Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Події

Участь команди Кіровоградської області у всеукраїнських змаганнях з велотуризму

18.09.2017

На базі дитячого оздоровчого табору «Золотий колос» Нововодолазького району Харківської області 14-15 вересня відбулися змагання на Кубок України серед юнаків з велосипедного туризму, в яких взяли участь близько 100 юних велотуристів з Кіровоградської, Дніпропетровської, Полтавської, Сумської, Харківської областей. Нашу область представляла команда до складу якої увійшли 5 юних знам’янчан: Павло Корчагін, Антон Стрілець, Микита Колісник та Єлизавета Грибенюк (усі вони учні НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст. – гімназія №3» та Віталій Токарчук (учень Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. №1 ім. Т.Г. Шевченка).

Кіровоградську область на всеукраїнських змаганнях з велосипедного туризму представила команда з 8 юнаків, як вже було зазначено, п’ятеро з м. Знам’янка, а такождвоє з м. Кропивницький та один юнак з Добровеличківського району, але в даний момент навчається в м. Олександрія. Команду підтримували наші земляки, їх тренер та голова ГО «Туристично-краєзнавчий клуб «Чорнолісся» ім. В. Голого» Валерій Корчагін та його дружина Ольга Корчагіна, яка входила до суддівського складу від команди. 

У перший день учасники змагалися на дистанціях фігурного водіння велосипеду, тріалу та велокроссу. У другий день проходили велоралі.

Подробиці змагань розповідає Валерій Корчагін: «Була складна боротьба, сильні команди з серйозною підготовкою. Табір «Золотий колос» розташований в мальовничій місцевості: сосновий ліс, а поруч річка. Тому крім змагань, ми гарно провели час. Це була наша перша участь у змаганнях такого рівня. Наступного року плануємо брати участь знову. Змагання будуть проводитися у травні в м. Буча, Київська область. У нас є час підготуватися краще, тим паче у нас вже є певний досвід участі в цих змаганнях.»

Команда Кіровоградської області змагалася в двох вікових категоріях: в старшій та молодшій групах. Наша команда показала достойний результат: 4-те місце в молодшій групі та 6-те - у старшій. 

Отже, наступного року юні велотуристи будуть боротися за Кубок України серед юнаків з велосипедного туризму знову, маючи вже певний досвід, у них є всі шанси стати найкращими на всеукраїнському рівні!

Наталка Хандусенко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Яку заробітну плату пропонують роботодавці Кіровоградщини у різних сферах у травні 2019?

20.05.2019

       За даними відділу статистики та прогнозування Кіровоградського обласного центру зайнятості, станом на 01 травня 2019 року середній розмір заробітної плати штатних працівників становив 5415 грн. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges