komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Новини країни

Наддайте свої пропозиції щодо порядку надання коштів державної підтримки  щодо підтримки малих виробників,

30.01.2019

Резолюцією круглого столу «Залучення малих виробників до організованого аграрного ринку. Сучасний стан та стратегія для України», проведеного 30 листопада 2018 року, пропонується серед пріоритетних дій Уряду щодо надання державної підтримки на 2020-2025 роки визначити ключовим розвиток малих виробників та сімейних господарств.

Сьогодні напрацьовується низка законодавчих ініціатив щодо підтримки малих виробників, серед яких —  фіксація у відсотковому відношенні у бюджеті суми підтримки саме малих виробників, створення державних аграрних реєстрів та платіжного агентства, впровадження системи пільг та податкових стимулів для фермерів.

З проектом постанови Кабінету Міністрів України, яким затверджується Порядок надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки через механізм доплати на користь застрахованих осіб — членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування можна ознайомитися  за посиланням http://minagro.gov.ua/uk/regulatory?nid=26599

Пропозиції щодо порядків надання коштів державної підтримки, а також спрощення системи оформлення документів на її отримання просимо надсилати до департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації на електронну адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Пропозиції будуть опрацьовуватися, узагальнюватися та направлятися для врахування Мінагрополітики, яке є головним розпорядником відповідних  бюджетних коштів і відповідальним виконавцем таких бюджетних програм.

 

http://zn.kr-admin.gov.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Про перерахунок пенсій з 1 липня 2022 року

27.06.2022

З 1 січня 2022 року цей показник становив 1 934,00 грн, з 1 липня 2022 року становитиме 2 027,00 грн.

У зв’язку зі збільшенням розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, та на виконання частини 3 статті 42 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” (далі – Закон), головним управлінням Пенсійного фонду України в Кіровоградській області автоматично проведено перерахунок пенсії 210 811 непрацюючим пенсіонерам. Із загальної кількості перерахованих пенсій підвищення отримають 105 583 пенсіонери, середній розмір підвищення склав 35 грн 97 коп.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges