komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Події

З 1 БЕРЕЗНЯ ПОЧИНАЄМО ВІДКЛЮЧАТИ БОРЖНИКІВ

31.01.2024

ОКВП « Дніпро-Кіровоград» нагадує, що Постановою №1405 від 29 грудня 2023 року уряд України зняв мораторій на відключення постачання житлово-комунальних послуг через несплату. Мова йде про дозвіл на відключення тих боржників, які проживають на територіях, де не ведуться бойові дії. Тобто, зокрема, і про мешканців Кіровоградщини. Причиною цього є те, що борг українців за комунальні послуги - вже навіть не один мільярд гривень.

Нині абоненти винні ОКВП «Дніпро-Кіровоград» 184 мільйони гривень за спожиту воду. Це величезна сума для підприємства. Цих грошей дуже не вистачає для функціонування великої і складної гідротехнічної системи, яка складається з майже двох тисяч кілометрів трубопроводів різних діаметрів та десятків насосних станцій.

Розуміючи, що чимало наших абонентів нині перебувають у скрутному фінансовому стані, ми застосовуватимем дозвіл на відключення виключно до злісних боржників, які мають суму боргу понад три тисячі гривень. Але і вони можуть прийти до підприємства і укласти угоду про реструктуризацію цього боргу. Реструктуризація можлива на рік, в окремих випадках, і більше. Це питання треба вирішувати індивідуально.

Відключення плануємо почати з районів і будинків, де живуть найбільші боржники. В окремих випадках, сума боргу у яких сягає 300 000 гривень (!). У багатоквартирних будинках застосовуватиметься система «кріт» - відключення відбуватиметься без доступу до житла. У приватному секторі - відключатимуть шляхом розриття та блокування вводу у будинок.

Також, боржникам варто знати, що після відключення водопостачання за борги, доведеться не лише погасити суму боргу, а й заплатити за підключення. Суми чималі: за підключення у багатоквартирному будинку доведеться заплатити 4992 гривні. У приватному - сума залежатиме від обсягу робіт, але не менше 2000 гривень.

Від 1 лютого ми інформуватимем про заборгованість та надсилатимем попередження про відключення усіма можливими способами: в особистому кабінеті, паперовим повідомленням, смс на телефон та у месенджери. Після отримання повідомлення, боржники матимуть ще місяць, аби владнати питання боргу. Тому радимо, не гаючи часу, вже зараз погасити існуючий борг або звернутися до підприємства щодо укладення угоди про реструктуризацію.

Сподіваємось на ваше розуміння!

Джерело – ОКВП «Дніпро-Кіровоград»

У ВРУ ГОТУЮТЬ ЗАКОНОПРОКТ ЩОДО БРОНЮВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТ ВІД МОБІЛІЗАЦІЇ

Підписуйтесь на щоденні новини Знам'янщини у фейсбук - KOMORA.INFO 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Якщо трудова книжка до 10 червня 2026 року не оцифрована…

10.06.2026

Станом на 1 червня 2026 року для оцифрування подано відомості про трудову діяльність щодо 152 тис. працівників Кіровоградщини (84 % від їх середньооблікової чисельності), з них відомості щодо 100,3 тис. працівників (55,5 %) оцифровано, відомості щодо 51 тис. працівників регіону (28 %) прийняті до розгляду й перебувають на відповідних технологічних етапах їх опрацювання (статуси поданих звернень: в роботі,на контроль ЕТК).

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges