Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Не стійте в черзі – записуйтесь online на прийом до лікарів у Знам'янці

21.05.2019

Для того, щоб мати змогу записуватись на прийом до лікарів, які працюють у комунальному некомерційному підприємстві "Знам'янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Знам'янської районної ради необхідно виконати певний алгоритм дій: обрати лікаря та заключити з ним декларацію, створити електронну медичну картку. Для цього необхідно звернутися до обраного Вами лікаря з декларацією та мобільним телефоном. 

Продовжити

Події

Суд розпочав слухати по суті справу смертельної ДТП під Суботцями

21.05.2019

Знам”янський міськрайонний суд розпочав судові слухання справи за фактом дорожньо-транспортної пригоди поблизу села Суботці Знам’янського району в якій загинуло четверо людей - з яких двоє малолітні діти. 

Продовжити

Події

Колектив міського Палацу культури здобув друге місце на фестивалі-конкурсі «Калиновий спів»

21.09.2019

18 – 19 травня у Кропивницькій обласній філармонії відбувся фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва  «Калиновий спів». До заходу долучилися і представники нашого міста: колектив вокального співу «MELOS» під керівництвом Руслана Павловського. У нелегкій боротьбі серед 5-ти колективів наші вокалісти здобули призове місце.

Продовжити

Події

ЦИФРА ДНЯ

21.05.2019

 72 знам’янських спортсмени склали іспити на кю та дани представникам Німецького союзу джиу-джитсу.  

Продовжити

Події

Страховий стаж військовослужбовцям та поліцейським обчислюється за даними системи персоніфікованого обліку

21.05.2019

Найбільш популярними серед населення послугами, які надаються на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, є отримання довідки про загальний трудовий та страховий стаж та дані про нараховану заробітну плату, а також направлення звернення з будь-якого питання та отримання відповіді без відвідування Пенсійного фонду.

Продовжити

Події

У освіті Знам’янського району відбудеться ряд структурних змін

20.05.2019

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Віта Сидоренко під час 34-ої сесії Знам’янської районної ради  представила низку питань, пов’язаних з реорганізацією навчальних закладів району. 

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges