Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Система оповіщення у Знам’янці: хто її почує?

12.11.2018

Під час можливих надзвичайних ситуацій у Знам’янці повинна терміново спрацювати система оповіщення людей. Не зважаючи на те, що інтернет-технології заполонили все навколо, виявляється попереджати знам’янчан про загрозу планують по-старому, а це як? 

Продовжити

Події

Капітальний ремонт спортзалу районного Будинку культури у с. Богданівка

12.11.2018

Проведення капітального будівництва у Знам’янському районі відбувається на тільки у сфері медицини ( про це тут - https://komora.info/podiji/4864-u-znam-yanskomu-rajoni-rozpochato-budivnitstvo-dvokh-ambulatorij ), нині на заключному етапі ремонт приміщення спортивного залу у селі Богданівка. 

Продовжити

Події

Презентація книги та показ художнього фільму "Позивний "Бандерас"

11.11.2018

Знам’янчан запрошують на презентацію та показ фільму «Позитивний Бандерас». Книгу та фільм "Позивний "Бандерас" будуть представляти особисто автори  - Сергій Дзюба та Артемiй Кiрсанов. Всі бажаючі матимуть можливість стати володарями видання з автографами авторів.

Продовжити

Події

У ЗНАМ’ЯНЦІ ПИСАЛИ РАДІОДИКТАНТ

10.11.2018

Вчора у День української писемності та мови майже у кожному куточку України писали радіодиктант єдності. Це вже 18-ий щорічний диктант, який за традицією диктував  доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко на радіохвилі «Українського радіо».

До написання радіодиктанту  долучилися і учні НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 – ліцей».

Продовжити

Події

ДЕНЬ ТИХ, ХТО СТВОРЮЄ СВЯТО

9.11.2018

Сьогодні  відзначають професійний день усіх тих, хто створює свято для нас – працівників культури. Ці люди кожного разу хвилюються перед виходом на сцену, ніби крокують на неї вперше. Від них завжди залежить наш гарний настрій та стан душі. Це люди придумують сценарії, займаючись повсякденними справами. Вони створюють свята, тому що кожен з них сам чи сама – свято.

Продовжити

Події

У Знам’янському профліцеї пройшов день відкритих дверей

9.11.2018

День відкритих дверей у профліцеї традиційно був присвячений популяризації робітничих професій. Не зважаючи на те, що відбулося об’єднання профліцею та залізничного училища, зараз у Знам’янці продовжують готувати працівників за двома напрямками -  залізничний і виробничий. 

Продовжити

Події

Перевірте свою грамотність - напишіть всеукраїнський диктант

9.11.2018

 Сьогодні усі охочі можуть перевірити свою грамотність, написавши Радіодиктант національної єдності (текст лунатиме з 11.30  на хвилі Першого каналу UA: Українське радіо), 9 листопада 2018. Повторюймо правопис слів та ужиток розділових знаків,  пишімо разом із родиною, друзями, вчителями! Не біймося помилитися,  не забуваймо про гарний настрій. 

Продовжити

Події

Заяву на оформлення біометричного паспорта відтепер можна заповнити он-лайн

8.11.2018

У пілотну експлуатацію запущена нова електронна послуга, за допомогою якої громадяни можуть внести онлайн свої персональні дані для оформлення біометричних документів. Це скоротить час їх особистого візиту до підрозділів ДМС. 

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges