Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

За вісім місяців поточного року на Кіровоградщині на лептоспіроз захворіло четверо людей

20.09.2019

 Випадки реєструвалися в Бобринецькому, Гайворонському, Устинівському районах та в м. Олександрії. Ще один випадок зареєстрований у вересні у молодого чоловіка Олександрійського району, який на даний час отримує лікування у відділенні  інтенсивної терапії. 

Продовжити

Події

На Кіровоградщині продовжується робота зі створення єдиного центру надання екстреної медичної допомоги

20.09.2019

 Нині вже 20 бригад "швидкої" міста Кропивницького та 2 бригади Кропивницького району включені до єдиної системи і працюють за екстериторіальним принципом – без прив’язки до конкретної лікарні. Планується, що до кінця вересня до нової системи буде включено і бригаду з Компаніївського району. Про це повідомив представникам ЗМІ під час прес-конференції перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. 

Продовжити

Події

21 вересня – завітайте на ярмарок крафтових ідей у с. Войнівка (Приютівська ОТГ)

19.09.2019

Проект «Ярмарок крафтових виробів» у с. Войнівка — це масштабний захід, який поєднує в собі наявність елементів культурної спадщини з різних куточків України, розвиток народних ремесл та включає в себе економічну складову — розвиток малого підприємництва, зеленого туризму, створення позитивного іміджу громади та її інвестиційної привабливості. 

Продовжити

Події

Пенсійний фонд України випустив мобільний додаток для Android-смартфонів, iOS-версія на підході

18.09.2019

 

Пенсійний фонд України з вересня починає впроваджувати у тестовому форматі новий електронний сервіс – мобільний додаток «Пенсійний фонд». Відтепер громадяни мають можливість доступу до електронних сервісів Фонду у зручному форматі з мобільних пристроїв – смартфонів та планшетів. 

Продовжити

Події

Які проекти Громадського бюджету Знам’янки допущені до голосування?

18.09.209

16 вересня 2019 року відбулося чергове засідання Координаційної ради з впровадження та реалізації Громадського бюджету міста Знам’янки - 2019, під час якого з 9 представлених проектів - 3 допущені до голосування, 2 відправлені на доопрацювання, а решта отримали негативне оцінювання. 

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges