komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Новини країни

ЗНО в 2019 році: обов'язкові предмети, зміни і доповнення (частина перша)

5.01.2018 

Впровадження в освітню систему України загальнодержавної екзаменації у форматі ЗНО стало неприємною новиною для випускників. Втім, до будь-яких змін рано чи пізно можна звикнути, тому сьогодні випускники вже сприймають такий стан речей як даність.

Що може змінитися в ЗНО 2019 року?

 1. Зменшення строків для вступу

Дане нововведення ще проходить стадію обговорення. Справа в тому, що раніше сертифікатами можна було користуватися протягом трьох років — наприклад, якщо ви здавали ЗНО в 2016 році, то могли розраховувати на отриманий бал в 2016\2017 і 2018 році. Пізніше сертифікати з англійської, іспанської, німецької та французької мов були зроблені однорічними. З 2018 року вони діють у скороченому режимі, оскільки в цьому освітньому періоді була кардинально змінена процедура сертифікації іноземних мов. 
На сьогоднішній день фахівці з головного органу по контролю якості знань ведуть активні дискусії з даного питання. Одні виступають за те, щоб з 2019 року всі сертифікати стали річними.

 

2. Адаптація ЗНО для дітей-інвалідів по зору


Представники Центру якості знань заявляють, що до 2019 року загальноукраїнські іспити будуть нарешті адаптовані для дітей, які є інвалідами по зору. Для них матеріали будуть друкувати за допомогою шрифту Брайля. Поки що для тестування таких учнів використовуються тільки зошити із збільшеним шрифтом, проте вони не дуже зручні для хлопців, які вчили предмети за підручниками і посібниками для сліпих та слабозорих. 
Крім того, дітям з інвалідністю буде дозволено писати тести довше (до трьох годин), а для дітей з обмеженими фізичними можливостями обіцяють підвищити комфортність аудиторій для екзаменації. З 2019 року квитки для слабозорих почнуть публікувати шрифтом Брайля 

3. Дворівневий іспит з іноземної мови

Вже з 2018 року учням належить здавати французьку, англійську, іспанську та німецьку мови на підставі нового екзаменаційного підходу – тепер квиток буде включати завдання двох рівнів складності (В1 і В2 за загальноєвропейської класифікації). Втім, в освітньому відомстві їх називають інакше – завданнями академічного і профільного рівнів. 
2019 року ЗНО з іноземних мов може увійти в число обов'язкових для всіх випускників. Зараз його складають тільки ті, хто навчався в профільному класі, а також школярі, яким для вступу на обрану спеціальність потрібен сертифікат з балами з іноземним мовам. 

5. Мінімальний прохідний бал

Нагадаємо, що ще пару років тому не здати ЗНО було просто неможливо – сертифікати видавали абсолютно всім, хто з'явився на цей вид підсумкової атестації. Новий підхід передбачає, що учень повинен набрати хоча б якийсь мінімум балів, щоб отримати відмітку на рівні «задовільно». На сьогоднішній день мінімальні бали з дисциплін ЗНО виглядають так: 


 • українська мова та література – 24 тестових бали з 104;

 • історія України – 27 тестових балів з 94;

 • математика – 11 тестових балів з 62;

 • біологія – 23 тестових бали з 76;

 • географія – 27 тестових балів з 92;

 • хімія і фізика – мінімум 17 тестових балів з 80;

 • англійська, французька, іспанська, німецька мови – 14 балів з 56 можливих.

  Далі буде

http://2019.pp.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
 • Коментарі не знайдено

Грошi

Власники автівок можуть не сплачувати “пенсійний” збір, якщо…

10.08.2022

 Сплачують всі, крім…

З 1 липня 2022 року збір на обов’язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України при першій реєстрації сплачують власники автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння та гібридів, а от підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі оснащені виключно електричними двигунами (одним чи декілька) не є платниками збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges