Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Події

Це що? Вже традиція переносити сесію міськради?

25.07.2017

Знову не відбулася 36-а сесія Знам'янської міської ради, це вже другий раз поспіль. Перша спроба була минулої п’ятниці, 21 липня, причиною перенесення стало не затвердження порядку денного в цілому. Спроба друга не вдалася, через відсутність кворуму, прийшло лише 14 депутатів з 34. Все що вдалося зробити депутатам  на другому пленарному засіданні 36-ої сесії, так це перенести її на п’ятницю, 28 липня. Але чи буде третя спроба вдалою?

Причиною цієї сесійної епопеї є проект рішення «Про розпуск виконавчого комітету Знам’янської міської ради сьомого скликання», який міський голова Сергій Філіпенко відмовляється виносити на розгляд для голосування 36-ої сесії, посилаючись на певні законодавчі акти. У свою чергу, один із суб’єктів подання проекту, Юрій Майборода теж аргументував право подавати такий проект рішення як депутат, спираючись на букву закону. Але спільної думки так і не досягнуто…

Тим часом, коли в залі засідань відбуваються спроби провести сесію, активісти громади розвісили по місту листки, в яких закликали мешканців міста відвідати сьогоднішнє засідання: «Депутати міської ради сьомого скликання не взяли до уваги той факт, що було зібрано більше 7-ми тисяч підписів на підтримку роботи міського голови та членів виконавчого комітету міської ради. А це свідчить про те, що знам’янчани бачать зміни і бажають жити в гарному місті. На засідання сесії міської ради 21.07.2017 року було порушено питання щодо розпуску виконавчого комітету без попереднього обговорення. Запрошуємо усіх небайдужих мешканців міста Знам’янка взяти участь у засіданні міської ради…»

Але дещо активісти-заохочувальники пропустили: треба було вказати, що розпустити хочуть той виконавчий комітет, який проголосував за проїзд у міському траспорті по 5 грн., до речі і міський голова в тому ж числі. Більше того, проекти рішень депутатів не обговорюються, а мають бути  оприлюднені впродовж 20 днів на офіційному сайті міської ради. А проект про розпуск виконкому знаходиться на сайті ще з початку травня місяця. Було б логічно, що ці активісти самі завітали на засідання сесії, на яку запрошували знам’янчан. А хто прийшов? Кілька панянок поважного віку. А де ж знам’янчани віком до 60 років? 30? 40? 50? Так, більшість людей такого віку о 9:00 ранку на роботі, але ж не всі?

В усій цій історії з перенесенням сесії є один важливий момент – це затвердження бюджетного питання. Розпорядники коштів (освіта, лікарня, соцзахист тощо) чекають на кошти! А вже кінець місяця і гроші мають піти на рахунки казначейства!

Наталка Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges