Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ЗА РІК НАЇЗДИЛИ ЗА РАХУНОК ДЕРЖАВИ НА 28 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

04.09.2020

Народні депутати дев’ятого скликання трохи більше ніж за 11 місяців роботи у парламенті отримали 28 мільйонів гривень компенсації з держбюджету на проїзд територією України. Загалом відшкодування в розмірі 7,5 тисяч гривень на місяць отримували понад 80% депутатського складу Верховної Ради. Про це на запит «Слідства.Інфо» повідомили в Апараті Верховної Ради.

Як зауважили у відомстві, з кінця серпня до грудня 2019 року 325 депутатів отримали 9,9 мільйона гривень відшкодування за проїзд. Також 347-м обранцям виплатили з держбюджету більше 18-ти мільйонів гривень за сім місяців поточного року. В сумі виходить близько 28 мільйонів гривень. В середньому на одного депутата припадає понад 80 тисяч гривень.

Згадані компенсації отримували представники усіх депутатських фракцій та груп в парламенті.

До прикладу, держава компенсувала витрати на проїзд ексдепутаткці і чинному Генпрокурору Ірині Венедіктовій, депутатці «Опозиційної платформи — За життя» Наталії Королевській, позафракційному Вадиму Новинському, депутату «Європейської солідарності» і ексспікеру парламенту Андрію Парубію тощо.

Враховуючи ціни на сайтах з продажу квитків, за 7,5 тисяч гривень можна 6 разів полетіти економ-класом з Києва до Одеси і в зворотньому напрямку, тричі — до Львова та Харкова і назад. Також за цю суму ви можете тричі приїхати до столиці з Одеси, Харкова та Львова першим класом швидкісного поїзда «Інтерсіті» і повернутися назад.

Нагадаємо, що відшкодування за проїзд територією України депутати отримують відповідно до закону «Про статус народного депутата». Також парламентарям відшкодовують витрати на закордонні відрядження, оплату праці помічників, а ще дають можливість користуватися службовими автомобілями.

Джерело: https://www.slidstvo.info


Читайте також: Від пожежі врятовано ліс  заказника «Чорноліський»

Стали відомі місця для   розміщення   матеріалів  передвиборної   агітації  у Знам’янці

Скільки дітей навчається у школах Знам’янки?

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook  та на каналі YouTube

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges