komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

ЖАГА ДО ЗНАНЬ ПЕРЕМАГАЄ ВСЮДИ

17.05.2017

Крістіна Ратушна – світлоока дівчинка у якої все вдається. Змалечку мама привчала її до того, що у житті треба все здобувати власними силами. Крістіна тільки у п’ятому класі, але вже має багато перемог та досягнень. За результатами цього навчального року  посіла перше місце у шкільному конкурсі «Учень року – 2017» серед п’ятих класів НВК  "Знам'янська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3- ліцей" .  Наша редакція отримала нагоду поспілкуватися з дівчинкою:

  • Крістіно, розкажи чим ти займаєшся ще окрім навчання?
  • Я вже п’ять років ходжу до музичної школи та граю на фортепіано. Крім того, в мене є чудове захоплення – малювання.  Полюбляю читати  і навіть ходжу кожного літа до бібліотеки.
  • Що тобі допомагає здобувати такі успіхи у навчанні?
  • Мене дуже підтримує моя мама. Вона завжди підказує на що звернути увагу, що «підтягнути». Домашні завдання ми готуємо разом, вона завжди мене перевіряє. Відверто кажучи, у навчанні буває по-різному: є такі дні, коли я не дуже задоволена, а є й інші - коли все вдалося. Я дуже багато працюю над собою вдома і стараюся бути ініціативною саме у вивченні чогось нового.
  • Як тобі вдалося здобути звання «Учень року – 2017»?
  • Я стала кращою ученицею за підсумками року. Коли нам оголосили про конкурс, то говорили, що ймовірно  не буде таких, які посядуть перше місце.  Звичайно, я дуже старалася і прагнула  отримувати гарні оцінки.  Для такого звання цього не достатньо. Треба ще й бути активним на уроках у своїх відповідях, бо за це ти отримуєш додаткові бали у рейтингу. Підсумувавши мої бали по оцінкам та активності - ось маємо такий результат.
  • Про що ти мрієш?
  • Я мрію про те, щоб не було війни і безхатченків тварин та людей. А ще я хочу стати вченою. Мрію вивчати фізику та хімію. Цей процес ще не розпочався у повній мірі в школі, але я вже шукаю цікаву інформацію у мережі та вчуся потроху сама.

Крістіна має не тільки цьогорічне звання «Учень року – 2017». Дівчина ще й чотири роки поспіль отримує похвального листа за успіхи  у навчанні. Крім того,  призові місця у  Міжнародному конкурсі ім. Петра Яцика (шкільний та міський  рівні),  два дипломи другого ступеню за успіхи в музиці у конкурсі «Юний віртуоз», три золотих сертифікати  Мiжнародного природничого інтерактивного конкурсу "Колосок" та сертифікати конкурсу «Грінвіч» з англійської мови. 

Ольга Полякова

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges