Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

У Знам'янському районі вперше відбулися "Ігри патріотів" (+фото)

26.06.2020

Сьогодні у селі Петрове Знам’янського району вперше відбулися  районні змагання «Ігри патріотів».    П'ять команд визначали кращих у підтягуванні, армспорті, піднятті гир, перетягуванні канату,  дартсу та футзалу. 

Спортивне свято приурочили до  Дня Конституції України та Дня молоді. Власне, молодь і мала бути серед активних вболівальників. Втім, враховуючи умови карантину, команди сформували з  учасників АТО, держслужбовців, поліцейських, військових, та рятувальників. Організатори заходу, а це Знам’янська РДА, районна рада та районна спілка учасників АТО згуртували всіх разом.

  • Нам важливо показати, що в спорті треба бути активним, бути лідером, проявляти ініціативу- відмітив голова Знам’янської РДА Василь Смаглюк, - наступного року змагання будуть більш ширшими, із залученням молоді та школярів у літній період.

 

 Азарт та емоції вирували у всіх видах змагань.   У дартсі, підтягуванні на турніку та футзалі  не було рівних   учасникам команди Знам’янської державної служби з надзвичайних ситуацій. Найбільшу кількість разів підняли гирю спортсмени-силачі учасники АТО. Військові переконливо довели свою силу у армспорті.

 

  • Для нас не головне перемога, ми зібралися разом,  щоб пограти, позмагатись, отримати гарний настрій і обєднатися, - розповів учасник команди учасників АТО Володимир Мухуров.

Найбільший спортивний накал тривав під час перетягування канату, кращою стала команда держслужбовців.

 

Під час «Ігор патріотів» відбулася  і церемонія нагородження п’ятого  Всеукраїнського бігового флешмобу -2020. Його ініціатор Володимир Мухуров відмітив кращих учасників. Серед них: Олександр Кришко, Віталій Приходько, Тетяна Шульга,  Марина Таран, Оксана та Богдан Войчишини.

  • Я старалася і бігала спочатку з 5 км, а тоді 7,10 і навіть 20 км. Це було дуже важко, втім я поставила собі за мету досягнути призового місця. Для мене біг – це здоров’я, гарна фізична форма і самопочуття, - поділилась своїми думками володарка 3-го місця у 5-му Всеукраїнському флешмобі Марина Таран.

  Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges