Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Невидимий ворог: як у Знам’янському районі борються з поширенням коронавірусної інфекції?

6.07.2020

На сьогодні на території міста Знам’янка та Знам’янського району зареєстровано 11 (6 місто і 5 район) випадків хворих на коронавірус, з них 10 осіб одужало, 1 хвора перебуває на лікуванні в обласній лікарні. КНП «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» з перших днів запровадження карантину взяло на себе важливу функцію з питань діагностування людей експрес-тестами та відбір біологічних матеріалів для ПРЛ тестів у мешканців району. 

Продовжити

Події

Оперативна інформація про захворюваність на коронавірус на Кіровоградщині

3.07.2020

На Кіровоградщині зафіксували ще три нових випадки захворювання на коронавірус: два в Кропивницькому та один у с. Черняхівка Кропивницького району.

Одужали від коронавірусу дві жінки з обласного центру. 

Продовжити

Події

Ігри патріотів-2020 (+відео)

2.07.2020

 26 червня у селі Петрове Знам’янського району вперше відбулися  районні змагання «Ігри патріотів».    П'ять команд визначали кращих у підтягуванні, армспорті, піднятті гир, перетягуванні канату,  дартсу та футзалу. 

Продовжити

Події

Більше 100 ФОПів Знам'янщини звернулися по допомогу по частковому безробіттю

2.07.2020

Однією із соціальних гарантій для роботодавців малого та середнього бізнесу у період карантину є програма надання допомоги по частковому безробіттю. Вона, насамперед, покликана зберегти робочі місця, а надалі – стимулювати відновлення бізнесу після завершення дії обмежувальних заходів. Зазначена програма набирає обертів й на Кіровоградщині. 

Продовжити

Події

Кіровоградщина перебуває в рамках цільових показників поширення коронавірусу

1.07.2020

Перехід областей до наступного етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям. 

Продовжити

Події

І знову про неприємний запах у Знам’янці

1.07.2020

29  червня, вечір у Знам’янці міг би бути спокійний у відпочинку, з прогулянками на вулиці, втім це не так. У мікрорайоні НВК «ЗШ№3-гімназія» мами на дитячому майданчику одна за одною тягнуть діток додому, бо дихати неприємно – у повітрі запах свинячих відходів. Реагуючи на таку ситуацію, одразу звертаємось телефоном до представника ТДВ «Колос» Миколи Давидова. 

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges