У Кропивницькому померла 39-річна жінка з підтвердженим COVID-19
21.08.2020
На Кіровоградщині зафіксували два нових випадки захворювання на коронавірус. Інфікувались чоловік і жінка з с. Шамраєве Благовіщенського району.
Зафіксували ще одну смерть у 39-річної жінки з підтвердженим COVID-19 із Кропивницького. Пацієнтка перебувала у важкому стані в обласній лікарні. Мала захворювання крові. На фоні коронавірусної інфекції стан значно погіршився. Лікарі не змогли врятувати її життя.
Одужав від коронавірусу чоловік із обласного центру.
Загалом упродовж минулої доби в лабораторному центрі області обстежили 199 людей методом ПЛР-реакції.
Джерело: http://www.kr-admin.gov.ua/
Читайте також: У Світловодську реконструюють водоочисну станцію, яка забезпечує питною водою частину Кіровоградщини
На Знам’янщині вакантні 35 робочих місць для безробітних з вищою освітою
Ситуація з місцями видалення твердих побутових відходів у Кіровоградській області
Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube
Коментарі
- Коментарі не знайдено


Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість