Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Події

Фінансово-господарська діяльність КП « Знам’янський комбінат комунальних послуг»: актуальні питання перегляду роботи

3.09.2018

Під час останнього засідання Знам’янського виконавчого кабінету, який відбувся 30 серпня 2018 року було заслухано звіт Про фінансово-господарську діяльність КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг» за I півріччя 2018 року. Серед багатьох зауважень, які висловили присутні члени виконкому були ті, що стосувались заборгованості за комунальні послуги від ОСББ і будинків,  утримувачем яких є комбінат. 

 У цілому за 1-е півріччя 2018 року КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг» отримано чистого доходу від реалізації продукції в сумі 6752 тис. грн. На кінець звітного періоду підприємство прибуткове, а саме на 142 тис. грн. ( за 6 міс. 2017 року підприємство збиткове). Протягом звітного періоду КП отримало з обласного бюджету фінансову підтримку у розмірі 498 тис. грн.. Витрати підприємства  за звітний період збільшилися на 104,3 %. Розмір середньомісячної заробітної плати збільшився на 28,5%  і на кінець звітного  періоду склав 4526 грн.

Які проблемні питання у роботі і чому не затверджений звіт?

Знаковим у аналізі роботи підприємства стали показники дебіторської заборгованості становить 1994 тис. грн., кредиторська заборгованість – 1413 тис. грн. (попередня заборгованість становила 1100 тис. грн.). Акцентуючи увагу на тому, чому зросла кредиторська заборгованість, міський голова Сергій Філіпенко дав завдання підготувати пояснення таким показникам.

Для фінансової стабільності підприємства велике значення має робота з боржниками, як додав керівник КП Олег Чернявський, щомісяця до судів подається не менше двох судових позови щодо боргів, але і цього замало для системного погашення заборгованості.

Протягом наступного місяця буде проведено ретельну роботу та аналіз причин заборгованості і питання діяльності КП « Знам’янський комбінат комунальних послуг» переглянуть  знову, поки  що виконавчий комітет більшістю голосів не визнав роботу  даного підприємства задовільною.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

До уваги мешканців Знам’янського району: допомоги та субсидії перевіряються

28.05.2020

До відома населення Знам’янського району управління соціального захисту населення доводить, що з 2020 року у відповідності до Закону України «Про верифікацію та моніторинг державних виплат» проводиться перевірка усієї інформації, наданої для призначення державних  соціальних допомог. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges