komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Новини країни

Будівельна амністія в Україні

10.09.2018

В Україні набрав чинності наказ Мінрегіону про затвердження Порядку обстеження та прийняття в експлуатацію дачних та приватних будинків, збудованих без дозвільних документів.

"В Україні запрацював механізм будівельної амністії для дачних та приватних будинків, що були збудовані без дозвільних документів. Набрав чинності наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства про затвердження порядку обстеження та прийняття в експлуатацію таких об'єктів. Це означає, що українці вже можуть готувати документи для узаконення своїх самочинних будівництв", - йдеться у прес-релізі "В Україні запрацював механізм будівельної амністії для дачних та приватних будинків, що були збудовані без дозвільних документів. Набрав чинності наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства про затвердження порядку обстеження та прийняття в експлуатацію таких об'єктів. Це означає, що українці вже можуть готувати документи для узаконення своїх самочинних будівництв", - йдеться у прес-релізі Мінрегіону.

Будівельна амністія поширюється, зокрема, на такі об'єкти, як індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів, збудовані у період із 5 серпня 1992 року по 9 квітня 2015 року. Також норми наказу поширюються на будівлі і споруди сільськогосподарського призначення, збудовані до 12 березня 2011 року.

Головна умова - щоб ці споруди відповідали цільовому призначенню земельної ділянки, будівельним нормам та пройшли технічне обстеження.

Серед переліку необхідних для амністування документів - заява про прийняття об'єкта в експлуатацію (у разі наявності співвласники земельної ділянки/зазначеного об'єкта підписують її також), один примірник заповненої декларації про готовність об'єкта до експлуатації, звіт про проведення технічного обстеження (крім випадків, передбачених пунктом 5 розділу ІІ Порядку, коли виконавець (експерт (інженер) з технічної інвентаризації) проставляє відмітку про проведення технічного обстеження у технічному паспорті ). Також слід надати засвідчені в установленому порядку копію документа на право власності чи користування земельною ділянкою відповідного цільового призначення, на якій розміщено об'єкт, і копію технічного паспорта з відміткою про можливість розміщення та надійної і безпечної експлуатації об'єкта. При цьому, технічні паспорти об'єктів, складені до набрання чинності цим Порядком, подаються за умови проставлення в них відмітки про проведення їх технічного обстеження.

У прес-службі зазначають, що місце розташування об'єкта має бути погоджене місцевим органом містобудування та архітектури.

https://www.ukrinform.ua/

Фото - http://archive.kolo.poltava.ua/

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Власники автівок можуть не сплачувати “пенсійний” збір, якщо…

10.08.2022

 Сплачують всі, крім…

З 1 липня 2022 року збір на обов’язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України при першій реєстрації сплачують власники автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння та гібридів, а от підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі оснащені виключно електричними двигунами (одним чи декілька) не є платниками збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges