Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

МОН розмістило для громадського обговорення проект Закону «Про професійну (професійно-технічну) освіту»

21.09.2018

Нова якість освіти, учень та його професійна реалізація - пріоритет, орієнтованість на потреби роботодавців та економіки України, а також впорядкування принципів управління, які змінилися в межах децентралізації – саме ці ключові питання має врегулювати проект Закону «Про професійну (професійно-технічну) освіту», який виставили на громадське обговорення. 

Продовжити

Події

НАРОДНОМУ АМАТОРСЬКОМУ ХОРУ «ДЖЕРЕЛО»  ТРИДЦЯТЬ РОКІВ

21.09.2018

Цього року народному аматорському хору «Джерело», який працює при Локомотивному депо Знам’янка виповнюється тридцять років. Про історію створення колективу розповідає його керівниця Вікторія Кулик:

Продовжити

Події

Найнеобхідніше для «Нової школи»: а як  у Знам’янці?

20.09.2018

Знам’янські посадовці галузі освіти ігнорують вимоги Міністерства освіти і науки щодо комплектації початкових класів – меблі для шкіл міста  не відповідають вимогам та рекомендаціям – з такою заявою виступили батьки першачків одної із шкіл Знам’янки. Komora.info розбиралась у ситуації. 

Продовжити

Події

СТАН РЕФОРМУВАННЯ ПЕРВИННОЇ ЛАНКИ МЕДИЦИНИ У М. ЗНАМ’ЯНКА ТА ЗНАМ’ЯНСЬКОМУ РАЙОНІ

20.09.2018

Минулого року в Україні стартувала медична реформа, яка передбачає покрокове реформування первинної, вторинної та третинної ланок надання медичної допомоги. Станом на сьогодні реформаторські зміни відбулися виключно у первинній ланці. Що це означає? Це означає, що Центри надання первинної медичної допомоги запрацювали за новою системою. Первинна ланка передбачає профілактичні огляди, прийоми у терапевтів та сімейних лікарів, направлення на стаціонарне лікування, прийом аналізів. Що стосується стаціонарного лікування та проведення складних операцій, то медична реформа  не внесла зміни на жодному рівні (прийом пацієнтів, фінансування). Єдиною зміною, яка торкнулася вторинної ланки – направлення від сімейних лікарів.

Продовжити

Події

Із 1 січня в Україні запроваджується нова система моніторингу вод

 20.09.2018

Уряд підтримав розроблений Мінприроди Порядок здійснення державного моніторингу вод, який почне діяти в Україні з 1 січня 2019 року та запровадить нову європейську систему моніторингу водних ресурсів. нова система моніторингу  дозволить реально оцінити ситуацію зі станом водних ресурсів в Україні і надалі на підставі цих даних будуть  ухвалюватися ефективніші управлінські рішення.

Продовжити

Події

Знам’янчани будьте обережними! На  Кіровоградщині чергове отруєння грибами!

20.09.2018

За повідомленням Кіровоградського лабораторного центру на Кіровоградщині сталося чергове отруєння грибами. Цього разу жертвою „тихого полювання” стала 15-річна мешканка Олександрійського району. Потерпіла разом з мамою та своїми сестрами вживала смажені печериці.

Продовжити

Події

Проект DOBRE дарує нові можливості Дмитрівській ОТГ

 19.09.2018

Все більше у ЗМІ дізнаємось про грантові можливості для новостворених та вже існуючих ОТГ в Україні. Після виборів до  першої у Знам’янському районі Дмитрівської ОТГ,  на старті зміни  завдяки програмі. На сьогодні саме ця громада пройшла  перший етап відбору до участі у програмі DOBRE. З цієї нагоди 17 вересня було проведено збори та презентовано 7  проектів. 

Продовжити

Події

Жінка, яка обвинувачується у масовій травлі собак в обласному центрі, постане перед судом

18.09.2018

За процесуального керівництва Кіровоградської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою 46-річної жінки у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст. 299 (жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України. 

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges