komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Люди

Проєкт для жінок і підтримки створення їх власних справ у Знам’янці

28.11.2022

У Знам’янці від серпня 2022 року почав реалізацію проєкт «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України». Його локальна координаторка Ірина Варакута розповіла виданню Komora.info про мету та завдання проєкту, поділилась першими успішними заходами та досягненнями учасниць.

Продовжити

Люди

Світлини знам’янчанина Олега Рубана: фотомистецтво і філософія життя

16.11.2022

Як багато місця в нашому житті займає фото кожен вирішує самостійно: для одного це  дописи у мережах і власні фото протягом цілого дня, дехто полюбляє світлини, як мистецтво і з повсякденних знімків робить шедеври. У соціальних мережах знам’янчани часто зустрічають  дописи з фото авторства Олега Рубана. Вони отримують десятки коментарів та відгуків.  В інтерв’ю для видання Кomora.info  фотохудожник розповів про свої світлини,  зміст, який вкладає у свої роботи, власну філософію життя і сприйняття подій сьогодення.

Продовжити

Люди

Якими іменами зазвичай називають маленьких знам’янчан?

25.10.2022

 Знам’янським відділом державної реєстрації актів цивільного стану у Кропивницькому районі Кіровоградської області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) зареєстровано за 9 місяців 2022 року – 157 народжень. З них 75 хлопчиків та 73  дівчинки. Серед найбільш вживаних імен: Олександр, Владислав, Богдан, Софія, Олександра, Христина, Мілана та інші.

Продовжити

Події

Знам’янчанка, яка знає математику і українську мову на 200 балів

27.08.2022

Серед тих, хто склав Національне мультимедійне тестування на 200 балів,  випускниця НВК «Знам’янська ЗШ№2-ліцей» Ксенія Коваленко. Дівчина з двох предметів – українська мова та математика показала найвищий результат. Як ій це вдалося,  ми запитали у Ксенії.

Продовжити

Люди

Ми маємо мислити по-іншому, треба навчитись…

22.06.2022

Телефонна розмова. Домовленість про зустріч. Переді мною тендітна жіночка, усміхнена  і охайна. В її очах мружаться ніжні промінчики сонця, а у голосі переконливість. «Досконале поєднання.» - думається мені, і в цьому з перших хвилин знайомства  відчуваю  інтригу. Так і є.

Продовжити

Люди

Вікторія Альошина: «Для мене Знам’янка назавжди лишиться рідним містом»

14.06.2022

 Ми часто чуємо за відомих музикантів, акторів, співаків, які протоптали стежину життя від порогів рідної Знам’янки. Так буває, що журналісти доволі часто розповідають про лауреатів різних премій, талановитих митців, окремі інтерв’ю з ними – відкриття і знахідки. Так, зовсім випадково трапилась нагода познайомитись з нашою землячкою,  відомою співачкою оперети, яка любить і шанує наш край -  Вікторією Альошиною. Телефонна розмова тривала понад годину. За цей час відбулося занурення у творче життя міста багато років тому. 

Продовжити

Люди

 Топ-5 «нетипових» вакансій на Кіровоградщині

27.04.2022

 Ви шукаєте роботу? Фахівці обласного центру зайнятості склали «Барометр професій», скориставшись яким ви зможете визначити професії, актуальні на ринку праці, професії, які присутні на підприємствах регіону, але в незначних кількостях, взагалі відсутні на ринку праці професії, а також нетипові вакансії в регіоні. Цікаво? Читайте далі. Це дасть вам можливість визначити для себе, в якій сфері себе реалізувати, аби бути затребуваним та мати високооплачувану роботу. 

Продовжити

Люди

ЯК ПОБОРОТИ ТРИВОЖНІСТЬ ТА ЗАНЕПОКОЄННЯ

21.04.2022

Страх, переживання та стрес — нормальна та зрозуміла реакція на бойові дії.

Ми не можемо займатися тим, до чого ми звикли, і не знаємо, коли життя повернеться до «довоєнного». Невизначеність і неможливість контролювати та постійні переживання за своє життя крокують поруч із комендантським часом, оголошеннями порітряної тривоги, пошуком укриття, страхом за рідних і близьких.

Продовжити

Люди

Творчі досягнення танцювального колективу "Сузір'я" зі Знам’янки

16.04.2022

Від початку воєнних дій в країні  призупинилось і культурне життя. Більшість позашкільних закладів перейшли на дистанційну освіту, щоб підбадьорити вихованців Хореографічного колективу естрадного танцю «Сузір'я» Знам'янського центру дитячої та юнацької творчості, його керівниця Олена Андрєєва,  почала шукати в інтернеті безкоштовні дистанційні фестивалі.

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges