komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Новини країни

В Україні – мережева свобода: що можна і чого не можна українцям в інтернеті?

24.10.2017

У нас регулюються тільки торенти, а найплачевніша ситуація – в Сомалі і КНДР. 

Україна опинилася в "білій зоні" на карті інтернет-свобод, незважаючи на недавню заборону російських соцмереж і сайтів. Про це свідчить інформація з сайту даних про хостинги WhoIsHostingThis. Експерти проаналізували відкритість інтернету в різних країнах: для цього вивчили наявність заборон або обмежень у розповсюдженні порнографії, доступу користувачів до політичних медіа, соцмереж і торентів.

В Європі переважна більшість країн досить ліберальні стосовно інтернету. Обмеження на користування торентами діють в 31 країні, серед яких і Україна. При цьому, як кажуть українські експерти, торенти обмежуються лише з міркувань дотримання авторських прав.

"Український інтернет – досить вільний, і це добре, тому що блокування сайтів – невірний шлях. Але має бути контроль контенту, де є насильство, дитяче порно, заклики до жорстокості, – говорить голова ІнАУ Олександр Федієнко. – Також люди в нашій країні повинні навчитися правильно користуватися інтернетом і відсівати потрібну інформацію від непотрібної".

В інших

Водночас у Великій Британії обмежена порнографія, в Росії та Молдові – політичні медіа, а в Греції – соцмережі. Повна заборона в європейських країнах діє лише на порнографію в Білорусі, Молдові та Туреччині.

На африканському континенті найцензурованішою країною є Сомалі. Там контролюється майже весь інтернет-контент. Повністю закритий доступ до порнографії в шести країнах, до політичних медіа – в Бурунді, до соцмереж – в Ефіопії.

Стосовно інших азіатських країн, то повністю заборонений доступ до торентів в Тайвані..

У Північній Америці обмежено користування торентами в п'яти країнах, серед яких Канада, Мексика і США. Заборонено порно і обмежені політичні медіа та соцмережі на Кубі. У Центральній Америці немає жодних заборон, є лише обмеження торентів в 18 країнах і політичних медіа в Гондурасі. В Океанії ж теж діє лише обмеження на користування торентами в 14 країнах, серед яких Австралія і Нова Зеландія.

http://www.uarp.org

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Власники автівок можуть не сплачувати “пенсійний” збір, якщо…

10.08.2022

 Сплачують всі, крім…

З 1 липня 2022 року збір на обов’язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України при першій реєстрації сплачують власники автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння та гібридів, а от підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі оснащені виключно електричними двигунами (одним чи декілька) не є платниками збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges