Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Події

Снігоборотьба на залізниці

Працівники регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» оперативно відреагували на штормові попередження. За оперативною інформацією  з 6.01.2017 по 10.01 на Знам'янській дирекції залізничних перевезень для снігоборотьби було залучено щодоби близько 500 працівників. 

Працює й снігоприбиральна техніка на станціях Знам'янка-Пасажирська, ст. Помічна, ст. Кіровоград, ст. Чорноліська, ст. Олександрія, ст. Плетений Ташлик тощо.

Заступник начальника відділу перевезень з оперативної роботи Андрій Киман: "Всі заходи були проведені в рамках оперативної снігоборотьби, який щороку розроблюється та затверджується. Кожна станція закріплена за окремим підрозділом та розподілена на окремі території відповідальності. За минулу добу було почищено перони ст. Помічна та ст. Знам'янка, із платформ сформовані  снігові поїзди для подальшого вивезення снігу."

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges