Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Новини країни

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО  ЧОРНИЙ ЛІС ВХОДИТЬ ДО СМАРАГДОВОЇ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ ?

13.04.2018

Чорний ліс, перлиною якого є наше місто, включений до Смарагдової мережі України.

Довідково: Смарагдова мережа України  (англ. Emerald network) — українська частина Смарагдової мережі Європи, розробляється з 2009 року. Провідною організацією, яка відповідає за розбудову даної мережі, є Міністерство екології та природних ресурсів України, розробником – благодійна організація «Інтерекоцентр». Україна виділила 271 природоохоронний об'єкт, площею 6,2 млн га, що становить 10% площі України, для включення до Смарагдової мережі Європи.

Чорний ліс, до якого входить Чорнолісько-Дмитрівський масив, є  однією з найважливіших  ботанічних територій Європи і містить унікальну флору ще з льодовикової епохи: 12 видів рослин з Червоної книги України, 13 регіонально рідкісних видів,  6 лісових рослинних угруповань, занесених до Зеленої книги України. Задля збереження  природної флори та фауни об’єкти з різними рідкісними ботанічними складовими включають до  Смарагдової мережі.  Чорний ліс теж був занесений до такого списку.  (UA0000255 «Znamianskyi Chornyi Lis»).  

Наразі Європейський союз сприяє, в тому числі фінансово, розвитку механізмів охорони природних оселищ та визначенню спеціальних природоохоронних територій (ASCI) Смарагдової мережі.

 

Використані матеріали -  https://www.rbc.ua/

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

ЧИ МОЖЕ БУТИ ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ У ЗНАМ’ЯНЦІ І КОЛИ?

20.08.2018

У минулому році депутат Знам’янської міської ради Сергій Лєвінте ініціював створення програми громадського бюджету у нашому місті. Ініціатива – модернова і допомогла б Знам’янці багато що  змінити та долучити громаду до вирішення питань благоустрою міста. Чому не судилося?

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges