Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Події

ТОВ «Агропродукт» - нові технології знам’янського товаровиробника

18.07.2018

Історія знам’янського виробника печива та халви розпочалася з 1999 року від Знам’янського заводу продтоварів, у 2006-му виникло товариство з обмеженою відповідальністю «Агропродукт». Нині середня потужність підприємства за добу сягає 3 т. та близько  200 т. за місяць. 

Продовжити

Події

«Мистецькі вихідні»: без кіно, але з різноманітним культурним дозвіллям

18.07.2018

Неабиякий розголос викликала подія, що сталася на позаминулому тижні, коли під час негоди було порвано великий екран, який висів на фасаді Палацу культури у м. Знам’янка, і на якому щосуботи увечері в рамках ініційованого відділом культури і туризму міськради  проекту «Мистецькі вихідні» демонструвалися фільми. Яка зараз ситуація і чи скоро небайдужі містяни зможуть знову насолоджуватися кіно під відкритим небом – Komora.info розпитала в очільниці відділу культури і туризму Знам’янської міської ради Світлани Бабаєвої.

Продовжити

Події

Верховна Рада: відкритість та прозорість інформування

17.07.2018

Про те, що Верховна Рада України має свій інформаційний сайт знає більшість - http://rada.gov.ua/, меншість  цікавиться тим, як цей сайт працює і яку інформацію з нього можна отримати. Під час парламентської конференції для регіональних ЗМІ відбулася зустріч з представниками Прес-служби та Інформаційним управлінням Апарату Верховної ради України. 

Продовжити

Події

У  Дмитрівці відремонтують школу за державні кошти

16.07.2018

Цього року уряд виділив понад 6 млрд.грн. на реалізацію в регіонах соціально-економічних проектів та інвестиційних програм, що сприятимуть розвитку територій. Зокрема, 4,05 млрд.грн. виділені з Державного фонду регіонального розвитку, ще 2,11 млрд.грн. регіони отримають через субвенцію з бюджету.

Продовжити

Події

Верховна Рада України:розрив між депутатами, які подобаються людям, і тими, хто створює закони

16.07.2018

З 12 по 13 липня у стінах Верховної ради України відбувалася парламентська конференція за участі регіональних ЗМІ. Окрім ознайомлення із роботою Верховної Ради, відвідування ложі преси, відбулися зустрічі з багатьма головами Комітетів, представниками прес-служби та інформаційним управлінням тощо. Найцікавіші моменти візиту  у серії статей для читачів KOMORA.INFO 

Продовжити

Події

Увага бажаючих стати учасниками «Чута-фесту» -2018

16.07.2018

Всі, хто ще не встиг, або не знав, хто бажає в цьому році долучитися до "Чута-Фесту"
Нагадуємо умови концертної програми фестивалю:

  1. До участі у концертній програмі Фестивалю запрошуються аматорські та професійні фольклорні, вокальні, хореографічні колективи, музичні акустичні та рок-гурти, солісти. 

    Продовжити

Події

Вчора знам’янчани були різнокольоровими

15.07.2018

Вчора біля міського Палацу культури  мешканці нашого міста долучилися до свята фарб Холі. Організували веселе та феєричне дійство два брати Юрій та Олег Гребенюки. Організаторами було закуплено 45 кілограмів особливої сипучої фарби, яку роздавали знам’янчанам безкоштовно.

Продовжити

Події

Кращі практики громад України: новий погляд на розвиток ОТГ Асканія-Нова(частина II)

Голова ОТГ Асканії-Нової Віталій Свінціцький багато років робить ставку на розвиток футболу у громаді, нині існує Федерація футболу, зроблено футбольне поле сучасного зразка, де відбуваються матчі дитячих ігор, наприклад Чемпіонат з футболу Херсонської області, де нещодавно визначали кращих футболістів із 10 громад. На майбутнє схожий всеукраїнський проект теж чекає на втілення, і переможці з усіх областей країни визначатимуть першість саме на сучасному полі у Асканії-Новій. 

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges