Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Новини країни

Що зміниться з 1 грудня 2017 року?

3.12.2017

З 1 грудня в Україні вступають в силу нові правила судового процесу, безвіз з АОЕ, збільшується розмір аліментів, розширюється використання електронного підпису, а губернаторів буде тепер призначати сам Президент.

Вступає в силу судова реформа. В Україні починають діяти нові правила судового процесу. Президент України Петро Порошенко підписав закон “Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів”. Норми закону розширюють методи судового захисту, забезпечують відкритість і прозорість судового процесу, розумні строки розгляду справ в суді. Законом також передбачено впровадження системи «електронного суду».

 Безвізовий режим між Україною та Об’єднаними Арабськими Еміратами. У грудні вступить в силу нота про скасування віз для українців, які планують відвідати ОАЕ. З 1 грудня українці зможуть вільно подорожувати ще в одну країну.

 Загиблих під час Революції Гідності прирівняли до учасників бойових дій. Вжито заходів щодо посилення соціального захисту учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих при цих подіях. Президент підписав закон “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”. Документ також замінює в офіційному використанні термін “Велика Вітчизняна війна” на “Друга світова війна”.

 Збільшаться пенсії з інвалідності. Також з 1 грудня зростуть виплати українцям з інвалідністю та особам, які здійснюють догляд за інвалідами. Всього перерахують 10 видів виплат з інвалідності, які прив’язані до прожиткового мінімуму.

 Зростуть ціни на газ. З 1 грудня Нафтогаз буде продавати газ для промисловості за ціною мінімум 9019,2 грн, це на 2,4% більше, ніж листопадова ціна за газ. Для українців це означає чергове підняття цін на продукти.

 

Далі буде

https://politeka.net/

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Електронне пенсійне посвідчення: доступно, зручно, оперативно  

 

19.09.208

Пенсійний фонд України продовжує приймати заяви на виготовлення  електронного пенсійного посвідчення усім охочим пенсіонерам. Наразі ними користується майже 400 тисяч пенсіонерів і з числа внутрішньо переміщених осіб. Саме вони, згідно з постановою Кабінету Міністрів (Постанова КМУ від 5 листопада 2014 р. № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам») першими їх почали отримувати. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges