Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Події

1 березня стартує акція «За чисте довкілля»

Знам'янським міськвиконкомом, 24 лютого, було прийнято рішення провести акцію «За чисте  довкілля» з 1 березня по 1 травня 2017 року.  

До акції будуть долучені працівники підприємств, установ і організацій міста Знам’янка, смт. Знам’янка Друга та с. Водяне. Організація проведення заходу з благоустрою місцевості покладена на управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради.

Керівники підприємств, установ і організацій усіх форм власності повинні забезпечити участь своїх працівників у проведенні акції «За чисте довкілля» та днів благоустрою. Також повинні надати інформацію щодо обсягів виконаних робіт до управління до 01.05.2017 року.

Отже,  1 березня стартує акція провдення тридиційних суботників!

Підготувала Наталія Хандусенко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Міська Програма розвитку ринків в дії? Чи навпаки…

21.02.2018

На минулій сесії Знам’янської міської ради, 16 лютого, була затверджена Програма розвитку ринків м. Знам’янка на 2018-2020 роки. До цього діяла така ж програма, але охоплювала вона 2016-2017 роки. Пропонуємо порівняти ці дві програми і подивитися, чи змінилася ситуація зі станом ринків міста, і чи будуть запроваджуватися якісь нові шляхи вирішення «риночного» питання.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges