Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Події

Це що? Вже традиція переносити сесію міськради?

25.07.2017

Знову не відбулася 36-а сесія Знам'янської міської ради, це вже другий раз поспіль. Перша спроба була минулої п’ятниці, 21 липня, причиною перенесення стало не затвердження порядку денного в цілому. Спроба друга не вдалася, через відсутність кворуму, прийшло лише 14 депутатів з 34. Все що вдалося зробити депутатам  на другому пленарному засіданні 36-ої сесії, так це перенести її на п’ятницю, 28 липня. Але чи буде третя спроба вдалою?

Причиною цієї сесійної епопеї є проект рішення «Про розпуск виконавчого комітету Знам’янської міської ради сьомого скликання», який міський голова Сергій Філіпенко відмовляється виносити на розгляд для голосування 36-ої сесії, посилаючись на певні законодавчі акти. У свою чергу, один із суб’єктів подання проекту, Юрій Майборода теж аргументував право подавати такий проект рішення як депутат, спираючись на букву закону. Але спільної думки так і не досягнуто…

Тим часом, коли в залі засідань відбуваються спроби провести сесію, активісти громади розвісили по місту листки, в яких закликали мешканців міста відвідати сьогоднішнє засідання: «Депутати міської ради сьомого скликання не взяли до уваги той факт, що було зібрано більше 7-ми тисяч підписів на підтримку роботи міського голови та членів виконавчого комітету міської ради. А це свідчить про те, що знам’янчани бачать зміни і бажають жити в гарному місті. На засідання сесії міської ради 21.07.2017 року було порушено питання щодо розпуску виконавчого комітету без попереднього обговорення. Запрошуємо усіх небайдужих мешканців міста Знам’янка взяти участь у засіданні міської ради…»

Але дещо активісти-заохочувальники пропустили: треба було вказати, що розпустити хочуть той виконавчий комітет, який проголосував за проїзд у міському траспорті по 5 грн., до речі і міський голова в тому ж числі. Більше того, проекти рішень депутатів не обговорюються, а мають бути  оприлюднені впродовж 20 днів на офіційному сайті міської ради. А проект про розпуск виконкому знаходиться на сайті ще з початку травня місяця. Було б логічно, що ці активісти самі завітали на засідання сесії, на яку запрошували знам’янчан. А хто прийшов? Кілька панянок поважного віку. А де ж знам’янчани віком до 60 років? 30? 40? 50? Так, більшість людей такого віку о 9:00 ранку на роботі, але ж не всі?

В усій цій історії з перенесенням сесії є один важливий момент – це затвердження бюджетного питання. Розпорядники коштів (освіта, лікарня, соцзахист тощо) чекають на кошти! А вже кінець місяця і гроші мають піти на рахунки казначейства!

Наталка Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Цифра дня 11.10.2019

11.10.2019

На Кіровоградщині з початку року безвідповідальні батьки заплатили на користь своїх дітей понад 156 млн. грн аліментів, що на 76% більше, ніж у минулому році. 

Завдяки активній роботі державної виконавчої служби довгоочікувані кошти нарешті отримали 22 476 дітей. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges