komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Люди

Звернення президента, написане одинадцятикласницею Дарією Литвинчук із с. Богданівка

24.03.2023

Юна Дарія Литвинчук, одинадцятикласниця з Богданівського ліцею імені І. Г. Ткаченка, написала текст вечірнього звернення Президента України й перемогла в Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка. Історія такого успіху має бути поширена серед загалу земляків і стати відомою, як і ім’я талановитої авторки.

Продовжити

Люди

У пологовому відділенні знам'янської лікарні протягом лютого народилось 14 малюків

2.03.2023

Протягом лютого у  пологовому відділенні КНП "Знам'янська міська лікарня ім.Лисенка" Знам'янської міської ради народилось 14 малюків, з них 5 хлопчиків та 9 дівчаток.

Одна дівчинка народжена породілею з Донецької області.

З найбільшою вагою народилась дівчинка-

4 кг 230 г, з найменшою також дівчинка-

2 кг 695г.

Загалом з початку року народилось 23 немовляти.

Продовжити

Люди

Олена Кобець: «Запрошую всіх бажаючих знам’янчан займатись йогою».

20.02.2023

Будь-яке захоплення приходить у наше життя не просто так. Для Олени Кобець йога стала покликом знайти спокій, рівновагу та тримати внутрішній ресурс. А привела дівчину до зали подруга понад 10 років тому.

Продовжити

Люди

Проєкт для жінок і підтримки створення їх власних справ у Знам’янці

28.11.2022

У Знам’янці від серпня 2022 року почав реалізацію проєкт «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України». Його локальна координаторка Ірина Варакута розповіла виданню Komora.info про мету та завдання проєкту, поділилась першими успішними заходами та досягненнями учасниць.

Продовжити

Люди

Світлини знам’янчанина Олега Рубана: фотомистецтво і філософія життя

16.11.2022

Як багато місця в нашому житті займає фото кожен вирішує самостійно: для одного це  дописи у мережах і власні фото протягом цілого дня, дехто полюбляє світлини, як мистецтво і з повсякденних знімків робить шедеври. У соціальних мережах знам’янчани часто зустрічають  дописи з фото авторства Олега Рубана. Вони отримують десятки коментарів та відгуків.  В інтерв’ю для видання Кomora.info  фотохудожник розповів про свої світлини,  зміст, який вкладає у свої роботи, власну філософію життя і сприйняття подій сьогодення.

Продовжити

Люди

Якими іменами зазвичай називають маленьких знам’янчан?

25.10.2022

 Знам’янським відділом державної реєстрації актів цивільного стану у Кропивницькому районі Кіровоградської області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) зареєстровано за 9 місяців 2022 року – 157 народжень. З них 75 хлопчиків та 73  дівчинки. Серед найбільш вживаних імен: Олександр, Владислав, Богдан, Софія, Олександра, Христина, Мілана та інші.

Продовжити

Події

Знам’янчанка, яка знає математику і українську мову на 200 балів

27.08.2022

Серед тих, хто склав Національне мультимедійне тестування на 200 балів,  випускниця НВК «Знам’янська ЗШ№2-ліцей» Ксенія Коваленко. Дівчина з двох предметів – українська мова та математика показала найвищий результат. Як ій це вдалося,  ми запитали у Ксенії.

Продовжити

Люди

Ми маємо мислити по-іншому, треба навчитись…

22.06.2022

Телефонна розмова. Домовленість про зустріч. Переді мною тендітна жіночка, усміхнена  і охайна. В її очах мружаться ніжні промінчики сонця, а у голосі переконливість. «Досконале поєднання.» - думається мені, і в цьому з перших хвилин знайомства  відчуваю  інтригу. Так і є.

Продовжити

Люди

Вікторія Альошина: «Для мене Знам’янка назавжди лишиться рідним містом»

14.06.2022

 Ми часто чуємо за відомих музикантів, акторів, співаків, які протоптали стежину життя від порогів рідної Знам’янки. Так буває, що журналісти доволі часто розповідають про лауреатів різних премій, талановитих митців, окремі інтерв’ю з ними – відкриття і знахідки. Так, зовсім випадково трапилась нагода познайомитись з нашою землячкою,  відомою співачкою оперети, яка любить і шанує наш край -  Вікторією Альошиною. Телефонна розмова тривала понад годину. За цей час відбулося занурення у творче життя міста багато років тому. 

Продовжити

Люди

 Топ-5 «нетипових» вакансій на Кіровоградщині

27.04.2022

 Ви шукаєте роботу? Фахівці обласного центру зайнятості склали «Барометр професій», скориставшись яким ви зможете визначити професії, актуальні на ринку праці, професії, які присутні на підприємствах регіону, але в незначних кількостях, взагалі відсутні на ринку праці професії, а також нетипові вакансії в регіоні. Цікаво? Читайте далі. Це дасть вам можливість визначити для себе, в якій сфері себе реалізувати, аби бути затребуваним та мати високооплачувану роботу. 

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges