Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Події

До Дня батька в Знам’янці відбудеться «Тато Фест»

14.09.2017

Громадська організація «Нове покоління» 17 вересня влаштовує родинне свято «Тато Фест», яке відбудеться о 16:00 за адресою: вул. Переможців, 41 (колишня вул. Ворошилова). Захід присвячений Дню батька, який відзначається у третю неділю вересня. Цього року, цей день припадає саме на 17 вересня.

На Вас чекає безкоштовна програма з конкурсами та змаганнями, подарунками та солодощами. Гарний настрій та незабутні емоції для всієї родині!

Знам’янчани, проведіть цей день разом із своїми дітьми!

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Українцям почнуть виплачувати соцдопомогу замість пенсії, що потрібно знати?

15.07.2018

«Пенсійна реформа суттєво підвищила вимоги до страхового стажу, необхідного для того, аби оформити пенсії. Тож з нового року доволі багато українців позбавлені можливості вийти на заслужений відпочинок, навіть якщо вони досягли пенсійного віку. Але вони за рішенням уряду можуть отримувати тимчасову допомогу (з 1 січня 2018 по 31 грудня 2020 року), а тоді при досягненні віку 63 роки їм нарахують пенсію», – каже Василь Гельбич. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges