Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

КІРОВОГРАДСЬКІ МАЖОРИТАРНИКИ: БІЛЬШЕ ОБ’ЄДНУЄ ЗЕМЛЯЦТВО, НІЖ ФРАКЦІЇ

4.08.2017

Кіровоградські депутати-мажоритарники мають менше спільних голосувань зі своїми фракційними колегами у Верховній Раді, аніж з колегами по мажоритарним округам в області. При цьому показник консолідації між мажоритарниками достатньо високий і коливається в межах від 92% випадків голосувань до 66%. Такі результати зафіксували експерти Громадянської мережі ОПОРА, проаналізувавши результати поточної законотворчої діяльності народних депутатів. 

За допомогою порталу ОПОРИ rada4you.org ми проаналізували, як часто були присутніми у сесійній залі під час голосувань кіровоградські мажоритарники та наскільки їхні голосування відрізняються від голосувань колег-однопартійців. Також наші експерти відстежили, чи консолідуються мажоритарники між собою за регіональною ознакою.

Згідно з даними сайту, з листопада 2014 року  найчастіше були присутніми і голосували під час пленарних засідань народні депутати Анатолій Кузьменко (фракція партії «Блок Петра Порошенка»),  – 79%  та Костянтин Яриніч (фракція партії «Блок Петра Порошенка»)  – 78%. Невисокий показник присутності в Олеся Довгого (група «Воля народу») – 68% та Станіслава Березкіна (група «Відродження») – 51%, критично низький – Михайла Поплавського (група «Воля народу») – 42%.

При цьому найбільше відрізняється голосування від позиції його однопартійців у Костянтина Яриніча – у 30% випадках він голосував не так, як більшість колег по партії. Найменше не погоджувався зі своїми колегами по депутатській групі Станіслав Березкін – лише у 18% випадків голосування. Анатолій Кузьменко у 28% випадків не підтримав голосуванням своїх однопартійців,  Олесь Довгий – у 25% випадків, Михайло Поплавський – у 22 %.

Важливим критерієм аналізу є також консолідація мажоритарників між собою. Найвищий рівень консолідації спостерігається між однопартійцями-мажоритарниками «Блоку Петра Порошенка» Костянтином Яринічем і Анатолієм Кузьменком - 92%. Дещо нижчий – у депутатів-мажоритарників з групи «Воля народу» Михайла Поплавського і Олеся Довгого – 70%. При цьому в Олеся Довгого  спостерігається спільна позиція з мажоритарниками з «Блоку Петра Порошенка» Анатолієм Кузьменком – у 77% випадків та  Костянтином Яринічем – у 75%. Найнижчий показник спільних голосувань у Олеся Довгого зі Станіславом Березкіним з групи «Відродження» – 66%. У Костянтина Яриніча найбільший показник консолідації не лише з однопартійцем Анатолієм Кузьменком (92%), але й з депутатами з Кіровоградщини, які належать до інших партій: з Олесем Довгим - 77% спільних голосувань, з Михайлом Поплавським - 75%, зі Станіславом  Березкіним – 72%.

Аналіз законотворчої діяльності народних депутатів, обраних в одномандатних виборчих округах Кіровоградської області, є частиною загального огляду показників парламентської роботи народних обранців за поточний рік.

Моніторинг здійснюється Громадянською мережею ОПОРА в рамках Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа та партнерами.

За коментарями звертайтеся:

Зоя Лебідь, громадська консультантка ОПОРИ в Кіровоградській області

За матеріалами - https://rada.oporaua.org

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges