komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Люди

Тетяна Кононенко: «Я потрібна тут до перемоги…»

7.07.2022

Знайомлюсь із пані Тетяною у міському  волонтерському центрі ГО «Майдан» у Знам’янці. Вона вся у роботі – плетінні сіток. Як багато інших, до нашого міста її з Харкова привела доля після лютневого повномасштабного нападу росії на Україну. Вже  три місяці у неї – нове життя, в яке помістилось все те, що влізло у звичайний наплічник: кілька речей, документи, засоби гігієни і трохи харчів. Більше б вона і не взяла: під час евакуації вочевидь бачила, як з вагонів на залізничному вокзалі Харкова через вікна викидали все, тільки щоб максимально звільнити місце для людей. Кожного, хто  рятував своє життя та рідних.

Продовжити

Люди

Ми маємо мислити по-іншому, треба навчитись…

22.06.2022

Телефонна розмова. Домовленість про зустріч. Переді мною тендітна жіночка, усміхнена  і охайна. В її очах мружаться ніжні промінчики сонця, а у голосі переконливість. «Досконале поєднання.» - думається мені, і в цьому з перших хвилин знайомства  відчуваю  інтригу. Так і є.

Продовжити

Люди

Вікторія Альошина: «Для мене Знам’янка назавжди лишиться рідним містом»

14.06.2022

 Ми часто чуємо за відомих музикантів, акторів, співаків, які протоптали стежину життя від порогів рідної Знам’янки. Так буває, що журналісти доволі часто розповідають про лауреатів різних премій, талановитих митців, окремі інтерв’ю з ними – відкриття і знахідки. Так, зовсім випадково трапилась нагода познайомитись з нашою землячкою,  відомою співачкою оперети, яка любить і шанує наш край -  Вікторією Альошиною. Телефонна розмова тривала понад годину. За цей час відбулося занурення у творче життя міста багато років тому. 

Продовжити

Люди

 Топ-5 «нетипових» вакансій на Кіровоградщині

27.04.2022

 Ви шукаєте роботу? Фахівці обласного центру зайнятості склали «Барометр професій», скориставшись яким ви зможете визначити професії, актуальні на ринку праці, професії, які присутні на підприємствах регіону, але в незначних кількостях, взагалі відсутні на ринку праці професії, а також нетипові вакансії в регіоні. Цікаво? Читайте далі. Це дасть вам можливість визначити для себе, в якій сфері себе реалізувати, аби бути затребуваним та мати високооплачувану роботу. 

Продовжити

Люди

ЯК ПОБОРОТИ ТРИВОЖНІСТЬ ТА ЗАНЕПОКОЄННЯ

21.04.2022

Страх, переживання та стрес — нормальна та зрозуміла реакція на бойові дії.

Ми не можемо займатися тим, до чого ми звикли, і не знаємо, коли життя повернеться до «довоєнного». Невизначеність і неможливість контролювати та постійні переживання за своє життя крокують поруч із комендантським часом, оголошеннями порітряної тривоги, пошуком укриття, страхом за рідних і близьких.

Продовжити

Люди

Творчі досягнення танцювального колективу "Сузір'я" зі Знам’янки

16.04.2022

Від початку воєнних дій в країні  призупинилось і культурне життя. Більшість позашкільних закладів перейшли на дистанційну освіту, щоб підбадьорити вихованців Хореографічного колективу естрадного танцю «Сузір'я» Знам'янського центру дитячої та юнацької творчості, його керівниця Олена Андрєєва,  почала шукати в інтернеті безкоштовні дистанційні фестивалі.

Продовжити

Люди

Нове життя Будинку культури смт. Знам’янка Друга

20.01.2022

 Багато справ і заходів, які започатковані у селищному Будинку культури, стали помітними для мешканців. Яскравими новорічними барвами засяяла і сама будівля закладу культури. Такий активний поштовх до змін ініціює молода директорка Валерія Барабанова разом зі своїми однодумцями. Для більш цікавого діалогу ми зустрілися з креативною керівницею.

Продовжити

Люди

УЛЮБЛЕНІ НОВОРІЧНІ СВЯТА УКРАЇНЦІВ

26.12.2021

Згідно результатів дослідження Соціологічної групи Рейтинг, найулюбленішими новорічними святами українців є Різдво (49%) і Новий рік (37%). День Святого Миколая обрали 6%, Старий Новий рік – 4%. Жодне з цих новорічних свят не люблять 2%.  

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges