Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Новини країни

День батька можуть зробити офіційним святом в Україні: відома дата святкуванняДень батька можуть зробити офіційним святом в Україні: відома дата святкування

10.12.2018

Міністерство соціальної політики України розробило указ президента, в якому пропонується святкувати День батька на офіційному рівні. Відзначати його пропонують кожного року у третю неділю вересня. Проект указу оприлюднений на офіційному сайті Мінсоцполітики.

З метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у виховному процесі дітей постановляю: установити в Україні День батька, який відзначати щороку у третю неділю вересня,– йдеться у проекті документа.

У пояснювальній записці до проекту указу йдеться, що останніми роками вже традиційно, за ініціативи громадськості, День батька святкують в Івано-Франківській, Рівненській, Львівській, Одеській, Київській, Донецькій та в деяких інших областях. Тому, на їхню думку, це свято заслуговує на підтримку й впровадження на всій території України.

На сайті міністерства зауважується, що обговорення такої ініціативи триватиме до 6 січня 2019 року.

Окрім того, у міністерстві додали, що розробили такий проект указу, бо було відповідне доручення від віце-прем’єра Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Відзначимо, що День батька офіційно святкують багато країн світу. У більшості європейських держав і США його відзначають в червні.


https://24tv.ua/ukrayina_tag1119

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges