Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

НБУ з 1 жовтня виводить з обігу монету 25 копійок і частину банкнот

30.09.2020

Нацбанк з 1 жовтня 2020 року виводить з обігу монети номіналом 25 копійок та банкноти зразка випуску до 2003 року. Відповідні монети і банкноти до 30 вересня 2021 року можна буде безкоштовно обміняти у всіх банках країни, а до 30 вересня 2023 року - в Нацбанку, Ощадбанку, Приватбанку, Райффайзен Банку Аваль та ПУМБ.

Продовжити

Через адміністративні зміни в області відбудеться переформатування місцевих бюджетів

29.09.2020

В області триває робота над формування місцевих бюджетів на 2021 рік. З огляду на адміністративні зміни в області, коли замість 21 одного району передбачене утворення 4 –Голованівського, Кропивницького, Новоукраїнського й Олександрійського, відбудеться і переформатування місцевих бюджетів.

Продовжити

Грошi

СБУ викрила керівників АТ «Укрзалізниця» на організації корупційної схеми під час контейнерних перевезень

22.09.2020

Служба безпеки України викрила окремих керівників АТ «Укрзалізниця» на організації корупційної схеми під час контейнерних перевезень.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовці штучно створили для однієї із філій АТ «Укрзалізниця» завідомо невигідні умови для курсування регулярних контейнерних поїздів. Це призвело до необхідності залучити приватні комерційні структури для пошуку клієнтів. У подальшому такі послуги почала надавати підконтрольна організаторам комерційна структура, яка фактично монополізувала цей сегмент ринку. 

Продовжити

Бюджети громад не залежатимуть від районів

18.09.2020

17 вересня Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проект закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи» № 3614. За це проголосували 287 народних депутатів.

Продовжити

Грошi

Кіровоградщина: найбільше заплатять партії за список кандидатів в депутати до обласної ради

13.09.2020

На Кіровоградщині найбільший розмір грошової застави для участі у місцевих виборах 25 жовтня визначений для виборчого списку кандидатів у депутати обласної ради – близько 160 тисяч гривень. Для кандидатів на посаду міського голови Кропивницької громади ця сума становить понад 40 тисяч гривень. Про це йдеться в  постанові №246 Центральної виборчої комісії від 10 вересня. 

Продовжити

Грошi

На що витрачали кошти домогосподарства Кіровоградщини у І кварталі 2020 року

11.09.2020

За даними Головного управління статистики за результатами вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у І кварталі 2020 року кожне домогосподарство Кіровоградщини щомісяця витрачало у середньому 6858 грн, з них на продукти харчування, безалкогольні напої та харчування поза домом – 3618 грн (53%), алкогольні напої та тютюнові вироби – 257 грн (4%), непродовольчі товари – 2026 грн (29%), послуги – 957 грн (14%). 

Продовжити

Грошi

Для браконьєрів-рибалок підвищать штрафи

7.09.2020

У комітеті Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування розглянули законопроект, який значно підвищує штрафні санкції за порушення правил рибальства та шкоду середовищу існування біоресурсів. 

Продовжити

НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ЗА РІК НАЇЗДИЛИ ЗА РАХУНОК ДЕРЖАВИ НА 28 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

04.09.2020

Народні депутати дев’ятого скликання трохи більше ніж за 11 місяців роботи у парламенті отримали 28 мільйонів гривень компенсації з держбюджету на проїзд територією України. Загалом відшкодування в розмірі 7,5 тисяч гривень на місяць отримували понад 80% депутатського складу Верховної Ради. Про це на запит «Слідства.Інфо» повідомили в Апараті Верховної Ради.

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges