Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

ТВІР ОЛЕКСАНДРИ ГВОЗДИК НАДРУКОВАНО У ЗБІРНИКУ «ТВОРЧІ КАНІКУЛИ»

10.05.2019

Збірник "Творчі канікули" містить кращі роботи учасників Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу "Творчі канікули", організованого та проведеного Національною бібліотекою України для дітей. Декілька дітей Кіровоградської області взяли участь у конкурсі і їх твори увійшли до кращих (з підсумками 2018 року) та були надруковані у збірці. Серед них і наша знам’янчанка – Олександра Гвоздик.

Продовжити

Люди

Намистова творчість знам’янчанки Антоніни Проші

2.05.2019

Знам’янчани дуже багаті на творчість, адже у кожному краї є співаки, вишивальниці, дизайнери. Новітні технології розвивають людей разом з їх захопленнями, і колись звичайне бісероплетіння – сьогодні мистецтво картин з бісеру, колись вироби з намистин – прикраси на шиї жінок, а нині – ручна робота від маленької намистинки до брасленів і так далі. У Знам’янці живе майстриня Антоніна Проша, яка виготовляє не тільки гарні браслети з намистин і шкіри, а й допомагає жінкам створювати свій неповторний образ. Знайомимось з нею. 

Продовжити

Люди

Анна Холявінська: відкривайте в собі нові захоплення і нові навички

10.04.2019

 Пошук себе для кожної людини – довга дорога. Хтось у 80 шукає себе і не може зрозуміти сенс життя, а комусь у 16 вдається легко визначати пріоритети і цілі… Анна Холявінська вже знайома знам’янчанам по статтям, як успішна дівчина, яка виборювала призові місця обласного  етапу в олімпіаді з української мови і літератури та конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика. Сьогодні вона десятикласниця Петрівського НВК і не зупинилась на досягнутому… 

Продовжити

Люди

Клондайк смородини від диківського садівника  Сергія Коваля

2.04.2019

Восени 2013-го року Сергій Коваль з с. Диківка, що на Знам’янщині, на власному городі засадив 100 кущів смородини. Саджанці з донецького розсадника всі були, як думав тоді початківець цієї справи, одного гарного сорту, але,  на жаль, вже пізніше по плодах  з’ясувалось, що це не так.  Розсада виявилась неякісною,  а перший досвід -  невдалий. Так почалася історія садівництва Сергія Коваля, але ми розповімо не про це, а про те,  як важливо не зупинятись на перших невдачах і як ці невдачі навчили людину стати зразковим садівником. 

Продовжити

Люди

У Знам’янці присвоєно звання «Почесний громадянин міста Знам’янка» посмертно Анатолію Загравенку

21.03.2019

 19 березня 2019 року проектом рішення сесія Знам’янської  міської ради  присвоїла звання «Почесний громадянин міста Знам’янка» посмертно Загравенку Анатолію Романовичу – журналісту, поету, прозаїку, драматургу, члену Національних спілок журналістів та письменників України, переможцю загальноукраїнського конкурсу «ЗМІ - громадянському суспільству», лауреату обласної премії ім. Ю. Яновського, лауреату обласної літературної премії імені Євгена Маланюка 2013 року, автора слів знаменитого «Знам’янського вальсу». 

Продовжити

Люди

Знам’янчанин представлятиме нашу область на Всеукраїнській олімпіаді з хімії

15.03.2019

Цього року учні  Знам’янської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4  здобули 21-ну перемогу у міських олімпіадах (тринадцять перших місць, п’ять других та три третіх).  Беззаперечними лідерами стали Єлизавета Руденко та Дмитро Лядський, які навіть представили наше місто на обласному рівні та здобули перемори.  Лядський Дмитро – 1 місце на обласній олімпіаді з хімії, третє -  з географії. Єлизавета Руденко здобула два третіх місця на обласних олімпіадах з  математики та з біології.

Продовжити

Люди

Єлизавета Гончарова: «Моя мрія – заспівати дуетом з Тіною Кароль»

8.03.2019

Юна зірочка-знам’янчанка Єлизавета Гончарова радує  слухачів своїм дивовижним голосом. У її виконанні «Україна це – ти» звучить ніжно та з любов’ю.  Скільки сонця та дивовижної мелодійності у голосі дівчинки – знає чи не кожен другий у нашому мсті, адже Єлизавета виконавиця майже на усіх сценах міста: Палацу культури, міської гри «Що? Де? Коли?» та своєї рідної школи -  НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3-гімназія».

Продовжити

Люди

СОФІЯ ПІРОГОВА: «ЗА ПЕРЕМОГИ В ОЛІМПІАДАХ ВАРТО ДЯКУВАТИ ВЧИТЕЛЯМ, ЯКІ ДАРУЮТЬ БАЖАННЯ НАВЧАТИСЯ І ЙТИ ВПЕРЕД»

25.02.2019

Софія Пірогова – учениця 11-го класу НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2-ліцей». Це дівчина вже декілька років здобуває перемоги у предметних олімпіадах на шкільному, міському та обласному рівнях, і навіть отримала  премію від Знам’янської міської ради за свої успіхи.

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges