komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Новини країни

1 СІЧНЯ 2018 РОКУ В УКРАЇНІ НАБУЛИ ЧИННОСТІ ЄВРОПЕЙСЬКІ ВИМОГИ ДО ВИРОБІВ З КАКАО ТА ШОКОЛАДУ

3.02.2018

Вони визначені в наказі Мінагрополітики від 13.04.2016 № 157.

Відповідно до цих вимог у чорному шоколаді обов’язково має бути не менше 35% какао-продуктів у в перерахунку на суху речовину. В молочному - понад 25% та не менше 14% молочних продуктів. Білий шоколад має містити не менше 20% какао-масла та понад 14% - молочних продуктів. Чітко прописані вимоги і до шоколадних цукерок та інших продуктів з використанням шоколаду. Про це повідомляється на сайті відомства.

У разі невідповідності продукту даним вимогам він не зможе називатись шоколадом або шоколадним. А матиме назву «солодкий батончик» або «глазурована цукерка».

Приведення вимог до якісного та кількісного складу, маркування, класифікації продуктів з какао та шоколаду у відповідність до європейської директиви дозволить продукції вітчизняного кондитерського ринку більш ефективно конкурувати з кращими світовими аналогами як на внутрішньому ринку, так і за кордоном.

http://kr.consumer.gov.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Власники автівок можуть не сплачувати “пенсійний” збір, якщо…

10.08.2022

 Сплачують всі, крім…

З 1 липня 2022 року збір на обов’язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України при першій реєстрації сплачують власники автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння та гібридів, а от підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі оснащені виключно електричними двигунами (одним чи декілька) не є платниками збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges