komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Знам’янська ОТГ має подати бюджет міській раді на розгляд до 25 грудня

01.12.2020

49 громад Кіровоградщини мають підготувати власні бюджети на наступний рік уже до 25 грудня. На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Сергій Шеремет під час онлайннаради з головами ОТГ, яка відбулася вчора, 30 листопада.

«Після проведення місцевих виборів в області сформовано 49 громад, із них 28-нові. Зараз їхнє завдання - вперше сформувати власні бюджети. І це має відбутися у стислі терміни – не пізніше 25 грудня», - зазначив Сергій Шеремет.

Він додав, у проекті Держбюджету на 2021 рік є ряд новацій, які необхідно терміново врахувати під час формування місцевих бюджетів.

«На даний час ОТГ отримали уточнені показники міжбюджетних трансфертів з державного бюджету, які розподіляються на обласному рівні. Це освітня субвенція, субвенція на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, субвенція на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я. Йдеться про видатки на лікування хворих на діабет», - уточнив заступник голови ОДА.

Сергій Шеремет нагадав, з наступного року усі заклади, що раніше були у власності районів, тепер будуть утримувати громади. Тому ОТГ мають розрахувати обсяги потрібних субвенцій, які покриють видатки.

Основним джерелом надходжень загального фонду бюджетів територіальних громад залишається податок на доходи фізичних осіб та місцеві податки і збори.

Заступник голови ОДА наголосив, що одночасно необхідно завершити бюджетний період 2020 року в розформованих територіальних громадах і районних бюджетах.

Зокрема, виконати доходи у запланованих обсягах, виплатити заробітні плати працівникам бюджетних установ, розрахуватися за енергоносії і комунальні послуги, використати у повному обсязі кошти субвенцій із держбюджету, а також розрахуватися по зареєстрованих фінансових зобов’язаннях.


Джерело: http://www.kr-admin.gov.ua/


Читайте також: В Україні створили карту, де можна перевірити наявність ліків, які дають при COVID-19

Хто очолить КУ “Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників”?

Коронавірус на Знам’янщині станом на 1 грудня: 19 хворих, один летальний випадок

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges