Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

ВІДГУКИ ПРО РОБОТУ ВИДАННЯ KOMORA.INFO ЗА РІК

01.08.2017

Наші читачі, дізнавшись, що KOMORA.INFO святкує  першу річницю видання,  із задоволенням залишили свої відгуки про нашу роботу:

Ельміра Ковалишина:


«Ви – молодці у «коморі».


Світлана Михайлова:


«Чудово! Креативно!  Актуально!  Сучасно! Дуже горжуся, що є читачем Вашого видання. Бажаю вам успіхів!»


Вікторія Волкодав:


«Журналіст – це одна з найцікавіших та популярних професій у сучасному світі.  Журналіст має все знати,  вчасно та об’єктивно висвітлювати найголовніші події незалежно від власних поглядів та переконань. Це  щоденна праця, це щоденне навчання та робота над собою. І ця професія під силу не кожному.  А ось  тріо прекрасних панянок з «Комори» можна впевнено назвати справжніми професіоналами в цій нелегкій, але  цікавій та потрібній справі. Мабуть, більшість моїх земляків знає цих дівчат і з нетерпінням чекає нових  репортажів, які цікаві кожному мешканцю нашого міста. Тому, дорогі  дівчата, бажаю , щоб у вашій «Коморі» було всього якомога більше:  ексклюзивних  інтерв’ю, позитивних коментарів, мільйони читачів, доброзичливих відгуків, яскравих  та незапланованих відряджень (бажано на Мальдиви!), валютних гонорарів, нової апаратури, сприятливої погоди та зручного взуття ( а для Олі особисто- пару  нових суперовських кедів)!!!»


Андрій Киман:


«З днем народження KOMORA! Особливо відчуваєш теплі почуття на відстані, ти далеко, між Вами сотні кілометрів....а ось зайшов на сторінку: і неначе вдома, знаєш останню новину і всі поруч. Дякую Вам!»


Роман Кондратьєв:


«Дякуємо Вам за плідну працю та  висловлюємо Вам щиру вдячність за сумлінне ставлення до своїх обов'язків, як журналістів.  Бажаємо перш за все: здоров'я працівникам Комори,  творчих успіхів, економічного і фінансового благополуччя, подальшої співпраці з мешканцями  на благо нашого рідного краю. Родина Кондратьєвих.»


Тетяна Захарчук:


«KOMORA.INFO - газета нового формату в нашому місті. Вона зарекомендувала себе як медійна організація, яка дотримується у своїй діяльності високих професіональних стандартів та набуває відповідної професійної репутації. Читаю щодня вашу інформацію і поширюю для інших. Бажаю Вам  професійної наснаги, втілення найсміливіших ідей, здійснення перспективних проектів в ім'я розвитку нашого міста та району!»


Сергій Боровіченко:


«Дякую за якісне, а головне об'єктивне та незаангажоване висвітлення подій громадського та політичного життя в нашому рідному місті, та країні. Наш невеликий, але надійний навігатор в безмежному океані інформаційних потоків. Наснаги в нелегкій журналістській праці.»


Руслан Пушкаренко:


«Вітаю з річницею заснування Комори! Вдячний Вашій команді за фахові матеріали з актуальних медичних питань, розміщення матеріалів з профілактики   захворювань, об'єктивного висвітлення та небайдужості до питань організації охорони здоров'я на місцевому рівні. З повагою!»


Володимир Мухуров:


«Інформаційний сайт на який не шкода особистого часу, прозора інформація, робота журналістів поставлена чітко, відповідально та сплановано.»


Антон Красов:


«Komora для мене - це потужний і незалежний регіональний медіаресурс Кіровоградщини, який за рік став впливовим та популярним. Його журналісти це "невтомні бджілки", які щодня наполегливо працюють, щоб доносити до своїх читачів правдиву та актуальну інформацію. Окремо хочу подякувати порталу komora.info за увагу до військово-правової тематики. На ньому ви завжди знайдете багато корисної інформації про права учасників АТО. У той час,  як деякі ЗМІ перестають висвітлювати проблеми, з якими зіштовхуються наші захисники, журналісти порталу завжди тримають руку на пульсі і щотижня поширюють нові відео та текстові матеріали на своїх шпальтах! Це справжні патріоти і професіонали своєї справи! Вітаю вас з Днем народження! Бажаю успіхів, розвитку вашому проекту і примноження ентузіазму, з яким ви робите свою журналістську справу!»


 

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges