komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Новини країни

В Україні оновлено Календар профілактичних щеплень

15.09.2018

Про внесення змін в Календарь профілактичних щеплень в Україні, повідомлено на сайті Міністерства охорони здоров’я України 5 липня 2018 року.  

Відповідно до змін, які вже вступили в силу,  від туберкульозу вакцинуватимуть дітей вакциною БЦЖ лише один раз – на 3-5 день життя.  Ревакцинація дітей проти туберкульозу вакциною БЦЖ, яка раніше проводилась у віці 7 років, відмінена.

Відбулися також зміни у схемі вакцинації новонароджених проти гепатиту В. Відтепер другу дозу вакцини проти гепатиту В немовлята  отримуватимуть не у перший місяць життя, як раніше, а у віці 2-х місяців разом із щепленнями проти дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та гемофільної інфекції.  Така схема відповідає досвіду країн Європи, науково обгрунтована та дозволить у майбутньому зменшити кількість проведених щеплень дитині шляхом застосування багатокомпонентних вакцин проти кількох хвороб.    

Вакцинація дітей згідно Календаря профілактичних щеплень є безоплатною. Її можна зробити в закладах охорони здоров’я за місцем проживання та медичного обслуговування дитини після огляду педіатру або сімейного лікаря.  

Із наказом МОЗ України від 18.05.2018 року №947 «Про внесення змін до Календаря профілактичних щеполень в Україні» можна ознайомитись за посиланням   

http://moz.gov.ua/article/ministry-mandates/nakaz-moz-ukraini-vid-18052018–947-pro-vnesennja-zmin-do-kalendarja-profilaktichnih-scheplen-v-ukraini _

 http://labcentr.kr.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Власники автівок можуть не сплачувати “пенсійний” збір, якщо…

10.08.2022

 Сплачують всі, крім…

З 1 липня 2022 року збір на обов’язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України при першій реєстрації сплачують власники автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння та гібридів, а от підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі оснащені виключно електричними двигунами (одним чи декілька) не є платниками збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges