Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Події

Запрацював новий сайт Знам’янської міської ради

12.03.2018

На 44-ій сесії Знам’янської міської ради, 17 листопада 2017 року, за пропозицією депутата Ірини Зіньковської, були виділені кошти з міського бюджету на модернізацію сайту міської ради в сумі 5000 грн. Під час засідання постійних комісій Ірина Валентинівна повідомила, що старий сайт  ради був створений приблизно  10 років тому й на ньому вже недостатньо місця для інформації. Новий сайт виготовлений рекламною агенцією «Метастудія», м. Вінниця, їх цінова пропозиція була найнижчою.

Адмініструванням сайту Знам’янської міської ради займається Віталій Зайченко, головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю, який пояснив переваги нового сайту: «Новий сайт відповідає усім сучасним вимогам, має необмежений дисковий простір. Агенція забезпечує постійною професійною підтримкою, тобто у будь-який момент до них можна звернутися за допомогою або консультацією. Також періодично відбувається оновлення. Мені, як адміністратору сайту, зручний інтерфейс, для роботи з ним не потрібні додаткові технічні знання. Це важливий момент, наприклад, у разі моєї відпустки, будь-хто може викласти інформацію на сайт замість мене.»

Важливо! Інформація до 2018 року знаходиться у вільному доступі на старому сайті, який оновлюватися вже не буде.

Посилання на новий сайт Знам'янської міської ради: http://znam.gov.ua 

Наталка Хандусенко

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Перипетія між учасниками тендеру за право ремонтувати ДНЗ «Сонечко»

21.06.2018

Тендер на проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу №6 «Сонечко»  проводився двічі, у березні та травні, на суму понад  5 000 000 грн. В обох випадках перемогла знам’янська фірма ТОВ «БК «Глобал Інвест». Про це повідомляла редакція KOMORA.INFO 6 червня. Але вже 8 червня пропозиція фірми була відхилена, як і другого претендента на перемогу - маловисківської фірми ПП «ЕТАЛОН І Я». У результаті відхилення, ремонтувати знам’янський садочок буде кропивницька фірма ПП «КАМЕЛОТ-300» за 4 159 500,00 грн, що складає менше на 854 640 тис. грн. від очікуваної вартості. ТОВ «БК «Глобал Інвест» не висловлює заперечення щодо відхилення своєї пропозиції, водночас як ПП «ЕТАЛОН І Я» відкрито вимагає відмінити закупівлю.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges