Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Знам’янчани системно звертаються на «гарячі лінії» всіх рівнів

23.01.2020

Протягом 4-го кварталу 2019 року надійшло 422 звернення громадян та 68 на особистому прийомі міського голови Сергія Філіпенка, з них  на розгляд Урядової «гарячої лінії» та Кіровоградського обласного контактного центру отримано 115 звернень. 

Продовжити

Події

Минулого року за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією покарано дві сотні посадовців Кіровоградщини

23.01.2020

Прокуратурою Кіровоградської області, як спеціально уповноваженим суб’єктом у сфері протидії корупції, у межах наданих законом повноважень вживаються заходи щодо притягнення осіб до відповідальності за вчинення пов’язаних з корупцією правопорушень, виявлення причин та умов, що сприяли їх вчиненню, а також невиконанню вимог Закону України «Про запобігання корупції» в інший спосіб, відшкодування збитків, шкоди, завданих державі внаслідок скоєння таких правопорушень. 

Продовжити

Події

Як оплатити за електроенергію?

23.01.2020

З метою вчасного проведення платежів за спожиту електричну енергію ТОВ «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» (далі ТОВАРИСТВО) інформує Вас про існуючі способи оплати: 

Продовжити

Події

Можливості для адвокатів

22.01.2020

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Для участі у конкурсі адвокатам необхідно зареєструватися на веб-сторінці http://contest.legalaid.gov.ua з                21 січня по 23 лютого 2020 року, де заповнити он-лайн анкету, біографічну довідку та завантажити необхідні документи. За фактом реєстрації адвокат отримає повідомлення Координаційного центру з надання правової допомоги про прийняття заявки на опрацювання. 

Продовжити

Події

Незаконні рубки лісу на Кіровоградщині: статистика 2019 року

22.01.2020

 У 2019 році працівниками лісової охорони проведено 5329 рейдів. Незважаючи на попереджувальну роботу виявлено 23 випадки незаконних рубок, об’єм яких становить 247 куб. метрів, лісовому господарству заподіяно шкоду на суму 2 млн. 87 тис. грн. 

Продовжити

Події

Органи прокуратури повертають державі сільськогосподарські землі отримані в протиправний спосіб

22.01.2020

У полі зору органів прокуратури Кіровоградщини - законність використання громадянами права на приватизацію земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення особистого селянського господарства. Останнім часом спритні ділки намагаються повторно, всупереч законодавству, отримати земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства, незважаючи на те, що раніше ними уже було використано право на безоплатне отримання землі. 

Продовжити

Події

Поліцейські офіцери громади та курсанти провели зустрічі з учнями Дмитрівської ОТГ

21.01.2020

Курсанти Національної академії внутрішніх справ та Одеського державного університету внутрішніх справ, які прибули на стажування до Знам’янського відділу поліції, долучилися до проведення спільних заходів із правоохоронцями.  

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges