Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

У Знам’янському районі протягом 2019-го року  відібрано 3 дітей із сімей, батьки яких не виконували батьківські обов'язки

13.01.2020

Протягом 2019 року статусу дитини-сироти, дитини позбавленої батьківського піклування у Знам’янському районі набули 11 дітей, із них влаштовано: під опіку – 3, до комунального некомерційного підприємства "Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради" – 2, в дитячий будинок сімейного типу – 5, на тимчасове влаштування в сім'ю родичів чи знайомих – 1. Станом на 19 грудня 2019 року в службі на первинному обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перебуває 117 дітей, із них: 40 дітей перебуває під опікою, 7 – в прийомних сім'ях, 70 – в дитячих будинках сімейного типу. Всього в сім'ях проживає 89,7% дітей, середній показник по області – 94,0%. 

Продовжити

Люди

Згадуємо 2019 рік : Анна Холявінська: відкривайте в собі нові захоплення і нові навички

10.04.2019

 Пошук себе для кожної людини – довга дорога. Хтось у 80 шукає себе і не може зрозуміти сенс життя, а комусь у 16 вдається легко визначати пріоритети і цілі… Анна Холявінська вже знайома знам’янчанам по статтям, як успішна дівчина, яка виборювала призові місця обласного  етапу в олімпіаді з української мови і літератури та конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика. Сьогодні вона десятикласниця Петрівського НВК і не зупинилась на досягнутому… 

Продовжити

Люди

Згадуємо 2019 рік: танцювальний колектив «Конфеті» серед кращих у фестивалі «Жар-птиця»

15.04.2019

13 квітня у місті Дніпро відбувся Всеукраїнський фестиваль дітей та юнацтва «Жар-птиця», знам’янський колектив естрадного танцю «Конфеті» повернувся з нагородами. 

Продовжити

Люди

Згадуємо 2019:Олег Єфременко: «Коли діти посміхаються – я радію разом з ними…»

27.05.2019

У квітні 2019-го минуло 25 років як Олег Миколайович Єфременко обіймає посаду заступника директора з господарської роботи у НВК  «ЗШ №2 – ліцей». За це період пережито важкі дев’яності, коли людей техпрацівників у освітньому закладі було мало, матеріальна база  слабка, копійки на підтримку освіти. Проте, нині центральний хол школи не впізнати, мало кому відомо, що автором усіх перетворень та новинок став саме Олег Миколайович. 

Продовжити

Люди

З нагоди Дня енергетика почесною грамотою  обласної ради нагороджено знам’янчанина

23.12.2019

У Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.Л.Кропивницького відбулися урочистості з нагоди Дня енергетика. Працівників енергетичної галузі привітав Олександр Чорноіваненко. Голова обласної ради подякував учасникам зібрання за працю, побажав наснаги, сил і безпеки у роботі. 

Продовжити

Люди

Поліна Панасенко: «Я часто бачу сни і мені постійно здається, що я чемпіонка і я дуже гарно танцюю.»

16.12.2019

Більше 7 років юна знам’янчанка Поліна Панасенко є  вихованкою спортивного  танцювального клуба  Аліни Вустілки та Євгена Суботіна. Якщо за цей час перелічити нагороди, якими нині гордиться вся родина танцівниці, то це  чотири десятки тільки кубків. 

Продовжити

Люди

Вона така ж щира, як і її пісня: розмова з Анжелою Кіслінською

6.12.2019

Напередодні Дня місцевого самоврядування серед багатьох, кого відзначили з нагоди свята, почесною грамотою Знам’янської РДА та районної ради нагородили директорку  Мошоринського Будинку культури Анжелу Кіслінську. Про роботу і не тільки KOMORA.INFO поспілкувались із знаною жінкою. 

Продовжити

Люди

З нагоди Дня місцевого самоврядування відзнакою обласного рівня нагороджено Анатолія Іващука

5.12.2019

Вчора, 4 грудня, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко та голова облдержадміністрації Андрій Балонь вручили нагороди працівникам органів місцевого самоврядування з нагоди професійного свята. 

Продовжити

Люди

Новорічні прикраси своїми руками: секрети від Лізи Григор’євої

27.11.2019

Доволі часто, дістаючи велику коробку з новорічними прикрасами, ми помічаємо, що іграшки вже не актуальні, гірлянди треба відновити, і взагалі хочеться чогось незвичного. Знам’янська умілиця Ліза Григор’єва поділилась секретами своїх ідей новорічних прикрас. 

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges