СЬОГОДНІ

Спорт

Важливий гол іменинника

5.09.2017

Відбулися матчі 15-го туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2017 року.

У Диківці місцева «Дружба» зазнала розгрому від суботцівського «Хлібодару». Вже на 32-ій хвилині матчу гості вели в рахунку 5:0. Далі натиск воротам господарів зменшився. У підсумку матч завершився з рахунком 7:1 на користь «Хлібодару», у складі якого хет-трик у звітному матчі оформив кращий бомбардир Чемпіонату Олександр Степаненко.

У Дмитрівці мало відбутися два матчі, але, на жаль, цього не сталося. «Темп» (Єлизаветградка) не з’явився на гру зі «стартом». Як наслідок це вже друга неявка «Темпу». Згідно регламенту змагань за другу неявку «Темп» знято зі змагань і у останніх трьох турах «Темпу» буде зараховано технічні поразки з рахунком 0:3, а їх суперникам – технічні перемоги з рахунком 3:0.

А от матч «Колос» (Дмитрівка) – «Буревісник» (Петрове) порадував глядачів і видовищним футболом, й інтригою, й цікавим сценарієм зустрічі, що у напрузі тримала до завершення. На стартових хвилинах зустрічі ініціативою володіли богданівці. Але вже з восьмої хвилини матчу «Колос» перехопив ініціативу і, перш за все, завдяки стандартних положень, загрожували воротам богданівців. До перерви забитих м’ячів глядачі не побачили. А от у другому таймі матчу був більш результативним. На 55-ій хвилині Костянтин Малий ударом з 20 метрів забив гарний гол. Вже через 5 хвилин після вкидання Романом Дарьєвим ауту Анатолій Волков зрівняв рахунок. А наприкінці зустрічі богданівський «Буревісник» забив переможний м’яч, автором якого став Євген Наводничий (у той день Євген святкував своє 30-тиріччя). Після вкидання ауту Ростиславом Олійником Євген Наводничий зробив «гарний подарунок» для себе та приніс таку важливу перемогу богданівському «Буревіснику» – 2:1. Три здобуті очки дозволили «Буревіснику» вийти на перше місце у турнірній таблиці і по втрачених очках.

Петрівський «Буревісник» не зумів перемогти цибулівську «Ниву». У першому тайму матчу гравець «Ниви» Євген Остапчук відкрив рахунок. А після перерви Єгор Грінкевич зрівняв рахунок. До взяття воріт «Ниви» призвела помилка їх голкіпера – 1:1.

Матчі 15-го туру:

«Дружба» (Диківка) – «Хлібодар» (Суботці) – 1:7 (1:5) (Урилов В., 36 – Матвієвський, 8; Чеботарьов, 12; Продайвода, 15; Степаненко, 21, 32, 70; Косов, 90+4), «Локомотив» (Знам’янка) – «Дніпро» (Стецівка) – матч перервано на 65-ій хвилині при рахунку 0:0.

«Старт» (Іванківці) – «Темп» (Єлизаветградка) – 3:0 (не виїзд гостей), «Колос» (Дмитрівка) – «Буревісник» (Богданівка) – 1:2 (0:0) (Волков, 60 – Малий К., 55; Наводничий, 88), «Буревісник» (Петрове) – «Нива» (Цибулеве) – 1:1 (0:1) (Грінкевич, 65 – Остапчук, 25), Турнірна таблиця: «Буревісник» (Б) – 36 очок, «Колос» – 32, «Буревісник» (П) – 30, «Старт» – 28, «Нива» – 23, «Хлібодар» – 19, «Темп» – 13, «Локомотив» – 12, «Дніпро» – 11, «Дружба» – 4.

Бомбардири: Олександр Степаненко («Хлібодар») – 20 м’ячів, Олександр Постільняк («Старт»), Вадим Воловик («Колос»), Роман Верзілін («Темп») – 14.

Віктор Слюсаренко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації