komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Війна

В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮВАВ САЙТ З АЛГОРИТМОМ ДІЙ ДЛЯ ПОРАНЕНИХ ВІЙСЬКОВИХ

9.05.2023

Міноборони запустило сторінку для поранених військових.

На сайті Міноборони запрацював розділ для військових, які отримали поранення – «Шлях після поранення». Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Продовжити

Війна

Волонтер Іван Бакалов: «Я дуже хвилювався, що не встиг допомогти…»

26.04.2023

Особиста історія волонтерства та допомоги у юного знам’янчанина Івана Бакалова дуже насичена. Цього хлопця, певно, знають всі містяни, бо у парках, скверах, під час міських заходів всі ласують смачною повітряною солодкою ватою, а біля біленького намету завжди поряд скринька з написом «Купуй вату - допоможи солдату».

Продовжити

Війна

Як підтримати родину, чиї близькі на фронті

13.04.2023

Родини військових, перебувають в щоденному стресі. Він почався з моменту, коли їхня близька людина пішла на війну, і триває досі. Чекати рідних з війни – це страшно і дуже виснажливо: постійна тривога, думки про небезпеку, надія на зустріч та сподівання на повернення додому – це маленький перелік того, що відчувають і переживають родини наших захисників та захисниць. 

Як підтримати такі родини? Читайте поради Лесі Бондаренко, психологині Центру психічного здоров'я та реабілітації «Лісова поляна» МОЗ України, травматерапевтки, супервізорки.

Коли ми говоримо про такі родини, ми говоримо про ланцюжок турботи: військовослужбовців психологічно підтримують їхні рідні, а рідних – їхні друзі. Так і тримаємося. Проте не всі знають, яка підтримка буде корисною, а яка навпаки – нашкодить родинам військовослужбовців, адже це новий досвід для багатьох українців.

Продовжити

Війна

ВІКТОР КОСТЕНКО ЗАГИНУВ ЗА УКРАЇНУ, ВРЯТУВАВШИ ЖИТТЯ СВОЇХ ПОБРАТИМІВ

14.11.2022

Текст підготований інформаційним сайтом Знам'янщини — "komora.info" в рамках конкурсу платформи пам'яті Меморіал, яка розповідає історії вбитих Росією цивільних та загиблих українських військових. Аби повідомити дані про втрати України- заповнюйте форми: для загиблих військових  та цивільних жертв.

У боях за Миколаївщину, під час виконання бойового завдання, виявивши стійкість і мужність, загинув молодший сержант Віктор Володимирович Костенко, командир зенітного відділення 28 механізованої бригади, позивний «Наставник». Третього липня о 9 ранку розпочався обстріл, Віктор загинув, врятувавши життя п’ятьох своїх побратимів, серед яких 20-річного воїна прикрив собою від куль.

Продовжити

Війна

Вадим Кучер: «Хочемо, щоб помітили нашу роботу багато небайдужих людей, чим більшою буде допомога, тим більше ми зможемо виготовити скоб, «буржуйок»

26.10.2022

Про знам’янського коваля Вадима Кучера відомо багато. Він вже давно знаний, не тільки як майстер справи ковальства, а й громадський діяч у Знам’янці. Природна скромність  Вадима у  публічності  та  висвітленні власного волонтерства від часу війни, спонукали журналістів KOMORA.INFO розповісти про його діяльність. У  циклі статей «Дієва допомога волонтерів Знам’янщини» ця  історія стане пізнавальною для всіх, хто бажає знати на кому «тримається тил» воєнного часу.

Продовжити

Війна

Авто для воїнів ЗСУ: працівники ТДВ «Колос» передали відремонтований КрАЗ

2.09.2022

Ремонт  авто для потреб військових на фронті працівниками ТДВ «Колос» відбувається постійно, на рахунку  понад пів сотні машин. Вчора, з подвір’я підприємства,  військові на передову забрали КрАЗ.

Продовжити

Події

Підсумки знам’янської акції «Діти для ЗСУ»

22.08.2022

20 серпня , у суботу, волонтери ГО «Знам’янський  Майдан» підсумували акцію-збір коштів «Діти для ЗСУ». Наші юні знам’янчани об’єдналися разом, щоб допомогти зібрати кошти на черговий автомобіль для  воїнів на сході.

Продовжити

Події

Сильні мов сталь: акція у Знам’янці на підтримку полонених українських воїнів

12.08.2022

Постійне нагадування у всіх можливих інформаційних джерелах, розголос і заклики про звільнення полонених українців-воїнів -  про це говорить вся Україна щодень, про це не має права забути жоден українець. Вчора, біля міського Палацу культури  у Знам’янці зібрались люди, щоб вкотре привернути увагу громадськості до питання повернення кожного, хто нині був насильно забраний з України, хто мусив під гарантії міжнародних захисних організацій покинути Азовсталь.

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges