komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Грошi

В УКРАЇНІ З 1 ГРУДНЯ ПІДВИЩАТЬ ПЕНСІЇ. КОМУ І НАСКІЛЬКИ

28.11.2022

З 1 грудня Пенсійний фонд України проведе перерахунок пенсій для непрацюючих пенсіонерів, шахтарів, людям, які отримали інвалідність унаслідок війни, жертв нацистських переслідувань та інших категорій пенсіонерів.

Продовжити

Грошi

Шахраї створили фейковий чат-бот Пенсійного фонду України

24.11.2022

Пенсійним фондом України в месенджері Telegram виявлено діяльність чат-боту, який від імені Пенсійного фонду України вводить в оману користувачів, збирає особисті дані людей та реквізити банківських рахунків для подальших шахрайських дій.  

Продовжити

Грошi

Від 20 до 30 тис. грн: хто на Кіровоградщині отримує таку зарплату?

18.11.2022

Наразі у базі даних Кіровоградської обласної служби зайнятості є пропозиції роботи із заробітною платою від 20 000 грн до 30 000 грн для:

  • головних бухгалтерів;
  • головних інженерів;
  • лікарів;
  • начальників котельних;
  • завідувачів частин;

    Продовжити

Грошi

За прокурорського втручання територіальна громада м. Знам'янки отримає майже 200 тис грн на потреби дітей-сиріт

17.11.2022

Зокрема, судом в повному обсязі задоволено позов Знам'янської окружної прокуратури про визнання 188 тис  грн відумерлою спадщиною та їх передачі до бюджету територіальної громади на потреби вихованців будинку-інтернату.

Продовжити

Грошi

Український Бізнес в Дії: беріть участь та отримуйте гранти до 50 тис. євро  

3.11.2022

 

«Український Бізнес в Дії» — це проєкт, спрямований на адаптацію та відновлення діяльності українських малих та середніх підприємств та greentech підприємств, які потребують допомоги для продовження своєї діяльності.

Продовжити

Грошi

У листопаді щочетверга на прямому зв’язку пенсійники Кіровоградщини

29.10.202

 Щочетверга з 11.00 до 12.00 у головному управлінні за номером “гарячої” лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів.

Продовжити

Грошi

До уваги громадян: будьте обережними, щоб не стати жертвою шахрайства з банківськими картками

27.10.2022

Один зі способів незаконного заволодіння грошовими коштами шляхом обману – телефонні дзвінки під виглядом працівників банку з проханням надати інформацію, що стосується вашої картки.

У жодному випадку не повідомляйте конфіденційні дані: пін-коди, термін дії чи номер платіжної картки, тризначний код безпеки на зворотному боці, смс-паролі.

Продовжити

Грошi

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ: ПРО СУБСИДІЇ ТА ПІЛЬГИ

27.10.2022

До 01 грудня 2022 року порядок звернення за призначенням субсидій та, власне, механізм призначення житлових субсидій і пільг не змінюється. Всі дані для виплат надійдуть до Пенсійного фонду України в електронному вигляді. Прийом документів від громадян та призначення виплат у жовтні-листопаді продовжують здійснювати органи соціального захисту населення.

Продовжити

Грошi

  ВІДТЕПЕР ВИПЛАТУ СУБСИДІЙ ЗДІЙСНЮЄ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

24.10.2022

 З жовтня 2022 року Пенсійний фонд України здійснює виплату призначених органами соціального захисту населення житлових субсидій та пільг. Виплати проводяться незалежно від того, чи є субсидіант або пільговик пенсіонером, чи ні.

У жовтні Пенсійним фондом України забезпечено повне фінансування субсидій за вересень 2022 року для 60,6 тис. мешканців Кіровоградщини – одержувачів житлових субсидій та пільг на компенсацію витрат на придбання твердого і рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу на загальну суму 18,85 млн грн.

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges