Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Електронні рецепти та урядова програма «Доступні ліки»: на що очікувати знам’янчанам?

19.03.2019

З 1 квітня 2019 року усі бажаючі скористатись урядовою програмою «Доступні ліки» повинні підписати декларацію з лікарем – це одна із головних умов отримання електронного рецепту. Втім, як ці рецепти діятимуть та які міські аптеки надаватимуть такі послуги, розбирались члени виконавчого комітету 14 березня 2019 року. 

Продовжити

Події

Цифра дня 19.03.2019

Зареєстровано смертей Знам’янський міськрайонний  відділ ДРАЦС Головного ТУЮ у Кіровоградській області – 39  в  тому числі селищною та сільськими радами – 37. Загалом: 76 смерті.

 

Продовжити

Події

Якість освіти у школах Знам’янки

19.03.2019

У 2018 році якісний показник навченості учнів, що навчаються на достатньому та високому рівні, склав 43,7% від загальної кількості учнів. Про це розповіла начальниця відділу освіти Людмила Клименко під час звітування про роботу відділу освіти за друге півріччя 2018 року. 

Продовжити

Події

З квітня жителі Кіровоградщини отримуватимуть доступні ліки через електронний рецепт

18.03.2019

 Вже з квітня жителі Кіровоградщини, які користуються програмою «Доступні ліки», отримуватимуть медикаменти в аптеках через електронний рецепт. Про це кореспонденту komora.info повідомили в департаменті охорони здоров’я ОДА. 

Продовжити

Події

У Знам’янці залишається високий рівень злочинності

18.03.2019

Проведений аналіз стану злочинності на піднаглядній території юрисдикції Знам’янської місцевої прокуратури у 2018 році  засвідчив, що проблеми, які існують в державі, зокрема в соціально-економічній сфері, продовжують негативно впливати на криміногенну ситуацію в регіоні. 

Продовжити

Події

У Знам’янці через крадіжку парасольок чоловікові призначили психіатричну експертизу

18.03.2019

Чоловікові, який поцупив парасольки з магазину ПП «Пудич», що по вулиці Привокзальній у Знам’янці, призначили психіатричну експертизу. Про це йдеться в матеріалах Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Продовжити

Події

Цифра дня 18.03.2019

 18.03.2019

18 новонароджених зареєстровано на Знам’янщині у лютому 2019 року: з них 12- жіночої статі, 6-чоловічої статі. Знам’янський міськрайонний  відділ ДРАЦС Головного ТУЮ у Кіровоградській області у м. Знам’янка : Анна,  Марія, Альона, Крістіна, Дар’я, Дмитро, Софія, Єсенія, Злата, Давид, Злата, Олександр, Богдан, Єва, Олександр, Тетяна, Мирослава. У смт. Знам’янка Друга: - Альбіна, у Знам’янському районі: - Давид.

 

 

Продовжити

Події

Україна потрапила у топ-50 країн з найбільш забрудненим повітрям

17.03.2019

 Україна потрапила до рейтингу країн із найбільш забрудненим повітрям, посівши 49 місце з 73. Такі дані за 2018 рік оприлюднила компанія AirVisual, що у співпраці із Greenpeace склала відповідний рейтинг. 

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges