Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Новини країни

ШОСТЕ ЖОВТНЯ. ПОРАДИ ВІД БАБУСІ ОЛІ

06.10.2017

6-го жовтня Православна Церква вшановує пам'ять пророка Іоанна Хрестителя. Як завжди, наша постійна консультантка бабуся Оля говорить про традиції її родини в цей день:


«Цей день  може стати дуже цікавим у кожній родині. Зазвичай, раніше, коли ще топили піч, а може,  ще хто й зараз топить,  на Іоана вперше  у ній розпалювали багаття. Мати казала, що якщо це зробити 6 жовтня, то тепло у хаті буде зберігатися по-особливому усю зиму, і не тільки в оселі, а й у душі. Окрім того, на  Іоана  проводили усілякі ворожіння на майбутнє, насамперед на віск у воді.  У моїй родині є власна традиція випікати у цей день особливі  картопляники на молоці. Така страва на шосте жовтня -  ознака завершення городнього сезону.  Тож, для господинь можу поділитися рецептом:  зварити та потовкти картоплю, додати молока, яйце та житньої муки, посолити за смаком і випікати на сковорідці.»


Народні прикмети на 6 жовтня

- 6 жовтня мало грибів і багато горіхів - чекай лютої зими.

- Бур'ян високий - прикмета, що снігу взимку буде багато.

- 6 жовтня чути крики гусей, що летять на південь - незабаром настануть зимові морози.

Ольга Полякова

http://ww.w.rivne1.tv

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Електронне пенсійне посвідчення: доступно, зручно, оперативно  

 

19.09.208

Пенсійний фонд України продовжує приймати заяви на виготовлення  електронного пенсійного посвідчення усім охочим пенсіонерам. Наразі ними користується майже 400 тисяч пенсіонерів і з числа внутрішньо переміщених осіб. Саме вони, згідно з постановою Кабінету Міністрів (Постанова КМУ від 5 листопада 2014 р. № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам») першими їх почали отримувати. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges