Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Грошi

На Кіровоградщині безвідповідальні батьки почали сплачувати багатотисячні штрафи

18.10.2018

На Кіровоградщині державні виконавці почали стягувати з недобросовісних батьків, які халатно ставляться до утримання власних дітей, штрафні санкції, передбачені другим пакетом законів #ЧужихДітейНеБуває. 

Продовжити

Грошi

Робота в інтернеті.  Успішний досвід знам’янчанина

11.10.2018

Наше видання знайомило читачів з тим, як працювати в інтернеті (https://komora.info/podiji/4067-groshej-net-abo-ya-yak-ya-v-interneti-zaroblyala-chastina-tretya). Вся робота, на якій довелося  виконувати ті чи інші функції, не принесла нашому журналісту жодного доходу, або ж вдалося заробити мізерні суми. Сьогодні ми говоримо із мешканцем нашого міста, який мав позитивний досвід і досі продовжує заробляти кошти:

Продовжити

Грошi

Електронне пенсійне посвідчення: доступно, зручно, оперативно  

 

19.09.208

Пенсійний фонд України продовжує приймати заяви на виготовлення  електронного пенсійного посвідчення усім охочим пенсіонерам. Наразі ними користується майже 400 тисяч пенсіонерів і з числа внутрішньо переміщених осіб. Саме вони, згідно з постановою Кабінету Міністрів (Постанова КМУ від 5 листопада 2014 р. № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам») першими їх почали отримувати. 

Продовжити

Грошi

Чи буде підвищення ціни на газ? Роз’яснення начальника управління з експлуатації газового господарства м. Знам’янка

17.09.2018

Міжнародним валютним фондом поставлено вимогу до уряду України про підвищення ціни для населення на газ до ринкової вартості. Попередньо анонсовано, що відбудеться зміна ціни блакитного палива на 18 відсотків, тобто близько 8 гривень. Яка наразі ситуація? Спеціально для komora.info ситуацію коментує  Олег Казмірчук – начальник Знам’янського управління з експлуатації газового господарства:

Продовжити

Грошi

Сплатили – є стаж, не сплатили – стажу немає

12.06.2018

Відповідно до Закону України від 9 липня 2003 року № 1058-ІV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон), який набув чинності з 01 січня 2004 року, для нарахування пенсії визначальним є страховий стаж – період, за який роботодавцем або особою самостійно сплачено страхові внески до Пенсійного фонду України. Сплатили – є стаж, не сплатили – стажу немає. 

Продовжити

Грошi

На отриманні неправомірної вигоди у сумі 5500 тисяч доларів США викрито депутата міської ради Кропивницького

11.09.2018

У результаті спільної операції Кіровоградської місцевої прокуратури, УЗЕ в області та Кропивницького міського відділу поліції на отриманні неправомірної вигоди у сумі 5500 доларів США викрито депутата міської ради Кропивницького. 

Продовжити

Грошi

Українці економлять на їжі, хоча і витрачають на неї половину своїх доходів

7.09.2018

Українці витрачають на продукти харчування майже половину своїх доходів, при цьому їх витрати у рази менші у порівнянні з громадянами Польщі або Білорусі. Таку тенденцію експерти пояснить бідністю українського населення і звичкою економити. 

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges