Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

На Кіровоградщині за добу у тринадцятьох дітей діагностували коронавірус

22.11.2020

За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 843 ПЛР-тестування і 43 ПЛР-тестувань в обласній лікарні: на коронавірус захворіли 116 жителів.

Випадки COVID-19 зареєстрували: п’ятдесят шість в обласному центрі; п’ять у м. Олександрія; п’ять у Бобринецькому районі; чотири у Кропивницькому районі; сім у Добровеличківському районі; шість у Новомиргородському районі; три у Долинському районі; чотири в Олександрійському районі; один у м. Знам'янському районі; один у Новгородківському районі; два у Компаніївському районі; двадцять два в Олександрівському районі. З них тринадцятьох дітей: 9 дітей захворіло в м. Кропивницькому, 2 в м. Олександрія, та по 1 в Знам’янському й Олександрівському районах.

Одужали від коронавірусу 12 жителів Кропивницького, 5 жителів з Новгородківського та Новоархангельського районів, 3 з міста Олександрії, 3 жителів Гайворонського району, 2 жителів з Кропивницького та Вільшанського районів, 1 житель зі Знам’янки та по 1 з Новомиргородського, Голованівського та Новоукраїнського районів.

Наразі на COVID-19 хворіють 2052 жителів області, 1780 лікується амбулаторно в умовах самоізоляції.

Зайнятість ліжок хворими становить 47,7 %, зайнятість ліжок хворими та з підозрою – 51,6%. 272 стаціонарні ліжка у лікарнях першої хвилі зайнято хворими на COVID-19: Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради – 95; Центральна міська лікарня міської ради м. Кропивницького – 124; Олександрійська міська лікарня Олександрійської міської ради – 15; Добровеличівська ЦРЛ Добровеличівської районної ради – 14; Маловисківська ЦРЛ Маловисківської районної ради – 24.

Всього до апаратів штучної вентиляції легень підключено 15 тяжких хворих: 14 - в обласній лікарні та 1 – в Центральній міській лікарні.

Наразі 314 ліжок забезпечені киснем. Серед них - 113 вільні.

Джерело: http://www.kr-admin.gov.ua/


Читайте також: Як змінилася демографічна ситуація у Кіровоградській області за дев’ять місяців поточного року?

ДП «Чорноліський лісгосп» розпочав реалізацію новорічних ялинок

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges