Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Безробітні Кіровоградщини мають можливість безкоштовно здобути професію секретаря

25.02.2021

У березні поточного року Кіровоградський обласний центр зайнятості має можливість навчити безробітних громадян професії «Секретар керівника організації, підприємства, установи».

Продовжити

На Знам’янщині потрібні трактористи

23.02.2021

За інформацією обласного центру зайнятості на Кіровоградщині не вистачає професійних трактористів. Роботодавці області потребують 71 працівника за професіями тракториста та тракториста-машиніста сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва. Вони готові платити трактористам за роботу від 6000 до 12000 гривень.

Продовжити

У Знам’янці відбувся міні-ярмарок вакансій хлібоприймального підприємства

22.02.2021

Апаратник оброблення зерна, електрик, слюсар-ремонтник – саме ці вакансії були запропоновані безробітним громадянам під час міні-ярмарку вакансій, що відбувся днями у Знам’янській міськрайонній філії обласного центру зайнятості.

Продовжити

У Знам’янці потрібен інженер-технолог для роботи на підприємстві залізничної галузі

12.02.2021

На Кіровоградщині є потреба у представниках інженерних професій. У базі даних вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 25 вакансій. Найбільша кількість у Кропивницькому.

Продовжити

Вчителька зі Знам’янки стала переможницею обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»

11.02.2021

У Кропивницькому відбулося урочисте нагородження переможців обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021». Голова обласної ради Сергій Шульга привітав лауреатів та вручив відзнаки і грошові премії. Серед переможців Антоніна Проша – вчитель трудового навчання НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей».

Продовжити

Живопис як ліки від буденності та можливість самовиразитися - історія одного художника

Якось у статті про сучасне мистецтво я прочитала, що художниками стають ті, хто просто не можуть ними не стати. Після знайомства зі знам'янчанином Володимиром Кондратьєвим, зрозуміла, що в цих словах однозначно є сенс. Ця розповідь не просто про живопис, а про шлях людини, яка у дорослому житті наважилася піти за дитячою мрією, і про те, як сила мистецтва здатна “витягнути” навіть із найскладнішого психологічного стану. Читайте і надихайтесь. І хай завжди ваші мрії здійснюються!

Продовжити

Хто станe старостами Знам’янської міської територіальної громади?

12.01.2021

18 січня 2021 року під час позачергової четвертої сесії Знам’янська міська рада призначить двох старост: смт. Знам’янка Друга, с. Водяне та сіл Петрове, Сокільники, Новоолександрівка. Хто ці люди? Де буде їх робоче місце? Слід зазначити, що ці особи автоматично увійдуть до складу виконавчого комітету Знам’янської міської ради і своїми голосами будуть впливати на долю Знам’янської громади загалом.

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges