Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Події

1 березня стартує акція «За чисте довкілля»

Знам'янським міськвиконкомом, 24 лютого, було прийнято рішення провести акцію «За чисте  довкілля» з 1 березня по 1 травня 2017 року.  

До акції будуть долучені працівники підприємств, установ і організацій міста Знам’янка, смт. Знам’янка Друга та с. Водяне. Організація проведення заходу з благоустрою місцевості покладена на управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради.

Керівники підприємств, установ і організацій усіх форм власності повинні забезпечити участь своїх працівників у проведенні акції «За чисте довкілля» та днів благоустрою. Також повинні надати інформацію щодо обсягів виконаних робіт до управління до 01.05.2017 року.

Отже,  1 березня стартує акція провдення тридиційних суботників!

Підготувала Наталія Хандусенко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Відмовилися заплатити 2000 грн, тепер заплатять 68 тис. грн. Кому і хто?

23.11.2017

Фінансове управління Знам’янського міськвиконкому зобов’язане виплатити своїй колишній очільниці Тетяні Іваськів 68 200 грн., таке рішення прийняв Знам’янський міськрайонний суд 9 серпня 2017 року за позовом про стягнення компенсації за роботу у вихідні, святкові та неробочі дні, стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку по день остаточного розрахунку та компенсації втрати грошових доходів у зв’язку з їх невиплатою. При звільненні Тетяни Анатоліївни з посади начальниці фінуправління Знам’янського міськвиконкому треба було виплатити трохи більше 2000 грн. за роботу протягом 5 неробочих днів. Але цього не було зроблено. У результаті сума у 2000 грн зросла у 68 200.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges