komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Новини країни

Біометричний паспорт: що зміниться для українців з січня?

12.11.2018

 З січня 2018 року «Поліграфічний комбінат «Україна» має намір запустити додаткову лінію для друку документів

У даний час поліграфкомбінат може надрукувати майже 10 тисяч бланків на добу, проте це вдвічі менше, ніж потрібно.

Таким чином після збільшення потужностей українцям не доведеться чекати біометричного паспорта довше, ніж це встановлено. Нагадаємо, поліграфічний комбінат “Україна” – єдине на всю країну підприємство, яке друкує біометрику. Додамо, після вступу в силу безвізового режиму з ЄС в Україні виникли колосальні проблеми з печаткою біометричних паспортів – документи просто не встигали друкувати і видавати в обіцяні терміни. В результаті у багатьох людей зірвалися заплановані поїздки і відпустки. Деяких при оформленні паспортів навіть не попереджали про можливі проблеми з термінами, інших переконували, що паспорт затримається на пару днів. Однак документ видавали із затримками на місяці.

До сьогодні проблему так і не вдалося вирішити. На поліграфічному комбінаті Україна в черзі на друк накопичилося більше 600 тис. документів.

Охочих отримати біометричний паспорт, особливо тих, які подають заявки на термінове виготовлення закордонних паспортів попереджають про те, що вони можуть отримати документ приблизно через місяць.

 https://politeka.net

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Власники автівок можуть не сплачувати “пенсійний” збір, якщо…

10.08.2022

 Сплачують всі, крім…

З 1 липня 2022 року збір на обов’язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України при першій реєстрації сплачують власники автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння та гібридів, а от підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі оснащені виключно електричними двигунами (одним чи декілька) не є платниками збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges