Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Події

Участь команди Кіровоградської області у всеукраїнських змаганнях з велотуризму

18.09.2017

На базі дитячого оздоровчого табору «Золотий колос» Нововодолазького району Харківської області 14-15 вересня відбулися змагання на Кубок України серед юнаків з велосипедного туризму, в яких взяли участь близько 100 юних велотуристів з Кіровоградської, Дніпропетровської, Полтавської, Сумської, Харківської областей. Нашу область представляла команда до складу якої увійшли 5 юних знам’янчан: Павло Корчагін, Антон Стрілець, Микита Колісник та Єлизавета Грибенюк (усі вони учні НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст. – гімназія №3» та Віталій Токарчук (учень Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. №1 ім. Т.Г. Шевченка).

Кіровоградську область на всеукраїнських змаганнях з велосипедного туризму представила команда з 8 юнаків, як вже було зазначено, п’ятеро з м. Знам’янка, а такождвоє з м. Кропивницький та один юнак з Добровеличківського району, але в даний момент навчається в м. Олександрія. Команду підтримували наші земляки, їх тренер та голова ГО «Туристично-краєзнавчий клуб «Чорнолісся» ім. В. Голого» Валерій Корчагін та його дружина Ольга Корчагіна, яка входила до суддівського складу від команди. 

У перший день учасники змагалися на дистанціях фігурного водіння велосипеду, тріалу та велокроссу. У другий день проходили велоралі.

Подробиці змагань розповідає Валерій Корчагін: «Була складна боротьба, сильні команди з серйозною підготовкою. Табір «Золотий колос» розташований в мальовничій місцевості: сосновий ліс, а поруч річка. Тому крім змагань, ми гарно провели час. Це була наша перша участь у змаганнях такого рівня. Наступного року плануємо брати участь знову. Змагання будуть проводитися у травні в м. Буча, Київська область. У нас є час підготуватися краще, тим паче у нас вже є певний досвід участі в цих змаганнях.»

Команда Кіровоградської області змагалася в двох вікових категоріях: в старшій та молодшій групах. Наша команда показала достойний результат: 4-те місце в молодшій групі та 6-те - у старшій. 

Отже, наступного року юні велотуристи будуть боротися за Кубок України серед юнаків з велосипедного туризму знову, маючи вже певний досвід, у них є всі шанси стати найкращими на всеукраїнському рівні!

Наталка Хандусенко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges