Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

Висновки робочої депутатської групи з приводу діяльності Знам'янського комбінату

14.06.2017

Після повного оприлюднення перевірки стану фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Знам’янський комбінат комунальних послуг» (далі ЗККП) , яка була проведена робочою депутатською групою, представляємо до Вашої уваги висновки цієї перевірки.

Висновки робочої депутатської групи:

 1. Виконавчому комітету розробити та затвердити на засіданні перспективний план розвитку комунального підприємства ЗККП з фінансово-економічним обґрунтуванням .
 2. Виконавчому комітету провести глибокий аналіз фінансово-господарської діяльності комунального підприємства ЗККП, результати винести на розгляд сесії міської ради в липні місяці 2017 року з конкретними пропозиціями щодо покращення фінансово-господарської ситуації на підприємстві та забезпечення умов для його життєдіяльності.
 3. Винести на розгляд чергової сесії міської ради питання про стан виконання міським головою Філіпенком С.І. рішення міської ради від 19.05.2017р. №873 (про перегляд договорів на виконання робіт з приватними фірмами та забезпечення передачі виконання ремонтних робіт житлового та нежитлового фонду КП ЗККП).
 4. Внести зміни до ст.6 Статуту комунального підприємства, затвердженого рішенням міської ради від 23.09.2016р. №479 наступного змісту:
 5. «Керівник комунального підприємства призначається згідно розпорядження міського голови за попереднім погодженням сесією міської ради відповідно до результатів конкурсного відбору. З керівником комунального підприємства, в порядку визначеному законодавством та рішенням ради, укладається контракт на термін від 1 до 5 років.»
 6. Вважати не доцільним розірвання контракту з керівником комунального підприємства М.Коротченком на період проведення перевірки фінансово-господарської діяльності комбінату компетентними органами, рекомендувати міському голові С. Філіпенку продовжити контракт з керівником комунального підприємства М.Коротченком до кінця перевірки.
 7. Рекомендувати керівнику комунального підприємства не переводити комірника Михалевич Л.Ф. на 0,5 ставки з 01.07.2017 року та покласти на неї обв’язки комірника за вакантною посадою. Переглянути завантаження оператора комп’ютерного набору, на яку покладено обов’язки касира, з метою встановлення повного робочого дня відповідно до трудового законодавства.
 8. Рекомендувати керівнику комунального підприємства встановити на території ринку критий торгівельний павільйон для торгівлі продовольчими товарами, переглянути розмір вартості торгового місця, з метою підвищення прибутковості дільниці «Ринок».
 9. Рекомендувати керівнику комунального підприємства перерахувати собівартість друкованої продукції, з урахуванням підвищення мінімальної заробітної плати, енергоносіїв, вартості первинної сировини (паперу, картону). Вивчити попит на друковану продукцію в області, поширити рекламу виробництва з метою зацікавлення покупців продукції.
 10. Результати перевірки фінансово-господарської діяльності комунального підприємства робочою групою опублікувати в газеті «Знам’янські вісті».
 11. Звернутися до правоохоронних органів з питання надання правової-кваліфікаційної оцінки діям штатних осіб КП «ЗККП».

Матеріал створений за висновками робочої депутатської групи з перевірки стану фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Знам’янський комбінат комунальних послуг».

Наталка Хандусенко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
 • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges