Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Події

Увага бажаючих стати учасниками «Чута-фесту» -2018

16.07.2018

Всі, хто ще не встиг, або не знав, хто бажає в цьому році долучитися до "Чута-Фесту"
Нагадуємо умови концертної програми фестивалю:

  1. До участі у концертній програмі Фестивалю запрошуються аматорські та професійні фольклорні, вокальні, хореографічні колективи, музичні акустичні та рок-гурти, солісти. 

    Продовжити

Події

Вчора знам’янчани були різнокольоровими

15.07.2018

Вчора біля міського Палацу культури  мешканці нашого міста долучилися до свята фарб Холі. Організували веселе та феєричне дійство два брати Юрій та Олег Гребенюки. Організаторами було закуплено 45 кілограмів особливої сипучої фарби, яку роздавали знам’янчанам безкоштовно.

Продовжити

Події

Кращі практики громад України: новий погляд на розвиток ОТГ Асканія-Нова(частина II)

Голова ОТГ Асканії-Нової Віталій Свінціцький багато років робить ставку на розвиток футболу у громаді, нині існує Федерація футболу, зроблено футбольне поле сучасного зразка, де відбуваються матчі дитячих ігор, наприклад Чемпіонат з футболу Херсонської області, де нещодавно визначали кращих футболістів із 10 громад. На майбутнє схожий всеукраїнський проект теж чекає на втілення, і переможці з усіх областей країни визначатимуть першість саме на сучасному полі у Асканії-Новій. 

Продовжити

Події

У водоймах  Знам’янського району знайшли небезпечні мікроби

12.07.2018

114 українських пляжів та рекреаційних зон не рекомендуються для купання, оскільки в них зафіксоване мікробне забруднення (лактопозитивні кишкові палички). Такі дані опублікував Центр громадського здоров'я МОЗ України, ґрунтуючись на результатах дослідження води 22 червня - 5 липня.

Продовжити

Події

Кращі практики громад України: новий погляд на розвиток ОТГ Асканія-Нова

12.07.2018

Віддавна Херсонщина славилася своїм теплим кліматом та унікальним дендропарком та зоопарком у Асканії-Новій,  а у час змін реформи самоврядування і створення об’єднаних громад виникають нові погляди  на території,  комфортність  проживання людей.   

Продовжити

Події

МЕДИЧНА РЕФОРМА НА КІРОВОГРАДЩИНІ. ВСЕ ПО ПОЛИЧКАХ (ЧАСТИНА III)

12.07.2018

За реформою первинної ланки медицини (відповідно до законодавства) має розпочатися процес змін у наданні  медичної допомоги у вторинній ланці. Чи розпочато такий процес і який стан справ на сьогоднішні у Кіровоградській  області?   Секретар госпітальної ради Володимир Бочаров-Туз Центрального госпітального округу,  спеціально для komora.info розповідає про це, за результатами   обласної  конференції  Госпітальних рад:

Продовжити

Події

МЕДИЧНА РЕФОРМА НА КІРОВОГРАДЩИНІ. ВСЕ ПО ПОЛИЧКАХ

11.07.2018

Вже декілька місяців поспіль на Кіровоградщині триває реформування первинної ланки медицини. Що зроблено на сьогодні і  на яких стадіях процес змін? Секретар госпітальної ради Володимир Бочаров-Туз Центрального госпітального округу, спеціально для komora.info розповідає про це, за результатами   обласної конференції Госпітальних рад:

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges