komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Грошi

Про перерахунок пенсій з 1 липня 2022 року

27.06.2022

З 1 січня 2022 року цей показник становив 1 934,00 грн, з 1 липня 2022 року становитиме 2 027,00 грн.

У зв’язку зі збільшенням розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, та на виконання частини 3 статті 42 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” (далі – Закон), головним управлінням Пенсійного фонду України в Кіровоградській області автоматично проведено перерахунок пенсії 210 811 непрацюючим пенсіонерам. Із загальної кількості перерахованих пенсій підвищення отримають 105 583 пенсіонери, середній розмір підвищення склав 35 грн 97 коп.

Продовжити

Грошi

Чи зменшиться розмір пенсії через воєнний стан

25.06.2022

У Верховній Раді зареєстрували проєкт змін до закону "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування". Відповідно до нього, щоб розмір пенсії в майбутньому не зменшувався, період дії воєнного стану в Україні можна буде не включати до розрахунку.

Продовжити

Грошi

Купуйте українські товари

25.06.2022

Будь-хто із  громадян може зробити, щоб економіка країни була сильнішою.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль закликав купувати саме українські товари, щоби підтримати економіку й армію в умовах війни з росією. Про це він зазначив під час засідання уряду.

Продовжити

Грошi

До 20 000 грн можуть отримати ветерани та їхні сімʼї для ведення власної справи

6.06.2022

 Український ветеранський фонд запустив проєкт з мікрофінансування бізнесу. Ветерани та члени їхніх сімей, які стали після 24.02.2022 року внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і мають підтвердження цього статусу, зможуть отримати грошове відшкодування на купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи. 

Продовжити

Грошi

У ЧЕРВНІ ПРАЦЮЮЧІ ПЕНСІОНЕРИ ОТРИМАЮТЬ ПЕРЕРАХОВАНІ ПЕНСІЇ

31.05.2022

Розмір збільшення пенсій залежить від тривалості стажу та заробітної плати.

У червні працюючі пенсіонери разом із підвищенням пенсій за місяць отримають доплату до попередніх виплат за квітень і травень. Про це йдеться на Урядовому порталі.

Продовжити

Грошi

ВІД СЬОГОДНІ ВАНТАЖІВКИ ШТРАФУВАТИМУТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ВАГОВИХ НОРМ

23.05.2022

Дотепер автофіксація працювала у тестовому режимі й штрафи не накладалися.

З понеділка, 23 травня вантажівки знову можуть отримати штрафи за порушення габаритно-вагових норм. Дотепер автофіксація ваги працювала у тестовому режимі й штрафи не накладалися. Про це повідомили у Telegram-каналі Укртрансбезпеки. 

Продовжити

Грошi

У МІНФІНІ ДОПУСКАЮТЬ ЗНАЧНЕ ПІДВИЩЕННЯ ПОДАТКІВ

17.05.2022

Наразі Мінфін прогнозує 44% падіння ВВП України цьогоріч.

Якщо війна росії проти України триватиме ще 3-4 місяці, то доведеться підвищувати податки й скорочувати видатки. Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко виданню The Economist, повідомляє Економічна правда. 

Продовжити

Грошi

На Кіровоградщині потрібні майже 30 трактористів

16.05.2022

Наразі сільгосппідприємства, підприємства залізничної та автодорожньої сфер області потребують 27 працівників за професіями «Тракторист» та «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва».

Продовжити

Грошi

Пенсіонери отримають нові послуги онлайн: які документи можна оформити з дому

13.05.2022

Пенсійний фонд України вирішив удосконалити та розширити свої послуги-онлайн. Щоб скористатися новими можливостями ПФУ онлайн, потрібно зареєструватися на порталі електронних послуг фонду.

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges