Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Новини країни

ДОРОГУ НА МИКОЛАЇВ ПРОДОВЖУЮТЬ РЕМОНТУВАТИ

9.08.2018

Ремонтно-будівельний сезон на Кіровоградщині у розпалі. Дорожники на замовлення Служби автомобільних доріг активно ремонтують у кількох напрямках одночасно. Найбільше техніки задіяно на дорозі державного значення Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв (Н-14).

Протяжність велика, тож підрядники ремонтують окремими ділянками. На одній з них, протяжністю 5 км, від села Мар'ївка у напрямку Компаніївки вже виконали три основні фази робіт – укріпили конструктивний шар, влаштували  вирівнюючий та завершують укладати верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону. Паралельно розширюють та укріплюють узбіччя.  

Нагадаємо, цьогоріч підтверджено фінансуванням ремонт 16 кілометрів казаної дороги. На об'єкті одночасно працюють два підрядники  - ТОВ «Ростдорстрой» та ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП».

Крім ремонту безпосередньо проїжджої частини дорожники облаштують з'їзди на дотичні дороги та підїзди до зупинок громадського транспорту.

Фінансується ремонт з державного бюджету за підтримки Уряду та Укравтодору. Замовником ремонту виступає Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області.

Прес-служба САД у  Кіровоградській області

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

До уваги мешканців Знам’янського району: допомоги та субсидії перевіряються

28.05.2020

До відома населення Знам’янського району управління соціального захисту населення доводить, що з 2020 року у відповідності до Закону України «Про верифікацію та моніторинг державних виплат» проводиться перевірка усієї інформації, наданої для призначення державних  соціальних допомог. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges