komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Грошi

  МИ ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ- Пенсійний фонд України

23.03.2023

 

 Пенсійний фонд України наразі не тільки призначає та виплачує пенсії, а й забезпечує призначення/перерахунок субсидій та пільг, здійснення страхових виплат – як у зв’язку із тимчасовою втратою працездатності, так і у разі нещасного випадку на виробництві чи професійних захворювань.

Тому у громадян виникає ще більше запитань. Куди і як звертатися?

МОЖНА НАПИСАТИ…

  • Електронна адреса головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Поштова адреса головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області: вул. Соборна, 7А, м. Кропивницький, 25009.
  • Після авторизації на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) у розділі “Мої звернення” можна поставити своє запитання.

    Продовжити

Грошi

У Знам’янській ТГ діти  різних категорій військових-учасників бойових дій харчуватимуться безкоштовно

20.03.2023

Виконавчим комітетом Знам’янської міської ради були внесені зміни до рішення виконавчого комітету №21 від 25 січня 2023 року «Про встановлення додаткових пільг під час організації харчування у закладах освіти Знам’янської міської територіальної громади», виклавши п.1 рішення в новій редакції.

А саме: звільнити від плати за харчування у закладах дошкільної, загальної середньої освіти Знам’янської міської територіальної громади дітей:

  • один з батьків безпосередньо брав участь в АТО, ООС;
  • бере участь у бойових діях, у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, або є військовослужбовцем, який потрапив у полон чи отримав інвалідність під час участі в АТО, ООС, бойових діях у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України;
  • які належать до сім’ї осіб, які загинули (пропали безвісти), або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час захисту Батьківщини а бо інших обов’язків військової служби (службових обов’язків), а також внаслідок захворювання, пов’язаного з перебуванням на фронті, або одержаного в період проходження військової служби (у тому числі на території інших держав) під час воєнних дій та конфліктів».

    Продовжити

Грошi

ПРАВО НА ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ

14.03.2023

 У деяких випадках особи мають право на дострокове призначення пенсії за віком. Наприклад, коли особа є учасником бойових дій. Таким правом можуть скористатись чоловіки після досягнення 55 років та жінки після досягнення 50 років.

Хто може претендувати на даний вид пенсії?

Військовослужбовці, особи начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, поліцейські, які брали участь у бойових діях.

Чи впливає наявність страхового стажу на призначення?

Так! Наявність страхового стажу – одна із обов’язкових умов: для чоловіків – не менше 25 років, для жінок – не менше 20 років.

Продовжити

Грошi

ХТО ОТРИМАЄ ПІСЛЯ “БЕРЕЗНЕВОЇ” ІНДЕКСАЦІЇ БІЛЬШУ ПЕНСІЮ?

8.03.2023

 “Індексація пенсійних виплат – це один з найочікуваніших перерахунків для наших пенсіонерів, інструмент фінансової підтримки громадян, які вже не можуть працювати і часто повністю залежать від пенсійних виплат”, – прокоментувала заступник начальника головного управління Олена Романченко автоматично проведений перерахунок пенсій з 01.03.2023.

У результаті перерахунку…

З 01 березня 2023 року перераховано 239 380 пенсій (99,2 % від загальної чисельності “цивільних” пенсіонерів). Підвищення до пенсії отримають 221 203 пенсіонери. В середньому пенсія збільшилася на 526,98 грн.

Продовжити

Грошi

Стало відомо, які категорії жінок отримуватимуть доплату до пенсії

22.02.2023

Станом на 1 січня 2023 року в Україні було зареєстровано 10,7 млн. пенсіонерів. За даними Пенсійного фонду, середній розмір пенсій становив 4 622,59 гривень. Але водночас деякі категорії громадян мають право на доплати до пенсії, зокрема йдеться про багатодітних матерів. Матері 5 та більше дітей мають право на призначення пенсії за особливі заслуги перед Україною.

Їм призначається спеціальна доплата у сумі 35% прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян та виплачується разом із пенсією. Нагадаємо, що прожитковий мінімум для непрацездатних громадян у 2023 році становить 2093 грн.

Продовжити

Грошi

ЧИ ПРИЗНАЧАТЬ СУБСИДІЮ, ЯКЩО Є ЗАБОРГОВАНІСТЬ?

21.02.2023

Нагадуємо, що з 1 січня 2023 року нарахування житлових субсидій здійснює Пенсійний фонд України відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1995 року №848.

Продовжити

Грошi

Пропонують допомогу від іноземних організацій? Будьте уважні!

16.02.2023

Про чергову схему обману застерігають у Міністерстві соцполітики. Для крадіжки використовують фішингові (підроблені) сайти, які імітують найпопулярніші українські банки.

Після введення реквізитів банківської картки аферисти викрадають кошти.

Для того щоб не стати жертвами шахраїв, фахівці з кібербезпеки рекомендують: довіряти лише офіційним ресурсам. 

Наприклад, сайту Мінсоцполітики (https://www.msp.gov.ua/) і платформі «еДопомога» (https://aid.edopomoga.gov.ua).

Уважно розглянути назву посилання. 

Продовжити

Грошi

Середня пенсія у Кіровоградській області становить 4102 гривні. Чи планують перерахунок цьогоріч

1.02.2023

Середній розмір пенсії у Кіровоградській області становить 4102 гривні. Про це розповіла начальниця головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Наталія Сімонян під час брифінгу. Чи планують перерахунок у 2023 році? Перерахунок пенсій через зміну прожиткового мінімуму Через зміну прожиткового мінімуму у 2022 році пенсії перераховували з 1 липня й 1 грудня.

Продовжити

Грошi

Українцям дозволять передавати свої пенсії у спадок

25.01.2023

Наразі в Україні працює солідарна пенсійна система. Тобто із зарплати працюючих громадян відраховуються кошти в Пенсійний фонд.

Розмір єдиного соціального внеску становить 22% заробітної плати працівника. Саме з цих відрахувань виплачується пенсія теперішнім пенсіонерам.

Продовжити

Грошi

Всі працевлаштовані українці матимуть свої пенсійні накопичувальні рахунки

4.01.2023

«Україна вже багато років має проблему з наповненням Пенсійного фонду. Працездатного населення стає менше, кількість пенсіонерів збільшується. Війна зробила ситуацію критичною. Реформа полягає в тому, що всі працевлаштовані українці матимуть свої пенсійні накопичувальні рахунки», — відзначив Прем’єр-міністр.

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges