Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

У Знам’янці оголошено конкурс «Гордість міста»

6.07.2020

Оголошено загальноміський конкурс «Гордість міста», який був започаткований у 2019 році з метою виявити найталановитіших людей Знам`янки, заохотити здібних людей до творчості та стимулювати активних громадян до цікавих ініціатив. Якщо ви знаєте тих, хто гідний цього звання, можете ініціювати їхнє відзначення в конкурсі. Але поспішайте, документи для участі приймаються до 10 липня. Про початок конкурсу було проанонсовано сьогодні на сторінці виконавчого комітету Знам’янської міської ради у Facebook. Нагородження переможців відбудеться під час святкування Дня міста.

Продовжити

Люди

 ЗНО-2020: аналіз відгуків учасників-знам’янчан

2.07.2020

Новий час пандемії коронавірусу надиктував для випускників шкіл незвичні умови підготовки до найвідповідальнішого іспиту – зовнішнього незалежного оцінювання. Вже позаду тестування з математики та української мови та літератури. Які відгуки учасників ЗНО-2020, котрі проходили тестування у Знам'янці?

Продовжити

Люди

АННА ХОЛЯВІНСЬКА СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ У МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ ВИНАХІДНИКІВ INTARG 2020

25.06.2020

На Міжнародній виставці винахідників INTARG 2020 слухачі Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді здобули перемоги на міжнародній арені. Не зважаючи на те, що світова криза внесла корективи в багато планів, але це не заважає молодим винахідникам КМАНУМ здобувати перемоги і отримувати медалі. 

Продовжити

Люди

Вітання до Дня медичного працівника  та відкриття нової інсталяції від ковалів Знам’янщини

19.06.2020

Сьогодні, з нагоди відзначення Дня медичного працівника отримували  вітання від керівництва району та народного депутата Олеся Довгого медпрацівники КНП "Знам'янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" (керівник Руслан Пушкаренко). 

Продовжити

Люди

Перепони Мармолади для Павла Корчагіна: успіхи у обласному фотоконкурсі (+відео)

3.06.2020

Днями підбито підсумки обласного туристсько-краєзнавчого фотоконкурсу «Туризм нас єднає». Більше, ніж три сотні світлин надійшло на адресу обласного центру туризму для участі в щорічному фотоконкурсі «Туризм нас єднає». 

Продовжити

Люди

 «Двері у світ»: коли жінка зі Знам’янки зможе вільно пересуватись з власної квартири?

20.05.2020

Знам’янчанка Наталія Леонова інвалід першої групи, мешкає по вул. Калинова у двокімнатній квартирі на першому поверсі. Власницею житла стала у 2018-му році, і відтоді оббиває пороги міської влади з проханням допомогти в облаштуванні додаткового входу до квартири для самостійного пересування. 

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges