Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

Чорноліска – село живої пам’яті

16.07.2018

Резонною є достатньо розповсюджена думка про те, що людина (або, як варіант, - об’єкт, наділений певною духовною цінністю) є живою доти, доки про неї пам’ятають. Проте, погодьтеся, важливо не лише берегти пам'ять, але й активно поширювати її як у найближчому оточенні, так і серед найширших верств небайдужих. 

Продовжити

Люди

Уряд скоротив кількість бюджетних місць у ВНЗ майже на 10%

12.07.2018

Уряд скоротив кількість бюджетних місць у вищих навчальних закладах на вступну кампанію 2018 року України майже на 10%. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі. 

Продовжити

Люди

Чи прийме лікар без підписаної декларації з 1 липня? Пояснює МОЗ

24.06.2018

З 1 липня українці і надалі отримуватимуть медичну допомогу у будь-якому закладі охорони здоров’я незалежно від того, чи підписали вони декларацію з лікарем, чи ще продовжують його шукати.

Продовжити

Люди

Перемога знам’янчан у змаганнях з бального танцю «Перлина Одеси»

20.06.2018

Традиційно танцювальний сезон спортивного бального танцю завершився всеукраїнськими змаганнями «Перлина Одеси», які відбулися на березі Чорного моря в спорткомплексі одеського Міжнародного гуманітарного університету 16-17 червня. Серед учасників змагань зі всієї України, Молдови та Білорусії були вихованці знам’янського клубу спортивного бального танцю «Фурор-Данс», керівники Євгеній Суботін  та Аліна Вустілка.

Продовжити

Люди

Знам’янчани зіграли епізодичні ролі в серіалі ТРК Україна

19.06.2018

Новина про зйомку серіалу від ТРК Україна «У минулого в боргу» у м. Кропивницькому та в Знам’янці облетіла всю Кіровоградщину в одну мить. Звичайні люди мали можливість доторкнутися до мистецтва кінематографу та зазирнути всередину зйомочного процесу, взявши участь у масовці.  Але деяким знам’янчанам пощастило навіть більше - вони мали справжні, епізодичні ролі з головними акторами серіалу.

Продовжити

Люди

Вони розумні, талановиті, цілеспрямовані – учні Знам’янського району

7.06.2018

Навчальний рік за плечима, а у випускників –  шкільні роки. 29 травня, у Суботцівському Будинку культури, відбулася традиційна церемонія нагородження учнівської молоді закладів освіти Знам’янського району - «Золотий Олімп – 2018».Знам’янщина багата на талановиту та розумну учнівську молодь, доказом цього є велика кількість переможців у Всеукраїнських предметних олімпіадах, у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук тощо. Учні району, переможці, розповіли виданню komora.info про свої успіхи та плани на майбутнє. Знайомтеся,кращі представники учнівської молоді Знам’янського району: Потапова Юля, Душкова Катерина, Михалевич Альона та Терпак Олександр.

Продовжити

Люди

Перемога за перемогою хореографічних колективів Знам’янського Палацу культури

6.06.2018

У неділю, 3 червня, зразковий  аматорський танцювальний колектив «Веселка» та дитячий танцювальний колектив «Топотушки» міського Палацу культури, керівник Тетяна Часник, взяли участь у восьмому хореографічному дитячо-юнацькому регіональному фестивалі «Барви рідної землі» у м. Світловодськ. Хореографічні колективи традиційно повернулися додому з перемогами – чотири І-их місця та три ІІ-их місця. Про насичений рік участі своїх колективів в різноманітних конкурсах розповіла редакції komora.info Тетяна Часник.

Продовжити

Люди

Скільки дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування у Кіровоградській області?

5.06.2018

Протягом 2018 року до служб у справах дітей області надійшло 269 повідомлень про здійснення перевірок умов утримання та проживання дітей та стану виконання їх батьками обов’язків щодо виховання. За результатами здійснених перевірок, уперше поставлено на облік служб 232 дитини, які опинилися у складних життєвих обставинах. Загалом на 1 червня цього року на обліку перебуває 2432 таких дитини.

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges