Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

СЬОГОДНІ

Люди

Інтернет-ресурс, де можна знайти персональні данні кожного українця

В Україні з'явилась база даних, яка дозволяє знайти людину за ім’ям або прізвищем, по-батькові або адресою проживання.

Пошук здійснюється за допомогою одного з названих параметрів. Дана база - одна з найбільших в Україні, і включає жителів усіх областей. Вказавши точну адресу, можна дізнатися кількість людей, прописаних за цією адресою, і всі їхні основні особисті дані - місце народження і дату народження. Ключовий момент у тому, що вся інформація повинна бути введена українською мовою, саме так, як це зазначено в паспорті (якщо мова йде про ім'я та прізвища). Адресу теж потрібно вводити в певному форматі, для того, щоб індексація була точною.

База даних містить не тільки «простих» українців, а й високопоставлених осіб держави, аж до президента України.

Але наскільки це є законно?

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», кожна людина повинна представити письмову або електронну згоду на обробку, зберігання і використання своєї особистої інформації, виняток становлять лише випадки, в яких передбачено судовим розпорядженням.

Посилання на сайт: http://people-ua.biz/search

Загальний рейтинг (1)

4 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters

ОСББ ще мають можливості у цьому році отримати «теплі кредити»

07.08.2020

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України продовжує співпрацю із Укргазбанком, ПриватБанком та Ощадбанком щодо реалізації програми «теплих кредитів» для ОСББ у цьому році. За умовами укладених з банками договорів, ОСББ ще мають можливості у цьому році отримати «теплі кредити», впровадити енергоефективні заходи та поспішити надати до банків підтвердні документи про проведені роботи до 30 листопада 2020 року.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges