Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Події

1 березня стартує акція «За чисте довкілля»

Знам'янським міськвиконкомом, 24 лютого, було прийнято рішення провести акцію «За чисте  довкілля» з 1 березня по 1 травня 2017 року.  

До акції будуть долучені працівники підприємств, установ і організацій міста Знам’янка, смт. Знам’янка Друга та с. Водяне. Організація проведення заходу з благоустрою місцевості покладена на управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради.

Керівники підприємств, установ і організацій усіх форм власності повинні забезпечити участь своїх працівників у проведенні акції «За чисте довкілля» та днів благоустрою. Також повинні надати інформацію щодо обсягів виконаних робіт до управління до 01.05.2017 року.

Отже,  1 березня стартує акція провдення тридиційних суботників!

Підготувала Наталія Хандусенко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Що змусило колектив Знам’янської ЦРЛ влаштувати вчора акцію?

23.09.2017

Вчора, 22 вересня, в день проведення 41-ої сесії Знам’янської міської ради, профспілкою та колективом Знам'янської центральної районної лікарні була проведена акція у формі мітингу на тему «Захист прав жителів міста Знам’янка на належний рівень отримання медичної допомоги, захист прав та законних гарантій медичних працівників Знам’янської ЦРЛ.» Що вимагали учасники акції від влади та депутатського корпусу м. Знам’янка?

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges