Померла жінка з підтвердженим COVID-19
1.09.2020
Минулої доби в обласному лабораторному центрі провели 198 досліджень методом ПЛР і зафіксували два нових випадки захворювання: у чоловіка з Онуфріївки та жінки з Перегонівки Голованівського району. Одужали від коронавірусу четверо мешканців Кропивницького.
Померла 66-річна жінка з Митрофанівки Новгородківського району з підтвердженим COVID-19. Пацієнтка мала хронічне захворювання нирок і перебувала у важкому стані в обласній лікарні.
Джерело: http://www.kr-admin.gov.ua
Читайте також: “Карантинна” підтримка бізнесу Знам’янщини
У серпні на Кіровоградщині зареєстровано 3 випадки сказу
У Знам’янському районі під колесами потягу загинув чоловік
Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube
Коментарі
- Коментарі не знайдено


Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість