komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Війна

Авто для воїнів ЗСУ: працівники ТДВ «Колос» передали відремонтований КрАЗ

2.09.2022

Ремонт  авто для потреб військових на фронті працівниками ТДВ «Колос» відбувається постійно, на рахунку  понад пів сотні машин. Вчора, з подвір’я підприємства,  військові на передову забрали КрАЗ.

Продовжити

Події

Підсумки знам’янської акції «Діти для ЗСУ»

22.08.2022

20 серпня , у суботу, волонтери ГО «Знам’янський  Майдан» підсумували акцію-збір коштів «Діти для ЗСУ». Наші юні знам’янчани об’єдналися разом, щоб допомогти зібрати кошти на черговий автомобіль для  воїнів на сході.

Продовжити

Події

Сильні мов сталь: акція у Знам’янці на підтримку полонених українських воїнів

12.08.2022

Постійне нагадування у всіх можливих інформаційних джерелах, розголос і заклики про звільнення полонених українців-воїнів -  про це говорить вся Україна щодень, про це не має права забути жоден українець. Вчора, біля міського Палацу культури  у Знам’янці зібрались люди, щоб вкотре привернути увагу громадськості до питання повернення кожного, хто нині був насильно забраний з України, хто мусив під гарантії міжнародних захисних організацій покинути Азовсталь.

Продовжити

Події

ДОДАТОК «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» ПОПЕРЕДЖАТИМЕ ПРО ХІМІЧНІ АТАКИ, РАДІАЦІЮ ТА ОБСТРІЛИ

2.08.2022

Для кожного типу тривоги створено унікальні сповіщення.

Застосунок «Повітряна тривога» відтепер попереджатиме не тільки про повітряну небезпеку, а й про хімічну та радіаційну небезпеку та інші загрози. Користувачі отримуватимуть звуковий сигнал-попередження та інструкцію дій. Про це повідомили у Telegram-каналі Міністерства трансформації.

Продовжити

Події

Хто не підлягає призову на військову службу під час мобілізації?

27.07.2022

Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані:
заброньовані на період мобілізації та на воєнний час за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, а також за підприємствами, установами і організаціями в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;
визнані в установленому порядку особами з інвалідністю або відповідно до висновку військово-лікарської комісії тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров’я на термін до шести місяців (з наступним проходженням військово-лікарської комісії);
жінки та чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років;

Продовжити

Люди

Тетяна Кононенко: «Я потрібна тут до перемоги…»

7.07.2022

Знайомлюсь із пані Тетяною у міському  волонтерському центрі ГО «Майдан» у Знам’янці. Вона вся у роботі – плетінні сіток. Як багато інших, до нашого міста її з Харкова привела доля після лютневого повномасштабного нападу росії на Україну. Вже  три місяці у неї – нове життя, в яке помістилось все те, що влізло у звичайний наплічник: кілька речей, документи, засоби гігієни і трохи харчів. Більше б вона і не взяла: під час евакуації вочевидь бачила, як з вагонів на залізничному вокзалі Харкова через вікна викидали все, тільки щоб максимально звільнити місце для людей. Кожного, хто  рятував своє життя та рідних.

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges