Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

МОЗ дозволить видавати паперові лікарняні в окремих випадках до 1 травня 2022 року

27.01.2022

Міністерство розробило проєкт наказу «Про внесення змін до деяких наказів МОЗ» стосовно  медичних висновків про тимчасову непрацездатність та електронних лікарняних. Відтак, паперові листки непрацездатності  у чотирьох виключних випадках продовжать видавати до 1 травня 2022 року. 

Продовжити

Події

Епідемічна ситуація з коронавірусної хвороби COVID-19 на Кіровоградщині станом на 27 січня 2022 року

27.01.2022

Згідно інформації, наданої головною державною санітарною лікаркою області Надією Оперчук, станом на 10 годину 27.01.2022 року зареєстровано 35113 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, у т.ч. захворіли 1559 дітей та 1910 працівників закладів охорони здоров’я (ЗОЗ). 

Продовжити

Події

Шахраї вiд iменi лiсiвникiв розмiстили оголошення про продаж дров

26.01.2022

Нещодавно у соціальній мережі було розміщене оголошення стосовно реалізації дров для опалення. В оголошенні йшла мова про те, що всі бажаючі придбати дрова можуть перерахувати кошти на картку бухгалтеру лісництва (повідомляє ДП "Чорноліський лісгосп") і по змаху чарівної палички дрова будуть доставлені до споживача.

Продовжити

Події

З початку року в Україні здійснено 27 трансплантацій

26.01.2022

Cтаном на 24 січня в країні цього року вже виконано 27 трансплантацій:

18 – пересадок нирок

6 – пересадки печінки

3 – пересадки серця

При цьому близько 70% операцій з пересадки органів здійснені від посмертних донорів.

Продовжити

Події

Бійці ДСНС Кіровоградщини надали допомогу водіям трьох автомобілів у складних ситуаціях на дорогах

26.01.2022

 

 Протягом доби, що минула, рятувальники Кіровоградщини виїздили для надання допомоги водіям у подоланні складних ділянок доріг. Зокрема, буксирували автомобілі рятувальники АРЗ СП ГУ ДСНС в області (біля с. Веселівка Аджамської СТГ), 13-ї ДПРЧ смт Голованівськ (біля с. Грузьке Голованівської СТГ) та 18-ї ДПРЧ м. Знам’янка (с. Кучерівка Суботівської СТГ). 

Продовжити

Події

Епідемічна ситуація з коронавірусної хвороби COVID-19 на Кіровоградщині: серед інших померла 71-річна жінка зі Знам’янської ТГ

25.01.2022

Згідно інформації, наданої головною державною санітарною лікаркою області Надією Оперчук, станом на 10 годину 25.01.2022 року зареєстровано 34806 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, у т.ч. захворіли 1528 дітей та 1894 працівника закладів охорони здоров’я (ЗОЗ). 

Продовжити

Події

У Знам’янській громаді на дистанційному навчанні близько 150 дітей

25.01.2022

Статистика захворюваності на COVID -19 вносить корективи до проведення навчального процесу у освітніх закладах нашої громади. Коментар щодо ситуації на захворюваність та зміни у звичному режимі освітнього процесу для читачів KOMORA.INFO надала начальниця відділу освіти Знам’янського міськвиконкому Людмила Клименко. 

Продовжити

Події

Інформація про витік даних із порталу "Дія" не відповідає дійсності

24.01.2022

Подібні інформаційні фейки є нічим іншим, як елементом гібридної війни та спробою дестабілізувати ситуацію в державі.

 
Інформація щодо можливого витоку даних із порталу «Дія» почала поширюватися після того, як у мережі Інтернет користувач на одному з форумів опублікував оголошення про продаж бази даних.  

Продовжити

Події

Знам’янчан ЗАКЛИКАЮТЬ ВИНОСИТИ ЯЛИНКИ ДО КОНТЕЙНЕРНИХ МАЙДАНЧИКІВ, АБИ ЇХ ЗАБРАЛИ НА ПЕРЕРОБКУ

24.01.2022

- Ялинку необхідно винести на сміттєвий майданчик, та в жодному разі не викидати в контейнер, а покласти біля нього, - звертається керівник підприємства КП "Комбінат комунальних послуг» Олег Чернявський. - Коли йдеться про будинки, які обслуговує КП "Комбінат комунальних послуг» ялинку необхідно винести на сміттєвий майданчик, та в жодному разі не викидати в контейнер, а покласти біля нього.

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges