Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Події

«Чарівна Знам’янка” – збірка казок авторства малих знам’янчан

В усі часи книга супроводжувала людину. Книги, як і люди, живуть своїм життям і мають свою долю. Скромно або шумно відзначають їх появу на світ. Одні з них продовжують своє довге життя, обласкані людською увагою, інші - гають час на книжковій полиці. Саме в Міжнародний день дарування книг, під час проведення літературно-казкового балу «На балу у Попелюшки», який вперше проходив у нашому місті, відбулася презентація дитячої збірки казок «Чарівна Знам’янка”, авторами яких стали  найменші жителі нашого міста. 

Ініціатором створення такої дитячої книги став  Знам’янський осередок ВМГО «ФРІ», голова якого - Крістіна Зайченко. Доречі, на Балу Крістіна виступала в ролі Королеви. «Доля у цієї книги буде тим цікава, бо в ній зібрані всі мрії дітей нашого міста, які обов'язково збудуться. І якщо уважно прочитати казки, які зібрані у дитячій збірці, то читач відмітить, що мрія одного із авторів уже  здійснилася», - сказала, звертаючись до присутніх на заході  ведуча.  Так, саме 14 лютого, у День всіх закоханих, відбувся такий прекрасний, казковий і загадковий бал, на якому Принц обрав свою Попелюшку. Спонсором цього проекту став директор Вагонкомплектсервісу Юрій Гребенюк. У збірці представлені 35 казок, у кожної із яких є своя мрія. Також у ній проілюстровані малюнки авторів та їх фото. Саме ця книга може стати гарним подарунком для всіх дітей нашого міста та знайде своїх прихильників. 

«Я впевнена, що ці казки подарують читачеві позитивні емоції», - наголошує Крістіна, даруючи один із друкованих примірників збірки першому заступнику міського голови Валентині Загородній під час балу. Також як і було обіцяно організаторами, подарунки отримали всі автори дитячої збірки казок «Чарівна Знам’янка».

  • Крістіна, а якого віку автори казок? І яка подальша доля книги?
  • Авторами казок стали учні 1-10 класів Знам’янських шкіл. У них діти висловили своє бачення нашого міста у чарівному, казковому світі, також розповіли про свої мрії. Ми плануємо надрукувати примірники збірки і подарувати їх нашим міським бібліотекам, щоб усі діти Знам’янки мали можливість прочитати цю чудову книгу.

Підготувала Наталія Хандусенко

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Відмовилися заплатити 2000 грн, тепер заплатять 68 тис. грн. Кому і хто?

23.11.2017

Фінансове управління Знам’янського міськвиконкому зобов’язане виплатити своїй колишній очільниці Тетяні Іваськів 68 200 грн., таке рішення прийняв Знам’янський міськрайонний суд 9 серпня 2017 року за позовом про стягнення компенсації за роботу у вихідні, святкові та неробочі дні, стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку по день остаточного розрахунку та компенсації втрати грошових доходів у зв’язку з їх невиплатою. При звільненні Тетяни Анатоліївни з посади начальниці фінуправління Знам’янського міськвиконкому треба було виплатити трохи більше 2000 грн. за роботу протягом 5 неробочих днів. Але цього не було зроблено. У результаті сума у 2000 грн зросла у 68 200.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges