Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

КУДИ ПОЇХАТИ ВІДПОЧИТИ ВЛІТКУ?

06.06.2017

Настало довгоочікуване літо і зовсім скоро кожен знам’янчанин замислиться над тим, де оздоровитися та отримати довгоочікуване задоволення від відпочинку. Наше видання  розпочинає серію матеріалів  про те, куди можна поїхати мешканцям нашого міста. Сьогодні ми розповідаємо про серце Азова - місто Бердянськ.

Що  і почому ?

Розпочати слід з того, що розповісти скільки такий відпочинок коштуватиме. Тож, ціна за проживання залежить від категорії номеру (економклас, напівлюкс, люкс)  і коливатиметься від 100 до 1800 гривень за добу.  Крім того, слід врахувати харчування, яке у середньому спустошить  ваш гаманець у еквіваленті від  100 до 300 гривень. Якщо ви не маєте власного авто, то ще доведеться врахувати витрати на потяг, які залежать від вибраного вами маршруту. Витратити доведеться від 500 до 1000 гривень на людину.

Куди і як?

Обрати місце відпочинку у Бердянську  легко.   Ви можете засмагати на безкоштовних пляжах Бердянську або відвідати Бердянську косу. Щодо того, де краще, то слід виходити із критеріїв політики чистоти прибережної зони та водяного середовища.   


Як повідомив міський голова Бердянська Володимир Чепурний: «Якість води у прибережних зонах постійно контролюється відповідними службами. Щодо прибирання сміття, то комунальники намагаються працювати у повному режимі і ми повністю контролюємо якість їх роботи».


 Щодо того, якими є пляжі міста та Бердянської коси, то можна сказати, що вони - чисті, а вода залежить від вашого місця розташування. Якщо ви любите тепле море, то слід вибрати відпочинок на  косі, яка багата на велику кількість лиманів та заливів. Температура води в них значно вища, ніж у морі. Крім того, коса може подарувати любителям прохолоди і відкрите море, яке знаходиться з іншого її боку. У самому місті прибережна лінія досить неширока, але має різноманітні пляжі: піщані, кам’яні.

Що відвідати?

Місто Бердянськ та його курортна інфраструктура не може не порадувати відпочиваючих розвагами. Серед того, що слід відвідати та зробити фото на пам’ять ми радимо історичні пам`ятки міста: Олександру Пушкіну, графу Воронцову, та ін.. Крім історії, місто має цілу низку цікавинок:  пам’ятник чайці-господині, Крісло, скелет риби і дірява кружка, пам'ятник комару-дзвінцю, пам'ятник жабі, пам'ятник бичку-годувальнику, пам'ятник сантехніку, та ін..   Детальніше про усі цікавинки можна прочитати тут - https://ua.igotoworld.com/ua/article/492_14-samyh-neobychnyh-pamjatnikov-berdjanska.htm . Окрім великої кількості саркастичних прикрас,  можна тихо помилуватися морем із особливої альтанки на березі  та відвідати музеї, архітектурні пам’ятки, яких у місті та районі безліч.

Родзинки

Беззаперечними родзинками  відпочинку у серці Азову є декілька місць. Всього цих перлин чотири. Найперше про що хотілося б розповісти: колесо огляду міста.  Знаходиться атракціон на самому березі моря і коли підіймається на найвищу точку, то відкривається неймовірний краєвид міста, порту та коси.  Колесо огляду  «Міраж» - найвище в Україні: 50 метрів, як двадцятиповерхова будівля.  Виготовлено воно було у Чехії, а його дивовижна ілюмінація - в Гонконзі.

Родзинка друга – аквапарк «Мис  доброї надії».  Площа аквапарку – 3000 квадратних метрів. Він поділений на три сектори:  основний, плавальний та дитячий басейни.  Атракціон  налічує 18 гірок, одна з найвищих – 17, 5 метрів.  Тут кожен знайде розваги на свій смак. Одночасно парк може прийняти 3000 тисячі відвідувачів, а у 2017 році його режим роботи повинен змінитися і він запрацює 24 години на добу.  Ціна за день перебування у атракціоні  - 325 гривень.

Родзинка третя - Зоопарк «Сафарі».  Чудовий ландшафт та рідкісні рослини дарують відчуття повної свободи та впорядкованості думок.  Налічує ця родзинка Азова 80 видів рідкісних тварин. Деякі з них майже зникли у природному середовищі.  Тиша та неймовірна доглянутість допоможуть вам зануритися у справжній екосвіт і поспостерігати за ним з середини. Зручний та дуже гарно сформований сайт допоможе кожному у логістиці, замовленні квитків та ознайомленням з атракціоном. (http://azovzoo.com/o-zooparke.html) .

Родзинка четверта – дельфінарій «Немо».  

 Якщо ви хочете потрапити у неймовірну казку любові людей та тварин і  пережити незабутні емоції, то це саме те місце, де кожен має змогу це отримати.  Тренери та дельфіни, ніби одне ціле демонструватимуть для вас повне порозуміння та взаємовіддачу.   Цей дельфінарій входить  в склад міжнародної  мережі оздоровчо-культурних  комплексів.  За таке задоволення доведеться заплатити від 200 до 2000 гривень, в залежності від послуг. Тут можна просто потрапити на шоу, сфотографуватися з дельфінами, поплавати з ними у басейні та поспілкуватися.   Детальніше хочеться сказати про цих тварин, які мають неймовірні почуття до своїх тренерів, а останні, у свою чергу,  можуть розповісти про своїх вихованців все.


Один з них Дмитро  Мазур  горить наступне:  «Дельфіни відчувають кожного, хто знаходиться поряд. Для мене це перш за все друзі та члени команди. Ці тварини мають неймовірну енергетику та память. Наприклад, мене згадав дельфін, якого я не бачив багато років. Наша пара, з якою ми виступаємо цього сезону, прибула з м. Одеси.  Працювати з ними – одне задоволення, але це ще й щоденна кропітка праця: іноді доводиться їх мирити між собою, розважати, піднімати їм настрій та гратися».


 

 

Наш екскурс у місто-курорт закінчено. Завітайте до Бердянська та  на власні очі переконайтеся у тому, що може дати вам це місто. За словами міського голови міста  Вололимира Чепурного  у 2016 році до серця Азова прибуло півтора мільйони туристів. Цього року  налагоджено залізничне сполучення із Західною Україною та Білоруссю. Тому Бердянськ готується до більшого навантаження.

Ольга Полякова

Матеріал створено за результатами участі у  19-му щорічному  Всеукраїнському фестивалі  журналістів «Азовське літо-2017». 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges