Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

КІРОВОГРАДСЬКІ МАЖОРИТАРНИКИ «НЕ ХОДЯТЬ» ПО ФРАКЦІЯХ І МАЙЖЕ НЕ ВИСТУПАЮТЬ

5.07.2017

У 2017 році народні обранці від Кіровоградщини практично проігнорували своє право на виступ у Верховній Раді: двоє з них двічі брали слово під час пленарного засідання парламету, троє – жодного разу. Також у 2017 році жоден з депутатів не змінював фракцію. Такі результати зафіксували експерти Громадянської мережі ОПОРА, проаналізувавши хронологію виступів народних депутатів та перехід по фракціях протягом поточного року. 

Аналіз виступів народних депутатів, обраних в одномандатних виборчих округах Кіровоградської області, є частиною загального огляду показників парламентської роботи народних обранців за поточний рік. Важливим моментом аналізу є також зміна фракції. У Кіровоградській області ОПОРА аналізує діяльність Костянтина Яриніча (фракція партії «Блок Петра Порошенка»), Анатолія Кузьменка (фракція партії «Блок Петра Порошенка»), Олеся Довгого (група «Воля народу»), Михайла Поплавського (група «Воля народу») та Станіслава Березкіна (група «Відродження»).

Експерти Громадянської мережі ОПОРА проаналізували хронологію виступів п'яти народних депутатів, а також, чи змінювали вони фракцію з часу набуття депутатських повноважень. Так, Анатолій Кузьменко, Михайло Поплавський та Станіслав Березкін жодного разу не виступали з місця або ж трибуни протягом поточного року.

Костянтин Яриніч та Олесь Довгий виступали за моніторинговий період кожен по  два рази. При цьому жоден із кіровоградських мажоритарників протягом скликання не змінював фракцію.

Цікаво, що Анатолій Кузьменко та Михайло Поплавський з 2014 року (часу набуття депутатських повноважень) не брали слово для виступу. Станіслав Березкін виступив з місця – стосовно проекту Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо уточнення розпорядників бюджетних коштів.

Костянтин Яриніч виступав у 2017 році  двічі: з трибуни стосовно «різних питань» та  з місця – щодо вдосконалення законодавства з питань охорони здоров'я. Слід зазначити, що протягом скликання депутат  мав усього 9 виступів. При цьому більшість промов стосувалися захисту від інфекційних хвороб, доклінічного вивчення та клінічних випробувань лікарських засобів, працевлаштування випускників та пропозицій до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік.

Олесь Довгий протягом поточного року брав слово два рази: першого разу висловився з місця стосовно проекту Закону про ринок електричної енергії України, вдруге – щодо рекламної діяльності. Всього ж протягом депутатської діяльності він виступав 38 разів, даючи коментарі щодо підтримки стратегічної галузі України, літакобудівної галузі, щодо звільнення від оподаткування пенсій, щодо запровадження системи автоматизованого арешту коштів у цивільному та господарському судочинстві тощо.

Моніторинг здійснюється Громадянською мережею ОПОРА в рамках Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа та партнерами.

За матеріалами  - https://rada.oporaua.org

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges