Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Події

Запрацював новий сайт Знам’янської міської ради

12.03.2018

На 44-ій сесії Знам’янської міської ради, 17 листопада 2017 року, за пропозицією депутата Ірини Зіньковської, були виділені кошти з міського бюджету на модернізацію сайту міської ради в сумі 5000 грн. Під час засідання постійних комісій Ірина Валентинівна повідомила, що старий сайт  ради був створений приблизно  10 років тому й на ньому вже недостатньо місця для інформації. Новий сайт виготовлений рекламною агенцією «Метастудія», м. Вінниця, їх цінова пропозиція була найнижчою.

Адмініструванням сайту Знам’янської міської ради займається Віталій Зайченко, головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю, який пояснив переваги нового сайту: «Новий сайт відповідає усім сучасним вимогам, має необмежений дисковий простір. Агенція забезпечує постійною професійною підтримкою, тобто у будь-який момент до них можна звернутися за допомогою або консультацією. Також періодично відбувається оновлення. Мені, як адміністратору сайту, зручний інтерфейс, для роботи з ним не потрібні додаткові технічні знання. Це важливий момент, наприклад, у разі моєї відпустки, будь-хто може викласти інформацію на сайт замість мене.»

Важливо! Інформація до 2018 року знаходиться у вільному доступі на старому сайті, який оновлюватися вже не буде.

Посилання на новий сайт Знам'янської міської ради: http://znam.gov.ua 

Наталка Хандусенко

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Бюджет Кіровоградської області за 2017 рік

16.03.2018

Представлення місцевими органами влади звіту про виконання бюджету за минулий рік відбувається щорічно до 20 березня, відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України. Основна мета – надання громадськості повної та прозорої інформації про використання бюджетних коштів. Звіт про виконання обласного бюджету та обласних бюджетних програм за 2017 рік представив директор департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Шеремет. За інформацією посадовця, до загального фонду обласного бюджету за 2017 рік надійшло доходів (без трансфертів) у сумі 666,7 млн. грн., або 103,2% до запланованих показників.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges