Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Дмитрівська ОТГ отримала відзнаку конкурсу “Громада участі”

16.09.2020

У липні-серпні 2020 року у громадах-партнерах Програми DOBRE на Кіровоградщині відбувся конкурс “Громада участі” на найкраще використання механізмів участі громадян у місцевому врядуванні.

Громади-партнери Програми Dobre на Кіровоградщині: Бобринецька, Новоукраїнська, Маловисківська, Помічнянська, Дмитрівська, Компаніївська, Новопразька, Смолінська громади. 

Мета конкурсу – з’ясувати, які громади досягли успіхів у залученні мешканців та як використання механізмів участі змінило самі громади і їхні практики комунікації і взаємодії з громадянами.

Нагородження відбувалися під час підсумкових заходів у громадах за проєктом “Голос громади у місцевому самоврядуванні”.

Дмитрівська сільська об’єднана територіальна громада отримала відзнаку за активне впровадження й використання нових інструментів участі та побудову діалогу в громаді. Традиційними у громаді стали інтеграційні заходи громадськості та влади, зокрема кіноподії, неформальні зустрічі з головою громади, успішно працюють громадські звернення та публічні консультації.

Також відзнаки отримали: Бобринецька громада - за організацію та вдосконалення використання Громадського бюджету, Новоукраїнська ОТГ – за практику залучення громадян до формування бюджетного процесу, Компаніївська селищна об’єднана територіальна - ефективне впровадження електронних інструментів для побудови діалогу у громаді, зокрема е-петицій, Помічнянська громада - за ефективне використання медійних інструментів для побудови діалогу у громаді та популяризацію інструментів участі, Маловисківська міська об’єднана територіальна громада - за ефективну промоцію інструментів участі та якісне залучення жителів громади до їх використання.

Джерело: https://www.prostir.ua


Читайте також: На Знам’янщині новий випадок захворювання на COVID-19

Уряд затвердив протиепідемічні заходи під час проведення місцевих виборів

Ще на одному відрізку Об'їзної дороги Кропивницького розпочали ремонт

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook  та на каналі YouTube

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges