komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Новини країни

«Укрзалізниця» збільшить ціни на квитки: коли і наскільки

16.12.2018

Наступного року "Укрзалізниця" планує збільшити тарифи на вантажні та пасажирські перевезення в Україні. Індексація тарифів відбудеться вдвічі – у квітні та в жовтні.

У 2019 році передбачається індексація тарифів на перевезення пасажирів у межах України з 1 квітня на 12% і з 1 жовтня на 12%.

В середньому за рік підвищення тарифів на перевезення пасажирів у внутрішньому сполученні становитиме 12,4%. Натомість збільшення тарифів на приміські перевезення не передбачено.

Окрім того, із 1 квітня заплановано підвищення тарифів на перевезення пасажирів та багажу у міжнародному сполученні в середньому на 13-21% – усе залежатиме від категорії поїзда та типу вагона.

Загалом, "Укрзалізниця" планує перевезти 201 мільйон пасажирів, це більше ніж очікуваний результат 2018 року на 0,5% і менше, ніж план на 2018 рік на 0,2%.


https://24tv.ua/

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Власники автівок можуть не сплачувати “пенсійний” збір, якщо…

10.08.2022

 Сплачують всі, крім…

З 1 липня 2022 року збір на обов’язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України при першій реєстрації сплачують власники автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння та гібридів, а от підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі оснащені виключно електричними двигунами (одним чи декілька) не є платниками збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges