102 територіального виборчого округу. Кожен з нас може перевірити себе у списках реєстрації для отримання запрошення на вибори та впевнитися  чи не зроблено помилки у персональних даних. Зробити це можна у Відділі ведення Державного реєстру виборців Знам’янської міської ради за адресою м.Знам’янка. вул. Михайла Грушевського,19 каб № 6. Окрім того, це можна зробити за допомогою  онлайн-сервісу "Особистий кабінет виборця" (https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN ) на веб-сторінці "Державний реєстр виборців" (https://drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index). Для цього потрібно зареєструватися в "Особистому кабінеті виборця" і зробити відповідний запит. Орієнтовно, протягом однієї доби виборець отримає відомості щодо своїх даних у Державному реєстрі виборців на електронну адресу, вказану під час реєстрації. На сьогодні по нашому округу зареєстровано 25355 виборців та планується робота  23 виборчих дільниць.

За подальшими новинами про вибори Президента України слідкуйте на сторінках нашого видання.

Ольга Полякова

У матеріалі використана офіційна інформація  веб-сайтів ЦВК та Державного реєстру виборців

Далі буде

Фото з відкритих джерел

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges