Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Новини країни

Міністерство охорони здоров’я розпочинає особливу інформаційну кампанію

16.08.2018

Під час якої батьки дізнаватимуться корисну інформацію, як підготувати дитину до школи.

Основні пункти, які обов’язково треба врахувати ще до початку навчального року:

  • Оберіть лікаря для дитини і пройдіть профілактичний огляд. Отримайте довідку для школи і корисні поради від вашого лікаря про профілактику хвороб у навчальному закладі. 
  • Перевірте, чи є у дитини усі необхідні щеплення за Календарем профілактичних щеплень (http://moz.gov.ua/article/immunization/kalendar-profilaktichnih-scheplen) . Перед початком навчального року надолужте усі пропущені щеплення. 
  • Придбайте необхідні для школи речі.  Існують чіткі вимоги до шкільного одягу та приладдя. Наприклад, безпечний і якісний шкільний портфель має важити не більше 1 кг, мати ортопедичну спинку і світловідбивні елементи, а шкільна форма має містити щонайменше на 50% натуральних волокон. 
  • Обов’язково подбайте про робоче місце дитини. Тут мають значення багато умов — від висоти парти і розміру шрифту у підручнику до освітлення. 
  • Привчіть дитину дотримуватись гігієни. 
  • Налаштуйтесь психологічно. Психологічний комфорт дуже важливий як для дітей, так і для батьків.

Прочитати усі необхідні матеріали можна за посиланням - http://moz.gov.ua/zdorovja-a-ja/do-shkoli

http://moz.gov.ua

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Гість - Stephen

    The very men most authoritatively faced with the http://fundacionpepaso.org/author/kukida/ evangelization of all of the nations are full-steam ahead bringing about the devangelization in the nations. In doing so, these priests, bishops, and cardinals in the very heart with the Catholic Church are acting as willing agents of repaganization, undoing 2,000 a lot of Church History.

Грошi

Змінено  постачальника газу: роз’яснення для знам’янчан усіх питань

7.12.2018

Віднедавна    обов’язки щодо постачання природного газу побутовим споживачам  по Кіровоградській області  покладено на  ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України». Що зміниться в обслуговуванні споживачів  KOMORA.INFO пояснює заступник директора філії ТОВ Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» у м. Кропивницькому Сергій Дробко. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges