Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Новини країни

Поліція проведе опитування, щоб дізнатись, чи довіряють їй українці

7.06.2018

Національна поліція планує провести соціальне опитування, щоб з'ясувати рівень довіри громадян. Про це заявив голова Нацполіції Сергія Князєв.

"Вже у липні оголошуємо і до листопада проведемо тендер на соціальне опитування населення. Його мета – з'ясувати рівень довіри громадян до поліції", - сказав він.

За його словами, це єдиний критерій, який дасть змогу оцінити діяльність поліції та побудувати подальший план роботи відомства. Князєв пояснив, що за результатами цього опитування буде визначена ефективність роботи керівників кожного територіального підрозділу. Він додав, що у лютому цього року вищі навчальні заклади соціології розробили опитувальник для громадян, який допоможе встановити рівень довіри українців до роботи поліцейських вже у найближчий час.

Джерело: https://www.pravda.com.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Гість - Lindsay

    Like the short tale of Hans Christian Andersen, in the past week since https://www.thediaryhealer.com/members/laypleasex73/profile/ Archbishop Vigano’s letter is made public, Pope Francis supporters and the media have tried to sell the Catholic faithful a set of “New clothes”: they’ve attempted to sell us on the idea that Pope Francis is innocent of the charges leveled against him just because a) Vigano’s motivations and character are malevolent, and b) only individuals who already hate Pope Francis could believe him being guilty of any crime.

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges