Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Через адміністративні зміни в області відбудеться переформатування місцевих бюджетів

29.09.2020

В області триває робота над формування місцевих бюджетів на 2021 рік. З огляду на адміністративні зміни в області, коли замість 21 одного району передбачене утворення 4 –Голованівського, Кропивницького, Новоукраїнського й Олександрійського, відбудеться і переформатування місцевих бюджетів.

Наступного року в області мають сформуватися 54 бюджети: 1 обласний, 49 бюджетів територіальних громад (із них 12 міських, 16 селищних, 12 сільських) та 4 районні бюджети.

«Складання проєктів місцевих бюджетів на наступний бюджетний рік базуватиметься на чинному податковому та бюджетному законодавствах, з урахуванням змін до бюджетного кодексу та податкового кодексу», - пояснює Сергій Шеремет, директор департаменту фінансів Кіровоградської ОДА.

Він також зауважив, основним джерелом надходження загального фонду місцевих бюджетів залишається податок на дохід фізичних осіб.

Прямі взаємовідносини з державним бюджетом будуть мати 50 місцевих бюджетів області.

Джерело: http://www.kr-admin.gov.ua

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges