Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Події

1 березня стартує акція «За чисте довкілля»

Знам'янським міськвиконкомом, 24 лютого, було прийнято рішення провести акцію «За чисте  довкілля» з 1 березня по 1 травня 2017 року.  

До акції будуть долучені працівники підприємств, установ і організацій міста Знам’янка, смт. Знам’янка Друга та с. Водяне. Організація проведення заходу з благоустрою місцевості покладена на управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради.

Керівники підприємств, установ і організацій усіх форм власності повинні забезпечити участь своїх працівників у проведенні акції «За чисте довкілля» та днів благоустрою. Також повинні надати інформацію щодо обсягів виконаних робіт до управління до 01.05.2017 року.

Отже,  1 березня стартує акція провдення тридиційних суботників!

Підготувала Наталія Хандусенко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Перипетія між учасниками тендеру за право ремонтувати ДНЗ «Сонечко»

21.06.2018

Тендер на проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу №6 «Сонечко»  проводився двічі, у березні та травні, на суму понад  5 000 000 грн. В обох випадках перемогла знам’янська фірма ТОВ «БК «Глобал Інвест». Про це повідомляла редакція KOMORA.INFO 6 червня. Але вже 8 червня пропозиція фірми була відхилена, як і другого претендента на перемогу - маловисківської фірми ПП «ЕТАЛОН І Я». У результаті відхилення, ремонтувати знам’янський садочок буде кропивницька фірма ПП «КАМЕЛОТ-300» за 4 159 500,00 грн, що складає менше на 854 640 тис. грн. від очікуваної вартості. ТОВ «БК «Глобал Інвест» не висловлює заперечення щодо відхилення своєї пропозиції, водночас як ПП «ЕТАЛОН І Я» відкрито вимагає відмінити закупівлю.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges