komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Новини країни

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО  ЧОРНИЙ ЛІС ВХОДИТЬ ДО СМАРАГДОВОЇ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ ?

13.04.2018

Чорний ліс, перлиною якого є наше місто, включений до Смарагдової мережі України.

Довідково: Смарагдова мережа України  (англ. Emerald network) — українська частина Смарагдової мережі Європи, розробляється з 2009 року. Провідною організацією, яка відповідає за розбудову даної мережі, є Міністерство екології та природних ресурсів України, розробником – благодійна організація «Інтерекоцентр». Україна виділила 271 природоохоронний об'єкт, площею 6,2 млн га, що становить 10% площі України, для включення до Смарагдової мережі Європи.

Чорний ліс, до якого входить Чорнолісько-Дмитрівський масив, є  однією з найважливіших  ботанічних територій Європи і містить унікальну флору ще з льодовикової епохи: 12 видів рослин з Червоної книги України, 13 регіонально рідкісних видів,  6 лісових рослинних угруповань, занесених до Зеленої книги України. Задля збереження  природної флори та фауни об’єкти з різними рідкісними ботанічними складовими включають до  Смарагдової мережі.  Чорний ліс теж був занесений до такого списку.  (UA0000255 «Znamianskyi Chornyi Lis»).  

Наразі Європейський союз сприяє, в тому числі фінансово, розвитку механізмів охорони природних оселищ та визначенню спеціальних природоохоронних територій (ASCI) Смарагдової мережі.

 

Використані матеріали -  https://www.rbc.ua/

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Власники автівок можуть не сплачувати “пенсійний” збір, якщо…

10.08.2022

 Сплачують всі, крім…

З 1 липня 2022 року збір на обов’язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України при першій реєстрації сплачують власники автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння та гібридів, а от підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі оснащені виключно електричними двигунами (одним чи декілька) не є платниками збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges