komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Спорт

11 та 12 березня в м. Кропивницький відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту

12.03.2023

Цими вихідними тривав Кубок України з велосипедного спорту (крос) в індивідуальній гонці (2 тур), в груповій гонці (чоловіки, жінки), всеукраїнські змагання в груповій гонці на 2023 рік та відкритий весняний чемпіонат міста Кропивницького з велосипедного спорту (крос).

Успішно на цих змаганнях виступили вихованці КДЮСШ Суботцівської сільської ради, велоклуб "Рос-Агро".

Продовжити

Спорт

Громадська організація «Клуб «Тітан»: досягнення знам’ янських спортсменів

7.03.2023

 Громадська організація «Клуб «Тітан» та її тренер Дмитро Тітов є єдиною в Знам’янці організацією, яка навчає дітей та підлітків такому виду спорту,  як Таеквон-до.  Серед кількох десятків вихованців організації, а це  80 осіб, є такі, що стали призерами Чемпіонату України,  досягли значних успіхів у тренуваннях та представляють Знам’янку у складі національної збірної України.

Репутація нашого міста у глобальній спортивній сфері звучить голосно завдяки таким сильним спортсменам, зусиллям тренера та підтримці  батьків. Станом на 2022 рік  Всеукраїнський союз Таеквон-до, членом якого є «Клуб «Тітан»,  визнано найактивнішою спортивною громадською організацією в Україні.

Продовжити

Спорт

Підсумки турніру з настільного  тенісу у ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей»

3.03.2023

Вчора  в Знам'янському професійному ліцеї за підтримки та при особистій участі директора Володимира Смалька відбулися спортивні змагання з настільного тенісу.

Учасники показали високий рівень підготовки, сплановану стратегію гри, уміння відстежувати м’ячі й прораховувати удари. Компетентне журі оцінювало успішні виступи в особистому змаганні, індивідуальну техніко-тактичну підготовку кожного гравця.

Продовжити

Спорт

ТУРНІР З ФУТЗАЛУ ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТА ДНЮ ВИЗВОЛЕННЯ ЗНАМ’ЯНКИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

13.12.2022

9 грудня у спортивному залі КДЮСШ пройшов мотиваційний турнір з фут залу присвячений Дню Збройних Сил України та Дню визволення Знам’янки від фашистських загарбників.

Продовжити

Спорт

Наша землячка, призерка Паралімпійських ігор Анастасія Мисник отримуватиме стипендію уряду

23.12.2021

12 тисяч гривень президентської стипендії щомісяця протягом двох років отримуватимуть срібна призерка літніх Паралімпійських ігор наша легкоатлетка Анастасія Мисник та її тренер Олег Соколовський – сьогоднішнє рішення уряду.

Продовжити

Спорт

Команда знам’янчан серед кращих у обласному етапі спортивно-масового заходу «Cool Games»

6.12.2021

Днями в м. Кропивницькому відбувся зональний етап обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Cool Games» 2021 року.  Змагання тривали серед учнів закладів загальної середньої освіти.   Команда знам'янчан другого вікового дивізіону (2008, 2009 та 2010 р.н.) учні Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6  (вчитель  фізичної культури Юрія БОНДАРЕНКА) взяли участь у змаганнях.

Продовжити

Спорт

Підсумки Відкритого кубку Кіровоградської області з Таеквон-До «Revolution»

25.11.2021

20 листопада Знам'янський осередок Таеквон-До «Максимум» організував та провів Відкритий кубок Кіровоградської області з Таеквон-До «Revolution». 205 учасників із 6 команд різних міст України: Київ, Черкаси, Миколаїв та Кропивницький. Гіпер напруження та шалена конкуренція.

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges