komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Новини країни

ДОРОГУ НА МИКОЛАЇВ ПРОДОВЖУЮТЬ РЕМОНТУВАТИ

9.08.2018

Ремонтно-будівельний сезон на Кіровоградщині у розпалі. Дорожники на замовлення Служби автомобільних доріг активно ремонтують у кількох напрямках одночасно. Найбільше техніки задіяно на дорозі державного значення Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв (Н-14).

Протяжність велика, тож підрядники ремонтують окремими ділянками. На одній з них, протяжністю 5 км, від села Мар'ївка у напрямку Компаніївки вже виконали три основні фази робіт – укріпили конструктивний шар, влаштували  вирівнюючий та завершують укладати верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону. Паралельно розширюють та укріплюють узбіччя.  

Нагадаємо, цьогоріч підтверджено фінансуванням ремонт 16 кілометрів казаної дороги. На об'єкті одночасно працюють два підрядники  - ТОВ «Ростдорстрой» та ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП».

Крім ремонту безпосередньо проїжджої частини дорожники облаштують з'їзди на дотичні дороги та підїзди до зупинок громадського транспорту.

Фінансується ремонт з державного бюджету за підтримки Уряду та Укравтодору. Замовником ремонту виступає Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області.

Прес-служба САД у  Кіровоградській області

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Погоджено  розмір щомісячної плати за навчання в дитячій музичній школі ім. М.В. Лисенка на 2022/2023 навчальний рік

5.08.2022

Відповідне рішення «Про погодження розміру щомісячної батьківської плати за навчання в дитячій музичній школі ім. М. В. Лисенка» прийняте сьогодні (5 серпня) Знам’янським міським виконавчим комітетом.

Доповідачка з цього питання, начальниця відділу культури і туризму Знам’янського міського виконавчого комітету Світлана Бабаєва відмітила: «Оплата лишається  на рівні минулого року.»

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges