Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Новини країни

НОВИЙ БРЕНД УКРАЇНИ – ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ І ВІДКРИТТЯ КРАЇНИ СВІТУ

10.06.2018

Уряд України підтримав єдиний бренд України. Розробка бренда не коштувала бюджету ні копійки. Бренд України дозволить просувати інтереси держави в світі, сприяти створенню позитивного іміджу, залученню інвестицій і розвитку туризму. 


Бренд України – це основна ідея, якою Україна хоче показати себе світу. Україна – країна сучасна, демократична, дружня, країна інновацій і нових можливостей.
«Команда UkraineInvest розпочала використовувати cлоган “Ukraine Now” у нашому відео більш ніж півроку тому. Це було своєрідне тестування бренда, й ми вже пересвідчилися у його ефективності. Він добре сприймається аудиторією в різних куточках світу – Мюнхені, Давосі, Торонто, Франкфурті, Лондоні та Парижі», – зазначив директор Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest Данило Білак.

Чому бренд України саме такий?

Бренд України має бути зрозумілим аудиторії інших країн – тим, кому ми хочемо показати Україну як країну можливостей. Ідею запропонували британські експерти. До цього процесу долучався Конрад Бьорд, керівник знаменитої кампанії просування Великобританії у світі GREAT, яка була надзвичайно успішною.
У рамках співпраці з урядом Великобританії британськими експертами було проведено дослідження у Великобританії, Німеччині й Польщі. Саме ця ідея була позитивно сприйнята аудиторією. Далі працювала комісія за участю громадських експертів та спеціалістів з брендингу, був проведений відкритий конкурс.
«Гасло “Ukraine NOW” високо оцінена багатьма іноземними експертами. Воно відкриває можливості безлічі сенсів (дізнайся, що там зараз; приїжджай зараз; забудь про старі асоціації, там великі зміни; можливості для бізнесу є саме зараз і так далі). Подібні підходи використовують й інші країни, і це гасло виглядає свіжим і дуже сильним. Воно було належним чином ретельно протестоване на цільових аудиторіях у кількох країнах», – зазначає експерт громадської платформи «Нова країна» Валерій Пекар.

Пропонуємо приєднатися до брендування України, використовуючи логотип «Ukraine NOW UA» у брендуванні громад, на банерах тематичних заходів та інформаційних кампаній, на туристичній продукції, в акаунтах у соціальних мережах.

Поширюємо посилання, за якими можна завантажити: https://www.dropbox.com/s/kfbnn4xaerikq6c/UA-NOW_LOGO.ai?dl=0    файл у векторному форматі з різними варіантами логотипа «Ukraine NOW UA» https://www.dropbox.com/s/lakr2itcrf3dwo8/Ermilov.ttf?dl=0

обов’язковий шрифт, який слід використовувати при адаптації бренду Приклади використання бренду: фото..

    За інформацією Асоціації міст України.

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges