Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Люди

 «Двері у світ»: коли жінка зі Знам’янки зможе вільно пересуватись з власної квартири?

20.05.2020

Знам’янчанка Наталія Леонова інвалід першої групи, мешкає по вул. Калинова у двокімнатній квартирі на першому поверсі. Власницею житла стала у 2018-му році, і відтоді оббиває пороги міської влади з проханням допомогти в облаштуванні додаткового входу до квартири для самостійного пересування. 

Гостинно пані Наталія відкриває двері, одразу пропонує чай і печиво. Показує охайну квартиру.

  • Погляньте, тут у мене спальня, кімната , а далі ось там кухня і ванна з туалетом. Придбали житло в жахливому стані. Відремонтувати та поклеїти шпалери допомогли батьки. Моєму татові 71 рік, а мамі – 70. Маю синочка 5 років. Завдяки своїм батькам, я можу пересуватись з квартири, ви помітили, який вхід до під’їзду? – спілкується Наталія.

Так, вхід до старенького будинку, де мешкає жінка, на візочку дійсно непростий. Двері до під’їзду одразу межують зі сходинкою вниз, потім прохід і п’ять сходинок вгору, щоб піднятись на квартирну площадку. Подолати таку відстань самотужки на візочку взагалі нереально!

Вперше влітку 2018-го року власниця квартири з проханням облаштування окремого входу до квартири звернулася до депутата Верховної Ради Олеся Довгого. У серпні отримала відповідь, де зазначалось, що лист перенаправлено до виконання у міську раду Знам’янки на адресу міського голови Сергія Філіпенка.

Натомість 20 серпня 2018-го року міська рада відправила відповідь Олесю Довгому, де вказано, що у бюджеті на 2018-тий рік не передбачено видатків на встановлення пандусу за адресою Калинова 106. Крім того, було обіцяно у 2019-му році дане питання вирішити, тобто кошти закласти. (лист датовано 7.09.2018).

І знову чекання… Понад рік – ніяких дій, але пані Наталія не здавалась і знову писала до міської ради.

У листопаді 2019-го отримала чергову звістку. Заступник міського голови Сергій Гребенюк своїм підписом завірив, що у найближчий час роботи зі встановлення пандуса заплановано виконати КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг». Ні термінів виконання, ні підрядника, ні проекту вказано у листі-відповіді не було.

  • Я востаннє була на вулиці 10 днів тому - розповідає нам 19 травня 2020-го року пані Наталя, - тато не в силах щодня вивозити та завозити мене на візочку у під’їзд. Спочатку мені усно обіцяли переносний пандус, але хто ж його носитиме, мій син, якому 5 рочків? Тепер я чекаю, коли ж хоч з якого боку квартири вирішать робити  двері на вулицю та з’їзд. Однак, я мрію, що це буде не просто з’їзд, а невелика прибудова, щоб можна було лишити візочок брудний з вулиці, а пересісти в чистенький і проїхати до квартири. В цьому мені категорично відмовляють!

А тим часом пані Наталя далі колекціонує листи від міськради… Схожі «обіцянки-цяцянки» вона отримала і у квітні (9.04), і у лютому 2020-го… У останньому листі знам’янчанці на підставі рішення міської ради ще від 2006-го року популярно пояснили – прибудови не буде, не можна!

19 травня у телефонній розмові з Сергієм Усатенком, начальник відділу ЖКГ Знам’янського виконкому журналісти дізнались, що поки що питання про звернення громадянки Наталії Леонової ніяк не вирішено: не визначено ні хто  будуватиме, тобто немає проекту будови, ні за які кошти, бо тепер чекають перевиконання бюджету за перше півріччя 2020-го року… А якщо не буде перевиконання то як? Скільки ще жіночка на візочку у квартирі чекатиме такі бажані двері у світ??? Вже минуло майже два роки…

Розмовляла Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges